Как да пишем грамотно?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
Galahad
Потребител
Потребител
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 20:51 pm

Re: Как да пишем грамотно ?!

Мнение от Galahad »

Колегите, които "поправят" постовете, или т.нар. "неграмотно написани теми", често правят повече правописни грешки от самите автори! По-добре да модерират само наистина грамотни участници във форума, иначе, кой се излага повече?! На мен ми еднакво забавно да чета и "сгрешените" теми, и "качествените" поправки. :)
Поздрави на всички, четящи тази тема!


P.S. Ако мога предложа на вниманието ви:
http://pravopisen.onlinerechnik.com/
The American Dream only makes sense if you're sleeping.
rositta
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Окт 08, 2012 15:56 pm

Re: Как да пишем грамотно ?!

Мнение от rositta »

Поздравления за старанието. Дано повече хора си направят труда да прочетат материала. :D
TheNet
Новак
Новак
Мнения: 27
Регистриран на: Чет Ное 30, 2017 18:05 pm

Re: Как да пишем грамотно?

Мнение от TheNet »

Получих информацията, която ми беше нужна, мерси.
simeonovall
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Ное 25, 2018 17:14 pm

Re: Как да пишем грамотно?

Мнение от simeonovall »

За съжаление когато БАН прави някакви промени в граматическите правила те не се отразяват веднага в учениците и учителите трябва да се информират постоянно.
desinka
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Юни 15, 2018 11:59 am

Re: Как да пишем грамотно?

Мнение от desinka »

simeonovall написа: Нед Ное 25, 2018 18:14 pm За съжаление когато БАН прави някакви промени в граматическите правила те не се отразяват веднага в учениците и учителите трябва да се информират постоянно.
Не е само БАН. Проблемът е много по-комплексен и може много лесно да бъде решен, но трябва да се инвестират пари, а на управниците не им харесва „техниките“ пари да се харчат за глупости. Като „техните“ пари всъщност са нашите данъци и субсидии от ЕС.
Публикувай отговор