Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от bsbs »

Днес спорихме с колега за това,че той твърди,че имат BNT 1 HD,a аз че програмата в HD не се излъчва.
Преди малко обаче надникнах в сайта на такия и в Пакет HDTV+ на първо място се мъдри " 1. BNT 1 HD "
Та въпроса ми е ако някой гледа Пакет HDTV+ да направи един Screenshot на BNT 1 HD
Ей това рекламите са си е..ли ма..та.Пък де да знам може БНТ1 специално за Тракия кабел да излъчва в HD.
Ще ми е интересно и ,ако някой е питал в офисите защо след като BNT HD се излъчва безплатно за всички ,има го даже ефирно абонатите на кабеларката тракия трябва да си платят за него :spank: .
Благодаря предварително!
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от System_error »

Канала се излъчва в мрежата на ТК много отдавна. Чак се учудвам кое толкова те озадачава.. Влиза си в основния пакет.
https://www.dropbox.com/s/mhwu55seca364 ... 4.jpg?dl=0
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от PTS »

Има я и във Виваком и Булсатком, също доста отдавна. :crazyeye:
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от bsbs »

System_error написа:Канала се излъчва в мрежата на ТК много отдавна. Чак се учудвам кое толкова те озадачава.. Влиза си в основния пакет.
https://www.dropbox.com/s/mhwu55seca364 ... 4.jpg?dl=0
Как какво 8O ?Просто такъв канал няма :grin2: Сега ,че тракия са кръстили канала HD е меко казано лъжа.
Аз не виждам на Screenshot -а освен в EPG-то...а ти?
От много много отдавна :haha: ....може само ,че фициалния сайт на BNT не "съобщава" за такъв канал: http://bnt.bg/programata/programata-za-bnt-hd
PTS написа:Има я и във Виваком и Булсатком, също доста отдавна. :crazyeye:
:grin2: :haha: Я и ти покажи на Була канала ,че ме развеселихте.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от Веско »

Спорите за нещо, което никой не е прав.
Канала е БНТ HD ,a не БНТ1 HD .Има го доста отдавна в мрежата на Тракия кабел и е БНТ HD.
Булсат бяха го пуснали по време на световното и после спря,сега се говори ,че от 20.12 пак ще го има.
Ето от сайта им : http://tv.bnt.bg/bnthd/
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от PTS »

bsbs написа:
System_error написа:Канала се излъчва в мрежата на ТК много отдавна. Чак се учудвам кое толкова те озадачава.. Влиза си в основния пакет.
https://www.dropbox.com/s/mhwu55seca364 ... 4.jpg?dl=0
Как какво 8O ?Просто такъв канал няма :grin2: Сега ,че тракия са кръстили канала HD е меко казано лъжа.
Аз не виждам на Screenshot -а освен в EPG-то...а ти?
От много много отдавна :haha: ....може само ,че фициалния сайт на BNT не "съобщава" за такъв канал: http://bnt.bg/programata/programata-za-bnt-hd
PTS написа:Има я и във Виваком и Булсатком, също доста отдавна. :crazyeye:
:grin2: :haha: Я и ти покажи на Була канала ,че ме развеселихте.
В София съм на Виваком и там го има в момента със сигурност. В Стара Загора съм на Булсатком и наистина за световното го имаше. Сега не съм там, за да проверя и да потвърдя.
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от bsbs »

VIT написа:Спорите за нещо, което никой не е прав.
Канала е BNT HD ,a не BNT HD .Има го доста отдавна в мрежата на Тракия кабел и е BNT HD.
Булсат бяха го пуснали по време на световното и после спря,сега се говори ,че от 20.12 пак ще го има.
Е как никой не е прав?? :crazyeye: :crazyeye: Някъде да говоря за BNT HD?Споря ,че НЯМА BNT 1 HD,а колегите искат да ме убедят в обратното :grin2:
PTS написа: В София съм на Виваком и там го има в момента със сигурност. В Стара Загора съм на Булсатком и наистина за световното го имаше. Сега не съм там, за да проверя и да потвърдя.
Защо не вникнеш в спора,а бързаш ? :grin2:
PTS Булсатком след края на световното прекратиха BNT HD.Има ги като позиция,но битрейта е 0.За Виваком .....нямам наблюдения,но твърдо BNT 1 HD
няма ....защото просто програмата не се предава в HD формат.....не знак как по- просто да го обясня.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от didka »

Бе Не Те Ейч Ди 1!!! Уан!!! Се излъчва в момента (и от край време) по тракия кабел. Ако ти е толкова важно, ела до нас да видиш с очите си, в къщи съм.
Dog drags - no tracks...
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от didka »

Момент... Стана ми интересно, понеже не ги гледам... Сега като го погледнах от близко разстояние, май картината изобщо не е ейчди... Може надписа да е останал от световното, когато беше реално HD.
Dog drags - no tracks...
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от bsbs »

didka написа:Момент... Стана ми интересно, понеже не ги гледам... Сега като го погледнах от близко разстояние, май картината изобщо не е ейчди... Може надписа да е останал от световното, когато беше реално HD.
Погледни още от по- близко :grin2: все тая , такава програма не съществува...просто погледни официалния сайт на БНТ..и ще стане от ясно по- ясно.Не знам какво е останало от световното,но да ти кажа ,че тогава само студиото и фут. среща бяха в HD....нищо друго. :cheers:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от System_error »

Наистина надписа е обикновен, ама като се загледам, качеството е доста добро. Хич не ми мяза на SD... Прицъквам единия и другия вариант и разлика определено има, макар и неголяма...
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от bsbs »

System_error написа:Наистина надписа е обикновен, ама като се загледам, качеството е доста добро. Хич не ми мяза на SD... Прицъквам единия и другия вариант и разлика определено има, макар и неголяма...
Колкото да прецъкваш и заглеждаш все тая.Просто трябва да разбереш,че бнт1 не се излъчва HD. :grin2:
Сега на какво не ти мяза ..........е друга бира :grin2:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от System_error »

Аз сляп не съм! Канала е с по-добро качество от този който не се води HD според EPG-то. Да спориш с мен, при положение че е пред очите ми, а ти даже не си го виждал е доста неуместно. Я виж в сайта на bTV има ли инфо за HD излъчването им, при положение, че канала е един и същ, а разликата е единствено в резолюцията.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от didka »

Не знам дали е HD БНТ1 по тракията, но резолюцията е доста по-висока от на новатв примерно. Със сигурност.
Dog drags - no tracks...
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Въпрос на ползватели на Тракия кабел.

Мнение от bsbs »

System_error написа:Аз сляп не съм! Канала е с по-добро качество от този който не се води HD според EPG-то. Да спориш с мен, при положение че е пред очите ми, а ти даже не си го виждал е доста неуместно. Я виж в сайта на bTV има ли инфо за HD излъчването им, при положение, че канала е един и същ, а разликата е единствено в резолюцията.
Сега като начало не съм искал да обидя някого.
Това,че не е пред очите ми не означава,че е HD качество.....защото просто този канал в HD не се излъчва.Все едно да гледаш цветно на чернобял приемник или да гледаш цифров сигнал на аналогов телевизор .Ако искаш мога да ти покажа според EPG-то програмата да е eurosport HD, a на екрана си кеса history hd.....така,че не вярвай на EPG :)
Колкото до примера с BTV....не ми трябва сайта им:
Изображение Изображение
Дано това Ви говори нещо.
За мен въпроса е приключен!Не лошо да осъзнаем,че кабеларките в случая ни мамят и плащаме за свободни програми......но всеки си знае.
Още веднъж не съм искал да обидя никого.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Публикувай отговор