Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от RauL's FaN »

Доста грубо се получи. Мен вече, един от сайтовете ме уведоми, че спира достъпа за България и невъзможността да се залага, но не и причините. Сега и от другите забранени чакам да получа съобщение. Така че и прокситата не помагат(освен да си изтеглиш парите), защото сайтове са длъжни да се съобразят със закона на страната.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от admin »

Качете си TOR и пробвайте през него, но в цялата история сигурно са намесени интереси ... аз не съм запознат със залаганията, но ми се струва, че целта е залозите да се пренасочват към някоя от известните фирми които имат и пунктове за залагане из градовете ... сами се сетете за имената.
"There is no 'patch' for stupidity."
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от fruitcake »

На мен не ми дава да вляза в bet365 даже и през прокси, за да мога да си изтегля парите.Май ще се наложи да карам приятели извън БГ да правят трансфера
Аватар
JO_MASTERA89
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Май 28, 2010 12:12 pm

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от JO_MASTERA89 »

От бет365 ми потвърдиха , че няма да забраняват на българи да залагат. Така , че с едно прокси и ще можем да си залагаме :)


Georgi K Ние сме лицензирани и регулирани от органите във Великобритания, където е направен Вашият залог и са разположени нашите сървъри. bet365 притежава разрешително във Великобритания от 1974.
Въпреки това, Вие имате задължението да определите дали достъпът Ви и/или използването на нашия уебсайт е в съответствие с действащото законодателство във Вашата юрисдикция, както и да гарантирате, че хазартът е легална дейност в мястото, където живеете.

Georgi K Имаме основание да смятаме, че някои наши клиенти срещат проблеми при влизането в сайта ни. Ако имате подобни проблеми, моля да се логнете в алтернативния ни сайт – www.allsport365.com като използвате текущите Ви потребителско име и парола.

Georgi K bet365 няма да ограничава достъпа на клиентите си до сайта. Ще продължаваме да оперираме от Великибритания както обикновено и средствата Ви ще бъдат защитени.
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от fruitcake »

Жив и здрав да си :) Сега се чудя дали да си тегля парите или да ги оставя?
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от RauL's FaN »

И аз мерси за сайта, като аз моите си ги дръпнах, но не пречи пак да заредя само да се разсее мъглата.
JO_MASTERA89 написа: Въпреки това, Вие имате задължението да определите дали достъпът Ви и/или използването на нашия уебсайт е в съответствие с действащото законодателство във Вашата юрисдикция, както и да гарантирате, че хазартът е легална дейност в мястото, където живеете.
Само това ме притеснява да не е в разрез с правилата. Някой може ли да изкопса, какво точно гласи този новоприет закон от утайките на България?
Аватар
JO_MASTERA89
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Май 28, 2010 12:12 pm

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от JO_MASTERA89 »

RauL's FaN написа: Само това ме притеснява да не е в разрез с правилата. Някой може ли да изкопса, какво точно гласи този новоприет закон от утайките на България?
http://www.dkh.minfin.bg/document/560
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от RauL's FaN »

Излезе допълнителен списък с нови сайтове удрящи и покера.
По повод случващото се, председателят на Държавната комисия по хазарт даде интервю. Може да го прочетете от тук.
Интересното е, че вече ми се отваря бета без прокси, както и други забранени от първите, а от новите пробвах само покерстарса, който се отваря, а другото което е, нефигуриращ в списъка сайт, самостоятелно е ограничил достъпа си за България. Много странно.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от vkv »

Изображение
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от vkv »

Гледам в момента волейбола България-Полша и по рекламните табла си върви реклама на .......забранен сайт(bet-at home)Еммммм нямам думи Абсурдистан....какво ли се чудя.
Успех България!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3-0 браво !!!!!!
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
kinggod
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 21:40 pm
Обратна връзка:

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от kinggod »

Законно е нека да плащат данъци и без това акумулират огромни печалби. А иначе нов работещ алтернативен линк за bet365 може да намерите в този сайт http://bgbets.com/bet365/ постояно пускат актуален линк за достъп. Вече два големи букемйкъра получиха лиженз за България това са букитата betfair и bwin, а от един месец и pokerstars се лицензира официално. В момента и bet365 подаде документи за лиценз и всеки момент се очавка решение на комисията по хазарта в България. Най-добрия залог на който може да залагате е време на първи гол или до коя минута ще има ли гол, примерно ще има ли гол до 34 минута не зависимо кой отбор ще отбележи.
Животът е като карането на колело: трябва да се движим напред, за да не загубим равновесие http://www.top-flowers.com/
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от vkv »

kinggod написа:Законно е нека да плащат данъци и без това акумулират огромни печалби. А иначе нов работещ алтернативен линк за bet365 може да намерите в този сайт http://bgbets.com/bet365/ постояно пускат актуален линк за достъп. Вече два големи букемйкъра получиха лиженз за България това са букитата betfair и bwin, а от един месец и pokerstars се лицензира официално. В момента и bet365 подаде документи за лиценз и всеки момент се очавка решение на комисията по хазарта в България. Най-добрия залог на който може да залагате е време на първи гол или до коя минута ще има ли гол, примерно ще има ли гол до 34 минута не зависимо кой отбор ще отбележи.
Kак да се плащат данъци след като комисията по хазарта не дава лиценз и България губи милиони?
За най-добрият залог....най- добрият е печелившият :)....на живо може и през 10 мин. да се залага за гол в мача до 80мин.
В момента bet365 не приемат нови регистрации от България( погледнах,сега може да се направи регистрация....вчера не ) ,но предполагам е до решението на комисията ....другаде няма този проблем.....даже planetwin лети.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от Magas »

Отварят се АКТА бе отменена :cheers:
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от vkv »

Magas написа:Отварят се АКТА бе отменена :cheers:
Отменена :crazyeye: я опитай http://www.bet365.com/
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Законно ли е и кой филтрира сайтове?

Мнение от Magas »

Бъди такъв какъвто си
Публикувай отговор