Нищо ново под Слънцето!

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Нищо ново под Слънцето!

Мнение от Bul-Dog »

Политически спам тема.
Аз верно няма да влизам в темите на троловете коммунисти, но не ми пречи да им отговарям от тук.

Та, другари, първият ми въпрос е:

Мислите ли, че Европейски Съюз е само чиновнически Елтън Джон съюз и "великият" ви съветски съюз в лицето на др. Путлер е призван да го разгроми?!

Мислите ли, че по-старите от вас "чугуни" са цвилили със същият възторг, когато танковете са навлизали в Прага през '68-ма, за да донесат "демокрация" и "здрав социалистически морал" на чехите???
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от realprofesora »

Да така е , Европейския съюз е гейски, създаден да разпределя благата към по-богатите държави, Путин е съвременен Хитлер, а старите чугуни са цвилили и пак ще цвилят когато руския ботуш гази наред .
Popopopopo
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от besniaa »

Мда, ЕС е педерастия за скъсаняци като нас и членувайки там - анала ни е даден под наем на съровете там. (може и сърища)
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от muhogon »

besniaa написа:Мда, ЕС е педерастия за скъсаняци като нас и членувайки там - анала ни е даден под наем на съровете там. (може и сърища)
Забравяш за мосютата, херовете, сеньорите, и прочие.


Както виждам, дискусията тук ще се води на много високо интелектуално ниво, май няма да мога да се впиша в картинката...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от realprofesora »

Не знам какво става в Русия в момента но там литър бензин 98 октана струва около 1.07 лв. Нека да им е зле.
Popopopopo
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от stivans »

realprofesora написа:Не знам какво става в Русия в момента но там литър бензин 98 октана струва около 1.07 лв. Нека да им е зле.
1,07 лв, ама опашката е 200 човека пред посолството на USA ,където бензина е 1,38 лв,а пред руското никой не чака. :) .Пък и като гледам Москвичите и Жигулитата доста намаляха по нашите улиците.Братската руска газ ни я дават по 500лв/куб.м,а на германците я продават по 280,00 лв/куб.м.Та това дето става си е политика и интереси от времето преди Николай II.
Последно промяна от stivans на Нед Май 04, 2014 0:44 am, променено общо 1 път.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от muhogon »

1,07 лв, ама опашката е 200 човека пред посолството нз USA ,където бензина е 1,38 лв,а пред руското никой не чака. :) .Пък и като гледам Москвичите и Жигулитата доста намяляха по улиците.
Къде ги видя тия 200 човека, в София ли? И какво от това? А за москвичи и лади не бери грижа, нали сега имаме модерни таралясници, Н-та употреба, от западните автоморги, за 3 лв бензин, при минимална заплата 300 лв, и милион безработни.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от stivans »

Хората сами са направили своя избор,Н-та употреба източен или западен автомобил,така че е ясно кой е по-добър.Никой на никого нищо не е продал насила.А за това,че си имаме бензин по 3,00 лв .и милион безработни попитай таткото на другаря Станишев и неговите съпартийци преди 1989г.Фалита на държавата бе обявен още лятото на 1989г,преди другарите "демократи" да вземат да ходят на църква.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от Bul-Dog »

Да уе, много гейски тоз съюз верно, ако обаче можем да отскачаме до там да побачкваме-селско стопанство,чистачи, миячи,квот да е...лошо няма.
Не ни е виновен никой, че търпим крадците да управляват България.

Проф. Те руснаците върху нефт ходят ве-нормално е да им е евтин. Ама чувам/чета/, че още живеят в "комуналки" по две-три семейства, обща кухня и баня-клозет.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от muhogon »

Да уе, много гейски тоз съюз верно, ако обаче можем да отскачаме до там да побачкваме-селско стопанство,чистачи, миячи,квот да е...лошо няма.
Ти пък сякаш вчера се върна от такова "побачкване", та го знаеш, колко е добро, престижно, и т.н. Като че ли това е целта на живота ни - да бъдем прислуга на еврогейския запад, какво пък, те това ни внушават упорито от много години, явно вече е хванало почва!

А колкото до комуналките, може, голяма страна, всякакви неща, а пък откъде знаеш, че на тях не им си харесва да са така? Или вече всичко взехме да мерим по нашенски, пардон, еврогейски аршин? Ако вземем да мерим по тоя начин, защо забравяме милионите бездомни на Запад, и най-вече в САЩ, особено след началото на кризата? Руснаците може и да живеят в комуналки, ама не са тръгнали да водят войни по целия свят, за ресурси, за да поддържат измисления си живот на кредит. Свят от картонени кули, който вече рухва, и лошото е, че се стреми да повлече и света след себе си!

