форекс

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
sten
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 4:33 am

форекс

Мнение от sten »

Има ли хора в Стара Загора ,които се занимават с форекс ?
Аватар
klox
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 19:26 pm
skype: klox_bg
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: форекс

Мнение от klox »

По точно?
Водно и лазерно рязане, Сито и дигитален печат - www.patchov.com
Изображение
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: форекс

Мнение от Nirvana »

Колега, ако ти трябва чисто практически да се упражняваш в купуване/продаване на валута,индекс, злато и т.н. пробвай в trader.bg

Безплатна платформа, много удобна, и може да почнеш и да печелиш оттам всъщност ако ти сече пипето :)
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
sten
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 4:33 am

Re: форекс

Мнение от sten »

klox написа:По точно?
Търсят се хора професионално занимаващи се с форекс
Ако не знаете какво е това няма как да стане по точно.
sten
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 4:33 am

Re: форекс

Мнение от sten »

Nirvana написа:Колега, ако ти трябва чисто практически да се упражняваш в купуване/продаване на валута,индекс, злато и т.н. пробвай в trader.bg

Безплатна платформа, много удобна, и може да почнеш и да печелиш оттам всъщност ако ти сече пипето :)
Благодаря за отговора , но точно в trader.bg ,благодаря !
Съжалявам, но аз търся професионалисти във форекса ,които живеят в Стара Загора, а не любители.
Единственото изключение което бих направил е за хора които сега започват но имат желание упорито и постоянно да учат и се занимават с форекс
Аватар
HoCuS
Потребител
Потребител
Мнения: 238
Регистриран на: Вто Окт 01, 2002 12:17 pm
Местоположение: on the edge!!!
Обратна връзка:

Re: форекс

Мнение от HoCuS »

Колега не мога да разбера за какво точно ти трябва човек, да те научи как се работи с форекс или да научи как се печели или си търсиш човек, който да работи за теб?

Кое от трите ти трябва ?

Под професионална работа с форекс може да се разбират много неща, професионално да печелиш или да губиш.
Don't drink and drive!!!
Don't drive and drink!!!
Аватар
klox
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 19:26 pm
skype: klox_bg
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: форекс

Мнение от klox »

Моя грешка... в рекламата има материал със същото име. :cheers:
Водно и лазерно рязане, Сито и дигитален печат - www.patchov.com
Изображение
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: форекс

Мнение от admin »

Както се вижда хората знаят какво означава, само че неправилно си написал заглавието от което не става ясно какво точно искаш да попиташ включително и от мнението.
"There is no 'patch' for stupidity."
sten
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 4:33 am

Re: форекс

Мнение от sten »

HoCuS написа:Колега не мога да разбера за какво точно ти трябва човек, да те научи как се работи с форекс или да научи как се печели или си търсиш човек, който да работи за теб?

Кое от трите ти трябва ?

Под професионална работа с форекс може да се разбират много неща, професионално да печелиш или да губиш.
Не ми трябва нищо от изброеното.
Под професионална работа поне аз разбирам ,само работа която носи положителен , а не отрицателен доход.
Освен това не се интерисувам от хора които си мислят, че разбират от форекс, а не работят реално и не печелят от това.
Не ми трябват и хора които работят към брокерскси къщи и агенции защото те са от другата страна на медала.
Възможно е обаче , съдейки от досега казаното, в Стара Загора да няма такива хора ,или да не желаят да се афишират публично.
Е няма лошо.
Да се печели от форекс е трудно.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: форекс

Мнение от Nirvana »

sten написа:
HoCuS написа:Колега не мога да разбера за какво точно ти трябва човек, да те научи как се работи с форекс или да научи как се печели или си търсиш човек, който да работи за теб?

Кое от трите ти трябва ?

