Питане за д-р Руев

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от realprofesora »

Aз Руев не съм го чувал, но наскоро ходих в Тракия(Ив.Рилски) на Патриарха и ХрБотев. Имах грип и влязох при Михайлов-УНГ. И той беше доста арогантен, сестрата му и тя беше заразена с тази болест-пренебрежително отношение към "клиента"(да КЛИЕНТ, защото ние за тях сме клиенти, не хора)...даже ми каза отиди ей там по-далеч да кашляш...направо ми стана смешно. Не бях по направление, а с карта на Фонд Доверие. 40лв дърпат за един преглед. Представям си, ако бях с направление. Изписа ми едни лекарства не ви е работа-2 вида антибиотик, защо 2 така и не разбрах, витамин Ц и то разтворим на таблетки от скъпия, а има и по-евтин но явно вземат някакъв процент.
Изобщо картинката е ясна, не се ли познавате, не цакате ли яко, ама яко...просто няма да видите отношение.
Popopopopo
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от admin »

muhogon написа:Руев е свестен човек, не бива да се говори така, на ангро! Заедно влязохме в казармата, набори сме, и оттам го познавам! Няма да те муфти за пари, не му е в стила, което е много характерно за други!
Абе не се обазалагай, не знаеш как се променят хората с времето и какво вършат.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от muhogon »

admin написа:
muhogon написа:Руев е свестен човек, не бива да се говори така, на ангро! Заедно влязохме в казармата, набори сме, и оттам го познавам! Няма да те муфти за пари, не му е в стила, което е много характерно за други!
Абе не се обазалагай, не знаеш как се променят хората с времето и какво вършат.
Знам го какво върши, 3 пъти съм лежал за операция в неговото отделение, последно през 2010г. И за други прегледи и манипулации съм ходил. Като че ли е малко разсеян, но в никакъв случай не е злонамерен, да иска под масата, и прочие! За престоя си в "Тракия" /тогава още беше Ив. Рилски/, никога не съм доплащал нищо, само потребителската такса.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор