Питане за д-р Руев

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
ULDO
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Яну 19, 2010 22:29 pm

Питане за д-р Руев

Мнение от ULDO »

Здравейте на всички.Понеже ми предстои операция на носа(за изправяне на носна преграда) ме насочиха към д-р Руев.Но понеже не съм чувал нищо за него ще помоля ако някой знае нещо или има преки впечатления от него да сподели.Благодаря предварително.
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от nefelen »

Незнам в коя болница работи, но Екипа на доц. Димов (ако не се лъжа за името), от университетска болница, е много добър, казвам го от личен опит. Ако е в същата болница значи грешка няма да има :)
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
ULDO
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Яну 19, 2010 22:29 pm

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от ULDO »

Става дума са Св. Иван Рилски
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от sawo »

Преди малко бях точно в Св. Иван Рилски при хирург, но скоро едва ли ще отида пак там. Първо, че изказаха изключително некомпетентно мнение, спрямо това, което ми бяха казали преди това лекари от университетска болница, второ че хирурга направо ми каза искаш ли изобщо операция все едно отивам зорлен да ме режат при условие, че ако не си направя операцията ще си докарам още усложнения, но това даже не ми го споменаха добре че се бях допитал до друг лекар преди това.
Може не всички хирурзи там да са така, но и преди съм чувал негативни мнения и определено бих се замислил за там на твое място.
Аватар
PACHO26
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 16:51 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от PACHO26 »

ULDO написа:Здравейте на всички.Понеже ми предстои операция на носа(за изправяне на носна преграда) ме насочиха към д-р Руев.Но понеже не съм чувал нищо за него ще помоля ако някой знае нещо или има преки впечатления от него да сподели.Благодаря предварително.
незнам дали става въпрос за същия,но този при който ходихме се казваше Руев-уши-нос-гърло към вми.
преди три години вади сливиците на детето и съм много доволен от него напук на първите ми впечатления(не ми вдъхваше много вяра) значи в сравнение с другите специалисти които ми искаха пари на ръка(а Руев по клинична пътека) при специалистите операциите продължиха много дълго сравнение с нашата,при един от специалистите даже имаше усложнение,анестизиолога с който работи Руев също невдъхва много вяра в първият момент но е много добър анестизиолог.

до коколото знам др.Руев работи и в Германия и много често пътува до там,това е с което мога да ти кажа-с една дума добър лекар
ULDO
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Яну 19, 2010 22:29 pm

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от ULDO »

Благодаря на всички,дано има и други които имат впечатления да споделят.
MUZI
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Дек 11, 2011 10:58 am

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от MUZI »

Д-р Руев май си няма пациенти и работа, та доколкото разбирам сам се пита и сам се хвали и препоръчва по форумите ....Смешно :tongue:
Zvan
Потребител
Потребител
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Яну 27, 2007 21:09 pm

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от Zvan »

Като гледам, и някой друг лекар май го е яд, че няма пациенти, и веднага се намесва да оплюе колегата си.
Каквото ви е съсловието, такова май е и нивото ви на работа.
vihar40
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Май 21, 2013 16:10 pm

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от vihar40 »

Хора,НЕ ходете при Руев! Ситуацията е следната-дава на около 10 човека един и същ час.И,не стига,че имаш записан час,ами от някъде се появяват постоянно негови познати и ги вкарва преди всички съвсем безцеремониално.А като започне да говори по телефона си....Отиваш там и започва едно голямо чакане.Когато ти дойде най-после редът,влизаш,и ако прецени,че не може да изкара пари от теб,или си с направление-претупва те набързо и те изхвърля навън,без да ти дава излишни обяснения.Ако ,обаче прецени,че ти си златна мина,тогава може да се наложи и пари от банка да теглиш.Не стига ,че всички процедури при него са тройно по-скъпи,ами ги и усложнява допълнително.С една дума-ето това е за него :spank: :spank: :spank: :spank:
Аватар
creitars
Потребител
Потребител
Мнения: 165
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 10:32 am
skype: creitars
Местоположение: Стара Загора

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от creitars »

ако имате възможност ходете в СОФИЯ там отношението на докторите към пациентите е друго. От Декември месец ходя в София и съм много доволен.Едната болница е СБАЛА_ _ _ "СОФИЯ" от там съм много доволен /извинявам се за съкращението на болницата/,другата е Медицински комплекс - МК “Доверие”. За цените на процедурите вярно малко по скъпи са но си заслужава .Там е друга БЪЛГАРИЯ.
zeowbad
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 65
Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 9:45 am

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от zeowbad »

nefelen написа:Незнам в коя болница работи, но Екипа на доц. Димов (ако не се лъжа за името), от университетска болница, е много добър, казвам го от личен опит. Ако е в същата болница значи грешка няма да има :)
Димов не стана ли вече професор? Добър е.Завеждаше отделение "Уши Нос Гърло" преди няколко години.Трябва да е още там.
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от nefelen »

Когато съм писал 2010 е бил още доцент :lol: :cheers:
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
jyjka1
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Окт 23, 2015 16:19 pm

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от jyjka1 »

Здравейте,който е решил да ходи там въобще да не си прави труда ! Това е безотговорен човек,който те кара да чакаш с часове и през цялото време говори по телефона и си чете пресата и най много го вълнуваше за кой ще се гласува на изборите! Възмотена съм,без да обърне внимание на детето и на нас ПЪЛЕН УЖАС !!!Отидохме за изследване с апарат,но тъй като сме с направления реши ,че няма нужда да я слага на апарат и изписва капки за възпаление а детето ми не чува добре от доста време , потресена съм
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от muhogon »

Руев е свестен човек, не бива да се говори така, на ангро! Заедно влязохме в казармата, набори сме, и оттам го познавам! Няма да те муфти за пари, не му е в стила, което е много характерно за други!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Reni
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Фев 10, 2017 16:28 pm

Re: Питане за д-р Руев

Мнение от Reni »

Крайно разочарована съм!!!! Пътувах 250км, с предварително записан час седмица по - рано, чаках час и поливина за уникалния преглед продължил 5 мин. През това време говори 2 пъти по телефона и ми прегледа сливиците , а аз отидох за ушите. Вадих му думите с ченгел от устата, понеже беше по важно да си провери онлайн сметката в банката. Изключително нечовешко отношение, пренебрежително, ГРОЗНО! Подчертавам, че ходих на частно и за 50лв явно толкова. Представям си ако бях отишла с направление и не беше взел и лев от мен. СРАМ за българските лекари!!!
Публикувай отговор