Под професионална работа с форекс може да се разбират много неща, професионално да печелиш или да губиш.
Не ми трябва нищо от изброеното.
Под професионална работа поне аз разбирам ,само работа която носи положителен , а не отрицателен доход.
Освен това не се интерисувам от хора които си мислят, че разбират от форекс, а не работят реално и не печелят от това.
Не ми трябват и хора които работят към брокерскси къщи и агенции защото те са от другата страна на медала.
Възможно е обаче , съдейки от досега казаното, в Стара Загора да няма такива хора ,или да не желаят да се афишират публично.
Е няма лошо.
Да се печели от форекс е трудно.
Ами, пич кой ще си рита хляба, обясни ми? Това се учи на собствена глава след като вложиш доста пари в стажове, обучения и т.н. Предлагам ти да не търсиш така на сляпо, а да се насочиш към професионална помощ (платена), защото никой няма да седне и да ти обяснява кое как се прави, за да правиш лесни пари (между другото адски трудно се постига това в БГ. имам познат, който се занимава с кобуси и наскоро загуби огромна сума пари на клиент). Уточни какво точно искаш, защото и от последните ти думи става ясно само, че нищо не ти е ясно!
Форекс, е точно това, което ти споменах по-горе - именно търговия с валута, индекси, ценни метали и т.н.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: форекс

Мнение от nasenceto »

sten написа:
HoCuS написа:Колега не мога да разбера за какво точно ти трябва човек, да те научи как се работи с форекс или да научи как се печели или си търсиш човек, който да работи за теб?

Кое от трите ти трябва ?

Под професионална работа с форекс може да се разбират много неща, професионално да печелиш или да губиш.
Не ми трябва нищо от изброеното.
Под професионална работа поне аз разбирам ,само работа която носи положителен , а не отрицателен доход.
Освен това не се интерисувам от хора които си мислят, че разбират от форекс, а не работят реално и не печелят от това.
Не ми трябват и хора които работят към брокерскси къщи и агенции защото те са от другата страна на медала.
Възможно е обаче , съдейки от досега казаното, в Стара Загора да няма такива хора ,или да не желаят да се афишират публично.
Е няма лошо.
Да се печели от форекс е трудно.
To aко можеше само да се печели, всички щяха с тва да се занимават :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: форекс

Мнение от besniaa »

аз се занимавам
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: форекс

Мнение от realprofesora »

И аз .Миналия месец имам изкарани 300лв от търговия със сребро и 270 със японски йени.Със швейцарски франкове не ми провървя и за малко да глътна вода добре, че към края на месеца франка спрямо еврото малко се качи и излязох на нула .Други месеци съм барал яко пачка от тези часовникари ,но има и такива месеци.
Сега съм купил малко сребро пак и изчаквам да видя как ще тръгне маржа на Бренд та да си купя някой друг барел.
А колкото до колегата който търси някой да се занимава с форекс -да взима книги и да чете и най-вече практика.Вкарваш 1000-2000лв и започваш .С малки стъпки без да се лакомиш много.По 400-500лв да си докарваш месечно си е добре според мен.
Popopopopo
Аватар
HoCuS
Потребител
Потребител
Мнения: 238
Регистриран на: Вто Окт 01, 2002 12:17 pm
Местоположение: on the edge!!!
Обратна връзка:

Re: форекс

Мнение от HoCuS »

realprofesora написа:И аз .Миналия месец имам изкарани 300лв от търговия със сребро и 270 със японски йени.Със швейцарски франкове не ми провървя и за малко да глътна вода добре, че към края на месеца франка спрямо еврото малко се качи и излязох на нула .Други месеци съм барал яко пачка от тези часовникари ,но има и такива месеци.
Сега съм купил малко сребро пак и изчаквам да видя как ще тръгне маржа на Бренд та да си купя някой друг барел.
А колкото до колегата който търси някой да се занимава с форекс -да взима книги и да чете и най-вече практика.Вкарваш 1000-2000лв и започваш .С малки стъпки без да се лакомиш много.По 400-500лв да си докарваш месечно си е добре според мен.
При какъв ливъридж си ?
Don't drink and drive!!!
Don't drive and drink!!!
sten
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 4:33 am

Re: форекс

Мнение от sten »

За швейцареца ,пък и за другите валути ,това:
http://www.forex-central.net/eur-chf-signal-mataf.php
Следете го изкъсо , няма да потънете
Ливъридж 1: 100
Осталалото е от Лукагого :D :D :D :D
Публикувай отговор