Лятна почивка в Турция къде?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Лятна почивка в Турция къде?

Мнение от realprofesora »

marta12 написа:Здравейте! Много ми се иска април месец да направя една екскурзия до Турция, защото досега не съм била там. Досега разглеждах оферти в https://oferti.pochivka.bg/oferti-turtsia-d2 и си харесах няколко. Ще бъда много благодарна, ако някой, който е ползвал техните услуги, ми даде отзиви за тях.
Предлагам ти екскурзия до Истанбул и по-специално посещение на едно заведение, много е готино, казва се Рейна. Понякога е взривно шумно, но пък е убийствено забавно, направо може да се трупясаш от кеф.
Popopopopo
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Лятна почивка в Турция къде?

Мнение от Mendeleev »

realprofesora написа:
marta12 написа:Здравейте! Много ми се иска април месец да направя една екскурзия до Турция, защото досега не съм била там. Досега разглеждах оферти в https://oferti.pochivka.bg/oferti-turtsia-d2 и си харесах няколко. Ще бъда много благодарна, ако някой, който е ползвал техните услуги, ми даде отзиви за тях.
Предлагам ти екскурзия до Истанбул и по-специално посещение на едно заведение, много е готино, казва се Рейна. Понякога е взривно шумно, но пък е убийствено забавно, направо може да се трупясаш от кеф.
Това беше добро :cute: :lol:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Лятна почивка в Турция къде?

Мнение от admin »

Няколко пъти съм ходил в Турция, но тогава сякаш беше по - спокойно. Пак имаше атентати, но бяха по към азиатската им част, сега малко са се активирали на горе и честно казано, не бих ходил там. Ще ви заведат на синята джамия и някой мангал ще реши да се гръмне там защото има много туристи.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Лятна почивка в Турция къде?

Мнение от Веско »

Аз ходя основно в Гърция и съм доволен.Турция с тези атентати стана много неатрактивна дестинация.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Лятна почивка в Турция къде?

Мнение от vkv »

Веско написа:........Турция с тези атентати стана много неатрактивна дестинация.
:) Сетих се един приятел, като обявиха заразените от спин в България,вика дано не открият лек.....сега си е.ба на воля щото другите ги е страх да не прихванат :):)
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
TheCharmedOne
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Авг 23, 2017 19:01 pm

Re: Лятна почивка в Турция къде?

Мнение от TheCharmedOne »

Тази година успях да посетя Бодрум. Всяка година си харесвам екскурзия от тук http://www.voyageltd.com/turciya и заедно с приятели отиваме на почивка в Турция. За момента успяхме да посетим Айвалък, Алания, Белек, Бодрум, Дидим, Истанбул, Кападокия, Кемер, Кушадасъ. От всички най-любимо за сега ми е Кушадасъ.
TheNet
Новак
Новак
Мнения: 27
Регистриран на: Чет Ное 30, 2017 18:05 pm

Re: Лятна почивка в Турция къде?

Мнение от TheNet »

Аз също ходих там и от всичките им курорти май този е най-добрия. :wink:
стъпала за метални конструкции,детски дрехи,Управление на етажна собственост,инверторен климатик
Публикувай отговор