Нищо ново под Слънцето!

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от didka »

muhogon написа:Не, ти иди да "побачкаш" там, което си избереш, от собствените си предложения - мияч, чистач, да прислужваш на някои умиращи хора, и прочие, пък тогаз да видя, кво ще запееш? Дали тогаз запада ще ти се вижда такъв рай, какъвто ти го дават по измислените им холивудски бози. Май, ти гледаш много филми за там, то други почти няма...А ся отивам да си сменя аватара, щом Путин ви действа като червено на бик, го слагам... :heat:
Няма нужда...Миньора е лесно манипулиран мат'рял...днес е русофоб,утре ще е русофил,зависи кой е на власт и от синдикатите също и от настроенията,тъй че няма смисъл. :lol:
Dog drags - no tracks...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от muhogon »

Bul-Dog написа:Пък ти рЪси още мозък. Що не отидеш в любимия си ссср, да видиш ти свобода, да видиш ти дИмакрация кво се казва. Че да та научат мужиците да пиеш одеколон, та да замесваш картошки с юфка. Или ти си вече бил,а?
И кво-там нефта тече по улиците, пък мужиците строят от сега мАвзалей за путкин-поредното откачено джудже с мания за величие.
Няма нужда да гледам нечия демокрация, те руснаците сами си строят, за разлика от нас, дето все ни размахват пръст разни бозави уроди, и ни учат на сбърканите си "ценности". А пък ти иди се цани един аргатин при негово Нищожество, дето пунически войни води за народните имоти, там да "побачкваш", току-виж, си разбрал, що за нищожества са Кобургите изобщо. Три национални катастрофи, стотици милиони изнесени от страната, десетки хиляди квадратни километра изгубена територия, това е наследството, което ни остави родът на мадридския комарджия. Че още нагъл, наскоро пак водил некви дела за имоти, ама май не го огряло.

А за Путин, споко, той си плете кошницата, може и мавзолей да му вдигнат, защо не, като разшири и укрепи територията на Русия! Даже американците вече го искали за президент на САЩ, интересно, що не поискат Симо Комара? :gamer:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от Bul-Dog »

Ха ха, дразнителите Те! :haha:

Мноу лично, другари, много взехте да го вземате лично...

Модератора с нежния никнейм, нещо против имаш с какво си изкарвам хляба ли, това ли да разбирам? Или буквално-че миньорите са тъпи, ограничени, лесни за манипулация?

Еми де да знам, тъй е вероятно, то това си е затъпяващ труд, труда по принцип...Но, очаквам да ме очароваш с некое свое умозаключение, не с тез вечни контри, щот оставам с впечатление, че си ми нещо лично обиден.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от muhogon »

То се вижда, кой го взема лично, но тука нещо друго се визираше! Е, все пак, да си остана в добрия тон, и да не изпадам в капана на личните нападки, подет от последователите на еврогейските "ценности", ще замълча... многозначително! 8O
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от didka »

Е такива дървени философи и ракиени политици с багер да ги ринеш в мините...дотегнали са на всички...
Нагледал съм се и наслушал и затова нямам намерение да правя заключения и да изразявам каквито и да е мнения...
Пожелавам ви продуктивен и все така безсмислен спор.
Dog drags - no tracks...
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от Bul-Dog »

А-а-а, ти само служебно си минавал от тук. Един вид да следиш за бон-тона?

Нема лошо. Кво кат спорим, трябва да се бори стреса по някакъв начин, не допускаш ли?
За тебе само алъш-вериша ли е "форум"?
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от admin »

Може да борите стреса с Warcraft :gamer: Напрежението спада ... виждаш нуб на улицата ... чардж, стън, 4 кърса и екзекют ... :mafia:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от Bul-Dog »

Не можеш да забраниш на човека да бъде тъп! Има една поговорка насила хубост не става, а и да става-не бива!

Как разсъждават елементарните мозъци, тия дето се люшкат от опорна точка на опорна точка...трудно ми е да ги разбера.

Ако кажеш на такъв, че си против вечното президентствуване на др. путлер, срещу диктаторските и тоталитарни методи на управление, То(обльченото от пропаганда "ТО") разбира...че си еврогей!
Ако кажеш на То, че си против от заплатата ти да се одържат големи суми, с които да се финансират мутанти-избиратели за Партията им, То ще бъде пак контра, дори и да не е разбрало ясно основанията ти. Но ще е контра, защото Партията майка така повелява.