Хората сами са направили своя избор,Н-та употреба източен или западен автомобил,така че е ясно кой е по-добър.Никой на никого нищо не е продал насила.А за това,че си имаме бензин по 3,00 лв .и милион безработни попитай таткото на другаря Станишев и неговите съпартийци преди 1989г.Фалита на държавата бе обявен още лятото на 1989г,преди другарите "демократи" да вземат да ходят на църква.
Хората никога нямат този избор, за който говориш. Когато си с мижава заплата, вземаш не това, което искаш, а това, което можеш. Като не виждам, защо се сравняват москвичи и лади от едно време, със сегашните коли, като цяло. Ако я караме на тоя принцип, то тия лади и москвичи са супер коли, в сравнение с тия от 40те години, примерно, горе-долу толкова е разликата в годините и сега! Тогава така се е мислело, произвеждало, и потребявало, сега е друго. Ама пък поне ги правеха здрави, хайде да видим, кой западен таралясник, от някоя турско-арабска автоморга в Австрия или Италия, ще изкара 30-40 години на пътя?

А за "фалита" на държавата от 1989г е говорено и писано много, и най-различно! За мен лично, такъв фалит нямаше, всичко беше инсценировка на върхушката, която трансформира политическата власт в икономическа. Иначе, как да си обясним, че след този "фалит", изведнъж се пръкнаха много милионери, че и милиардери, ей-тъй, от нищото? И всичко това стана, с благосклонното съдействие на именно тоя Запад, който няма нужда от силна в икономически и военно отношение България, комуто така вернопоклоннически се кланяме и копираме, който любезно припозна в тия мошеници и крадци своите бъдещи партньори! И ето го и резултата. Тогава, нека задам един въпрос - с какво тоя "демократичен" Запад е по-добър за нас, от тоталитарния навремето СССР? Не са ли двете страни, на една съща монета? Тогава бяхме в СИВ и Варшавския договор, и стигнахме до "фалит", сега сме в ЕС и НАТО, и сме на път да изчезнем като държава! Затова, нека не дирим кусура на Русия, как живеели там, колко ходели и къде ходели, а да осъзнаем, че нас ни правят на маймуни, и то нашите "съюзници". Или колко вярна се оказва поговорката - с такива съюзници, врагове не ти трябват...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от Bul-Dog »

Тва с комунист да спориш, все едно на радио да обясняваш. Ай си оди в любимия ссср ве, гей, и остави хората да си преценят кое, как и защо!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от muhogon »

Нещо не разбрах, последно, комунист ли съм, или гей? :mrgreen: Щото двете май си противоречаха, за туй идеше реч! Добре, нека съм комунист, щом ти харесва, при все, че точно комунисти като тебе навремето, слагаха етикети, без да има нужда да се обосновават! Враг си, и точка! И сега същото - комунист си, и точка! Ама за кьоравите, да поясня - той сегашния СССР е вече на запад, там се ползват някогашните съветски прийоми, успешно го копираха! Мен етикетите не ме събарят, аз сам си знам, дали съм комунист или не, ама нека тия, дет се правят на "демократи", да се вгледат в кумирите си, до един са червиви и кухи! Като почнеш от Ив. Костов и Ф. Димитров, минеш през Гей Станишев, Първанов и мадридския комарджия, та свършиш с Тиквата, всичко е леш, и вони! И ако тва е демокрация, здраве му кажи!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
paco
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 23:22 pm
skype: paco_picha
Обратна връзка:

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от paco »

аз викам хора дето не са живели през комунизма да не изказват мнения, а и от две зла се избира по малкото по добре ЕС отколкото Русия
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от Bul-Dog »

Мухобег, ти явно си комунистически гей активист или по народному казано дърта червена педеруга.

не не ми се засягай сега, аз всъщност те разбирам-фрустрирано хюмне естествено да си търси идоли и кумири.кажи ми само правиш ли някви ритуали като слушаш речи на тавариш путкин?
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от muhogon »

paco написа:аз викам хора дето не са живели през комунизма да не изказват мнения, а и от две зла се избира по малкото по добре ЕС отколкото Русия
Аз пък бих избрал, да се опитваме, между две злини, да пробваме към нещо по-добро. Злото си е зло, както и да го погледнеш, дали ще те обесят, или застрелят, резултата е същия. И да престанем да вадим призраците от гардероба, оная система си отиде, даже и в Русия, колкото на някои да не им се вярва, но самите руснаци вече не биха допуснали реставрация на комунизма. Така че, е повече от глупаво, да се самонадъхваме с истерия, че видите ли, лошите руснаци пак идват, и носят комунизъм със себе си. На Русия изобщо не и дреме за нас, тя си има достатъчно проблеми, че да е опряла до нашата "окупация". Това са глупости на търкалета, и всеки сериозен човек го вижда. Проблемите ни са вътрешни, и свързани с новите ни господари, оттам идат сегашните несгоди. Другото е пропаганда от типа - мижай, да те лажем...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор