Адвокат

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Адвокат

Мнение от muhogon »

Вече мога спокойно да обявя името на сервиза, срещу който ще завеждам иск! Опитах споразумение, но получих отрицателен отговор, и куп нелепици, посочени ми като причини, за некачествения ремонт! Всеки друг излезе виновен, от шлайфиста, като се мине през "не може да бъде", та се стигне до марсианците, но не и истинския виновник! Сервизът се именува "Аутоасистънс", с МОЛ Нейко Стойчев, намира се на улицата на КАТ, срещу Металик, навътре, до един склад за метали! От другата страна, по протежение на улицата, се намира пункт за ГТП! Ако си цените колите, никога не ходете там, че наистина изпаднах в много лош филм, над 6 месеца, даже ме съветваха, да се отървам от колата си! Е, устоях, намерих читав сервиз, който отремонтира некачествения ремонт на тоя "майстор", колата от повече от месец е на ход, никакви проблеми, имам към 4 хил. км навъртени вече!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Адвокат

Мнение от Веско »

Явно си се вкарал в як филм ! Какъв е автомобила ?
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1263
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Адвокат

Мнение от emzo »

Успех, драсни след някоя година, ама истината драсни :)
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Адвокат

Мнение от muhogon »

Нямаш проблеми, ще драсна, колкото - толкова!


Автомобилът е хонда сивик, 2002г, нищо особено като марка и модел, и досега недоумявам, защо се случи тоя батак?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Адвокат

Мнение от sawo »

За съжаление такава ни е реалността. В момента и мой автомобил е в сервиз за скъсан ангренажен ремък, точно след един такъв ремонт "ама аз мислех, пък то не знаех". Казваш им точно какво да направят, те не го правят и след това слушаш оправдания. Ако двигателя беше от типа, които удрят клапани при скъсан ремък, сега и аз щях да съм в твоето положение. Все пак утре ще стане ясно със сигурност, изглежда този път им се размина, но да видим...
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Адвокат

Мнение от Веско »

muhogon написа: Нед Юни 25, 2017 20:22 pm Нямаш проблеми, ще драсна, колкото - толкова!


Автомобилът е хонда сивик, 2002г, нищо особено като марка и модел, и досега недоумявам, защо се случи тоя батак?
Защото повечето са некадърници,затова !
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Адвокат

Мнение от muhogon »

sawo написа: Пон Юли 10, 2017 18:26 pm За съжаление такава ни е реалността. В момента и мой автомобил е в сервиз за скъсан ангренажен ремък, точно след един такъв ремонт "ама аз мислех, пък то не знаех". Казваш им точно какво да направят, те не го правят и след това слушаш оправдания. Ако двигателя беше от типа, които удрят клапани при скъсан ремък, сега и аз щях да съм в твоето положение. Все пак утре ще стане ясно със сигурност, изглежда този път им се размина, но да видим...
В кой сервиз точно, не искам да изпадам в дежавю, след време?

При мен, разминаване няма, дело ще има, говорил съм с адвокат, ще го пуснем август, заради ваканцията на съда.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Адвокат

Мнение от muhogon »

Веско написа: Пон Юли 10, 2017 20:04 pm
muhogon написа: Нед Юни 25, 2017 20:22 pm Нямаш проблеми, ще драсна, колкото - толкова!


Автомобилът е хонда сивик, 2002г, нищо особено като марка и модел, и досега недоумявам, защо се случи тоя батак?
Защото повечето са некадърници,затова !
Въпросът дори не опира до некадърността, а до наглостта, да ме лъже безсрамно!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор