3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от realprofesora »

Скъпи съфорумци, в навечерието на този свят за нас празник, искам да ви поздравя и да ви пожелая здраве и .....здраве.
Замислих се, господи, защо е трябвало да умират толкова много хора, защо е трябвало да се жертват...за да се освободим от турско робство. С какво сега живота ни е по хубав. В 21 век хората в България са членове на европейския съюз, но нямат работа, нямат бъдеще, нямат щастлив живот..това нашето не е живот. Крадат ни вече 25 години, унищожиха поминъка, прокудиха хората, обезлюдиха цели райони. България се превърна в една руина и спасение няма от никъде. По-зле ще става.
Защо Господи, не си останахме под турско робство-сега щяхме да сме Турска държава и селско стопанство и туризъм щяха да процъфтяват. Който е работлив щеше да си има работа, занаят и щеше да си живее по-добре отколкото е сега. Като гледам никой не е заритал за религията си-то хората едва свързват двата края, само им е до религии.
Прости ми Господи мислите несвяти, простете ми и вие деди които пожертвахте живота си, та български политик да краде и властва над народа български тъй както и турчин не го е правил.
А утре всички ще слушаме химна редом до нашите свидни политици.
П.С Учуди ме факта , че споделих това нещо с 3ма души тази вечер преди да седна да напиша тази тема и те бяха на това мнение-По-добре да не се бяхме освобождавали от турско робство.
Popopopopo
Аватар
belata
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 535
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:49 am
skype: belatatatat

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от belata »

Решението е много просто,всички Национални предатели до стената,рестартиране на Държавата,излизане от ЕвроГейския съюз и присъединяване към Евразийския.
Честит Празник и помнете че сте Българи!
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от Magas »

Големи анархисти се извъдихте ей евразийски съюз няма и няма и да има ако ви се живее в държава оправлявана като КГБ моля Заповядайте в Москва и даже може дави пратят на двестъпки под земята,уважавам и Русия,но без Путин диктатура с елементи на свобода, не благодаря честит празник заблуденщайн @realprofesora @ belata аз съм човек,българин е само националност мисли извън кутията първо сме хора а после сме българи.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
belata
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 535
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:49 am
skype: belatatatat

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от belata »

Magas написа:Големи анархисти се извъдихте ей евразийски съюз няма и няма и да има ако ви се живее в държава оправлявана като КГБ моля Заповядайте в Москва и даже може дави пратят на двестъпки под земята,уважавам и Русия,но без Путин диктатура с елементи на свобода, не благодаря честит празник заблуденщайн @realprofesora @ belata аз съм човек,българин е само националност мисли извън кутията първо сме хора а после сме българи.
Различни хора , различни идеали. Едно е сигурно, България е пред прага на колапс , благодарение на дългогодишно некадърно и олигархично управление ,нямали крайно кардинално решение ще става много по лошо за Народа.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от Magas »

belata написа: Различни хора , различни идеали. Едно е сигурно, България е пред прага на колапс , благодарение на дългогодишно некадърно и олигархично управление ,нямали крайно кардинално решение ще става много по лошо за Народа.
Ами тогава почвай да мислиш креативно не дестроктивно,с мрън мрън няма да стане :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
belata
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 535
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:49 am
skype: belatatatat

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от belata »

Magas написа:
belata написа: Различни хора , различни идеали. Едно е сигурно, България е пред прага на колапс , благодарение на дългогодишно некадърно и олигархично управление ,нямали крайно кардинално решение ще става много по лошо за Народа.
Ами тогава почвай да мислиш креативно не дестроктивно,с мрън мрън няма да стане :)
Аз съм я измислил,една седмица медийно затъмнение и 500 масови гроба...до пълно прочистване от всичко което носи негативи на тая страна.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от Magas »

belata написа:Аз съм я измислил,една седмица медийно затъмнение и 500 масови гроба...до пълно прочистване от всичко което носи негативи на тая страна.
Говориш за масови убийства с оръжие нямма как а вината за положението е на прехваления соц.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
belata
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 535
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:49 am
skype: belatatatat

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от belata »

Magas написа:
belata написа:Аз съм я измислил,една седмица медийно затъмнение и 500 масови гроба...до пълно прочистване от всичко което носи негативи на тая страна.
Говориш за масови убийства с оръжие нямма как а вината за положението е на прехваления соц.
Не става дума вече за политика,а за спасяване на Българския род,след 100 години ще сме претопени ако не върнем ценностите и вярата в традициите.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от Magas »

Не е така традиции и религия която промива мозъци и ражда радикали не мерси Разликата между българите и другите нации е,че те уважават традициите,но въпреки че ги пазят те живеят с глобална мисъл за бъдещето си разбрали.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от bsbs »

Сега ако някой каже и какво празнуваме(какво се е случило на тази дата)......
П.П.Господ ще ти прости....дано ти сам простиш за помислите си.
-100
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от Magas »

bsbs написа:Сега ако някой каже и какво празнуваме(какво се е случило на тази дата)......
П.П.Господ ще ти прости....дано ти сам простиш за помислите си.
-100
Професора прегря вадете жълтата книжка.
Бъди такъв какъвто си
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от niggaz_nature »