Шизофрения? Как другояче да се нарече това, че всяка година хиляди тъпанари изпълзяват в препълнени, вмирисани рейсове на любимата си Бузлуджа само и само да чуят от другаря си украински гей: "другари и другарки" . После гея се мята в последен модел "Mercedes" и отпрашва към следващите жертви. А То се завръща като хипнотизирано зомби у дома и пръска идиотските си идеи и трови хората около себе си.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от muhogon »

Да, да си ограничен, и кон с капаци, си е талант, наистина!
Хайде да видим нещата по-отблизо. Да оставим Путин и Русия, хората си гонят интереса и ще го постигнат, пък ако ще и милиони псета да ги лаят, все им е тая. Името на лидера не е важно, важно е, какво е постигнал.
Та за нашата Партия. Не знам защо, някои визират под това име само Станишев и БСП. Огромна, кардинална грешка! Партията, това са всичките и разклонения, управлявали от 1990г. насам. Не виждам разлика между БСП, СДС, ДПС, НДСВ, ГЕРБ. Слагам ги в хронологичен ред, но те нямат никаква разлика! Да, даже и любимия ни "цар" се оказва от Партията! Парадоксално, но факт!
За себе си мога да кажа, че не плащам членски внос на продажните синдикати, вече над 20 години. Хайде да видим, кой продължава да им плаща като поп, на тия комунистически креатури, ама иначе е мнооого против Партията? Хайде да ги видим тия активни "антикомунисти", какво толкова са направили, какъв "актив" имат? Щото е лесно да се обявява тоя и оня за тъп, зомбиран, и прочие глупости, ама първо да гледаме себе си! Аз си знам, какъв "комунист" съм, знам си миналото, и нямам нужда, некви доморасли, пишман демократи, да ми казват, как да мисля, и разбирам нещата! Това е.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от Bul-Dog »

O! Aма ти видя себе си във "То"?!

Туй се казва гузен негонен бяга! Защото често ти казвам не визирах тебе пишейки това. Твърде си ми маловажен, че да се фиксирам. По-скоро ми е интересни отклоненията, които се получават от облъчването в ранно детство и по-късно от пропагандата на партията им майка. Де, дееее! Юбреее
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от muhogon »

Много си прозрачен във всяко едно писане, не е нужно да си дори и посредствен, за да видиш визуализацията. Ама докато аз задавам въпроси, и посочвам факти, от тебе друго, освен шамански заклинания, не виждам. Дали съм То, Той или Тя, всеки е Някой, колкото и да не ти харесва, и както и да го наричаш! И като си такъв сторонник за правдата и истината, хайде, кажи си, другарю, пардон, гусин Активист, с какво даде своя принос, в борбата срещу тая тъй омразна ти Партия? Та ти дори от един членски внос за престъпните синдикати не можеш да се откажеш, а ти много добре ги знаеш, че са престъпни! Сумарил ли си, колко си им дал кеш, за последните 20 години? Е, за какво говорим изобщо тогава? Коментарът е излишен...

П.С. Сега ми направи впечатление едно нещо, може би, не толкова важно, но показателно! Сайтът на Сакскобургготски, не знам дали е официален или не, все тая, е kingsimeon, или нещо такова. Е да, но king, буквално преведено от английски е крал. Защо крал, след като България никога не е имала крале? Ако е опит за едно приравняване към английски вариант, там пък е въпроса - ако се е чувствал български цар, защо не го изписал така - tsarsimeon? Ако я караме така, тогаз и главната ни улица, изписана на латиница, трябва да е не Tsar Simeon Veliki, а King Simeon Great. Или вместо цар Борис - кинг Борис! Това е още един показател, че тоя мадридски, ай да не казвам кво, няма никакво чувство за национална принадлежност към България! И никога не е имал, както се и доказа!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от Bul-Dog »

https://translate.google.bg/m/translate#en/bg/King

За всяко нещо сте така. Тъп но с претенции!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от Bul-Dog »

Кратко. Точно. Ясно.

Путин 2.0

СССР..."Презареждане"!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от System_error »

Bul-Dog написа:Кратко. Точно. Ясно.

Путин 2.0

СССР..."Презареждане"!
"В момента наблюдаваме възхода на Путин 2.0, прагматизмът е отстъпил място на утопията.."

Добър и обективен анализ.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нищо ново под Слънцето!

Мнение от muhogon »

Хахх, гугъл преводача ще ми превежда значението на думите, голяма смешка. Еййй, това чудо, чуждопоклонничеството е голяма работа, хептен ни отучи да мислим с главите си, за всичко вече има гугъл! С такива "преводи", на две магарета една гаща плява не мож раздели, ама нейсе, и туй е друга тема!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор