Filmbox HD

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Filmbox HD

Мнение от vkv »

Filmbox HD от седмица при близалките на позиция 213.За сега канала не е кодиран.
Гледам са пуснали и най-гледаните програми с изместване +1(или аз ги виждам за първи път :) ).A Time Shift-а на BNT HD направо кърти в това отношение.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от Веско »

Близалките май имат най-добрия пакет от канали на този етап в България,жалко че са скъпички! Но всяко нещо се заплаща ,няма как!?!
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от vkv »

VIT написа:Близалките май имат най-добрия пакет от канали на този етап в България,жалко че са скъпички! Но всяко нещо се заплаща ,няма как!?!
Да,добър е пакета.Бъркат ги само спортните канали ,но не всеки гледа спорт.
Последно промяна от vkv на Вто Дек 30, 2014 21:00 pm, променено общо 1 път.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Filmbox HD

Мнение от nike718 »

vkv написа:
VIT написа:Близалките май имат най-добрия пакет от канали на този етап в България,жалко че са скъпички! Но всяко нещо се заплаща ,няма как!?!
Да,добър е пакета.Бъркат ги само спортните канали ,но не всеки гледа спорт......................................................:grin2:
И друг път мислете като поствате нещо!.
Последно промяна от nike718 на Сря Дек 31, 2014 9:07 am, променено общо 1 път.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от vkv »

Съжалявам,че споменах.....
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от Веско »

nike718 написа:
vkv написа:
VIT написа:Близалките май имат най-добрия пакет от канали на този етап в България,жалко че са скъпички! Но всяко нещо се заплаща ,няма как!?!
Да,добър е пакета.Бъркат ги само спортните канали ,но не всеки гледа спорт.Вярно е,че са скъпички,но може а се гледат и за 2 кинта при определени условия :grin2:
И какви са тези условия при които гледаме за 2 лева.
Явно за всичко си има начини! :bigboss:
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от didka »

@nike тея двамата не ги питай... те са "боговете" на пиратските канали и няма да изкопчиш нищо от тях...парижките потайности... :lol: :lol: :lol:
Dog drags - no tracks...
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от vkv »

didka написа:@nike тея двамата не ги питай... те са "боговете" на пиратските канали и няма да изкопчиш нищо от тях...парижките потайности... :lol: :lol: :lol:
За какви пиратски канали бълнуваш......или мезето е тънко :haha:
P.S. Ти да не се обиди,че от тея двамата научи за Апликацията за IPTV на Булсатком и за какво служи и как действа?Или за тракия кабел нещо не разбра...
Последно промяна от vkv на Сря Дек 31, 2014 0:25 am, променено общо 2 пъти.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: Filmbox HD

Мнение от fruitcake »

+1 каналите ги има от няколко месеца, a FilmBox HD, FenFolk, BG Music HD и Balkanika HD ги има от една седмица
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от vkv »

fruitcake написа:+1 каналите ги има от няколко месеца, a FilmBox HD, FenFolk, BG Music HD и Balkanika HD ги има от една седмица
Случайно погледнах какво върви на телевизора в офиса и ....те така разбрах.Интересно,че по +12 вървят доста филми и утре ще разгледам EPG-то защото нещо не ми се вързва.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от didka »

P.S. Ти да не се обиди,че от тея двамата научи за Апликацията за IPTV на Булсатком и за какво служи и как действа?
Тц...тц...добре, че каза...щот в андроид форума има две страници по темата, но не им бях обърнал внимание... :haha:
Иначе мезето е дебело, тракията е ок, нета от мтел (ингруп) лети. Какво му трябва на човек.... :lol:
Dog drags - no tracks...
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от vkv »

didka написа:
P.S. Ти да не се обиди,че от тея двамата научи за Апликацията за IPTV на Булсатком и за какво служи и как действа?
Тц...тц...добре, че каза...щот в андроид форума има две страници по темата, но не им бях обърнал внимание... :haha:
Иначе мезето е дебело, тракията е ок, нета от мтел (ингруп) лети. Какво му трябва на човек.... :lol:
Може и 100 страници да има по форумите ,но ти лично научи от тук,а VIT ти обясни за какво иде реч. :haha:
Радвам се за дебелото мезе!
За тракия.....явно не си разбрал за какво Ви цакат,но.......инфото го има и всеки си прави сметката
Не разбрах и за какви пиратски канали бълнуваш и какво не можа да изкопчих от нас.....но тук е така обиждаш някого ....просто ей така за спорта.Не очаквам отговор,но за всеки случай да попитам
Още веднъж Ви пожелавам весело посрещане на Нова Година!
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от Веско »

Амиии темата в Андроид форума , представи си съм я пуснал Аз заедно с . Apk файла!
Ай наздраве
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от vkv »

VIT написа:Амиии темата в Андроид форума , представи си съм я пуснал Аз заедно с . Apk файла!
Ай наздраве
Наздраве!
Иначе човека
didka написа: ..., но не им бях обърнал внимание... :haha:
:haha: :haha:
nike718 написа: И друг път мислете като поствате нещо!.
Благодаря, не съм постнал нещо незаконно,а не съобразих каква кал ще се излее след това :crazyeye: .Но какво да се прави.....такива сме. :imsorry:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Filmbox HD

Мнение от Веско »

Наздраве с червено винце и сухо мезенце!Пък темата ще я бистрим чаааак догодина.
Публикувай отговор