Magas написа:
belata написа:Аз съм я измислил,една седмица медийно затъмнение и 500 масови гроба...до пълно прочистване от всичко което носи негативи на тая страна.
Говориш за масови убийства с оръжие нямма как а вината за положението е на прехваления соц.
Винаги с оръжие се решават кардинално проблемите , колкото и да не ви се иска за България решението е само това .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
JO_MASTERA89
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Май 28, 2010 12:12 pm

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от JO_MASTERA89 »

belata написа:
Magas написа:
belata написа: Различни хора , различни идеали. Едно е сигурно, България е пред прага на колапс , благодарение на дългогодишно некадърно и олигархично управление ,нямали крайно кардинално решение ще става много по лошо за Народа.
Ами тогава почвай да мислиш креативно не дестроктивно,с мрън мрън няма да стане :)
Аз съм я измислил,една седмица медийно затъмнение и 500 масови гроба...до пълно прочистване от всичко което носи негативи на тая страна.
Точно, кратко и ясно :cheers: :cheers: :cheers:
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от muhogon »

realprofesora написа:Скъпи съфорумци, в навечерието на този свят за нас празник, искам да ви поздравя и да ви пожелая здраве и .....здраве.
Замислих се, господи, защо е трябвало да умират толкова много хора, защо е трябвало да се жертват...за да се освободим от турско робство. С какво сега живота ни е по хубав. В 21 век хората в България са членове на европейския съюз, но нямат работа, нямат бъдеще, нямат щастлив живот..това нашето не е живот. Крадат ни вече 25 години, унищожиха поминъка, прокудиха хората, обезлюдиха цели райони. България се превърна в една руина и спасение няма от никъде. По-зле ще става.
Защо Господи, не си останахме под турско робство-сега щяхме да сме Турска държава и селско стопанство и туризъм щяха да процъфтяват. Който е работлив щеше да си има работа, занаят и щеше да си живее по-добре отколкото е сега. Като гледам никой не е заритал за религията си-то хората едва свързват двата края, само им е до религии.
Прости ми Господи мислите несвяти, простете ми и вие деди които пожертвахте живота си, та български политик да краде и властва над народа български тъй както и турчин не го е правил.
А утре всички ще слушаме химна редом до нашите свидни политици.
П.С Учуди ме факта , че споделих това нещо с 3ма души тази вечер преди да седна да напиша тази тема и те бяха на това мнение-По-добре да не се бяхме освобождавали от турско робство.
Професоре, може би си прав, но само донякъде! Както го казваш, тогава да вземем и да се отречем от националреволюционерите си, като Левски, Ботев, Раковски и др.! Това ли ни трябва? Все пак, България не винаги е била на това дередже, да си припомним първите десетилетия след Освобождението, станали сме първа военна и икономическа сила на Балканите, и така, до първата национална катастрофа! Втората национална катастрофа е трябвало да ни послужи като исторически урок, че влизането ни в разни коалиции, блокове и съюзи на по-големи държави и империи е пагубно за нас! Двете катастрофи в съюз с Германия, безславния завършек на соцлагера, би трябвало да ни отрезвят окончателно, да разберем, че винаги по-големите си налагат собствените интереси, и винаги ще сме губещи в подобни "съюзи"! Сегашните ни "демократични" съюзници не правят нищо кой.знае колко различно от бившия ни опекун от СССР, дори и по-зле - докато руснаците имаха нужда от нас като военна сила, то сега и затова не сме необходими! Приемането ни в НАТО и ЕС си беше само и единствено геополитическо решение, наложено от САЩ, заради стратегическото ни положение, и за да не се допусне връщането ни в руска орбита, и дотук! Последна грижа е на Брюксел и Вашингтон е, как живеем в България, какви проблеми имаме, и как да ги решим! За тях е важно, да се подчиняваме безпрекословно на директивите и нарежданията им, пък дори и срещу собствения си интерес! Такъв пример отскоро, са и санкциите срещу Русия. Какво спечелихме от тия санкции? Компенсации? Не съм чул. Потупване по рамото? И това не съм чул, но може, за "най-верните" ни управници. Какво обаче, загубихме? Милиарди, и то не само ние! И още продължаваме да губим! Тогава, каква е тая голяма "полза", от това членство? От 8 години, сме все на загуба, докога?

А колкото до Турция, недейте да сипете такива суперлативи! През 70те и 80те години, се е тресяла от нескончаеми военни преврати и икономически колапси, и дори сега се води перманентна гражданска война в източните и провинции, там хората живеят като в 18 и 19 век! Хубаво е да се гледат лъскавите им сериали по телевизиите, но е още по-добре, ако мислим и със собствените си глави!

И накрая, честит празник на всички, хубав или лош, 3 март е исторически факт, и да го принизяваме или отричаме, не ни е от никаква полза, дори напротив! И нека не сме като продажните ни управници, и да казваме направо, че това е Освобождението ни от турско робство, а не от марсианци или филанкишии!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: 3ти Март-Прости ми Господи, прости ми!

Мнение от System_error »

Честит национален празник. И дано по-скоро някой се освести и да избере друга дата и повод за такъв, че точно 3-ти Март с нищо не е по-особен от 2-ри или 4-ти. Съединението по ни подхожда за национален...

Айде и малко тема за размисъл, на който му се чете:
"Истината – независимостта си платихме с българска кръв, а разпокъсването на земите ни с руска"
http://www.faktor.bg/politika/na-vseki- ... 0-nhu.html
Публикувай отговор