Мтел придобива blizoo..... Честито!

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от vkv »

Честито!
Е, чака се само разрешение от властите ,но в БГ това не е проблем.:)
http://offnews.bg/news/%D0%9E%D0%B1%D1% ... 39005.html
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

vkv написа:Честито!
Е, чака се само разрешение от властите ,но в БГ това не е проблем.:)
http://offnews.bg/news/%D0%9E%D0%B1%D1% ... 39005.html
Незнам аз съм си на тракия,не виждам как Мтел ще промени навика на близу с тия допотопни модеми.още по-зле.Модемът е техника от мналия век :gamer:
Бъди такъв какъвто си
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Веско »

Все по-зле ще става.Ще останат 2-3 оператора и ще вдигнат ценитеза ТВ и НЕТ
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

Веско написа:Все по-зле ще става.Ще останат 2-3 оператора и ще вдигнат ценитеза ТВ и НЕТ
От друга страна ако близу спреда съществува след поглъщането и се поосъвремени може и за добро да е защото близу се продават като****и и те незнаят кой са вече. :mrgreen:
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от vkv »

Magas написа:
vkv написа:Честито!
Е, чака се само разрешение от властите ,но в БГ това не е проблем.:)
http://offnews.bg/news/%D0%9E%D0%B1%D1% ... 39005.html
Незнам аз съм си на тракия,не виждам как Мтел ще промени навика на близу с тия допотопни модеми.още по-зле.Модемът е техника от мналия век :gamer:
:) Не се говори за модемите и навици :) Говорим за клиенти и мрежа.Лесно се опъва оптика......Виждайки какво мтел направи с мегалан......майка им жална на клиентите на близалките....и не само.Колкото за Тракия....не знам за какво се забави сделката с була :).....така ,че не се радвай много.... и съдбата на Тракия е решена. :grin2:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Веско »

Май още не е решена ,но знае ли човек.Тракия останаха единствения нормален ТВ оператор за Стара Загора.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

Знам,но не ме притеснява Булсата купиха IP тв и нета на интернет груп,но не бях към тях и като говорим,имаше една тема тук за проблем с автоматичния логин на настолен уиндоуски комп какъв е проблема разбрахте ли любопитен съм ?
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от vkv »

Веско написа:Май още не е решена ,но знае ли човек.Тракия останаха единствения нормален ТВ оператор за Стара Загора.
Какво му е "нормалното"...не знам.Не съм сигурен и дали не са купени вече,защото ако погледнем ИГ...те ем са собственост на була ем касите им работят и касовите бележки са на ИГ. Корпоративните УЖ не са продадени.... ние си получаваме фактурите от ИГ.А,бе БГ работа :)
Magas не знам какво са купили була,но IP тв-то на ИГ си работи с пълна сила.Правилно ,не се кахари за була те са си по- добре от всички оператори в града....да не кажа в страната и чужбина за гледащите бг тв.
Не разбрах какво ти е интересно и не си разбрал.За какъв авт.логин става дума....за кой оператор.Ако е за IPTV на була......мога да задоволя интереса ти. :grin2:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Веско »

Много по нормални са от всички други,кога искаш плащаш и гледаш ,когато не искаш не плащаш,никой не те притеснява!
няма договори,няма пртеснения и звъненео по телефона ,че не си платил.За повреди да не говорим,идват веднага и др. такива
Ако това не е нормално ,здраве му кажи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

Има договор,но не променят условията а повредите те се броят на едната ръка а була те пращат цитирам други потребителски мнения в 9 глуха при повреди :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от sawo »

Който не иска да си помогне и була не може да го спаси :haha: Цена/качество не мисля, че можем да се оплачем. Колеги германци като идваха в Ст. Загора като им показах как за 9лв в една барака в индустриална зона има 100mbit оптика щяха да припаднат :) А близалките са си зле още откакто се казваха Кейбълтел, след това накупиха още една камара мизерни доставчици и резултатите са налице.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от vkv »

sawo написа:Който не иска да си помогне и була не може да го спаси :haha: Цена/качество не мисля, че можем да се оплачем. Колеги германци като идваха в Ст. Загора като им показах как за 9лв в една барака в индустриална зона има 100mbit оптика щяха да припаднат :) А близалките са си зле още откакто се казваха Кейбълтел, след това накупиха още една камара мизерни доставчици и резултатите са налице.
Тук въпроса не е за була.Даже и в момента не виждам кой може да ги конкурира в града....и за програми /цени,достъпност за гледане с ios,android i windows.IPTV :grin2: СКОРО ще се предлага,а пуснат ли и свой сателит 2016 и GSM....не виждам кой ще е равен с тях.
За Тракия.....няма смисъл да говорим.....оператор който има покритие само в крайните квартали ......какви конкуренти могат да бъдат на пазара.....не знам.Да не говорим за пиратско излъчване на програми(според мен)с които могат да си вкарат такъв автогол ,че.....
Голям плюс е липсата на договор.Близу не могат да обяснят защо трябва да има нов договор за допълнителен пакет :crazyeye: :crazyeye:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

Хора имам един въпрос относно тв на мтел понеже решихме следващия месец да сменим оператора относно аналоговата колко канала се хващат :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от vkv »

Magas написа: Пет Сеп 28, 2018 22:11 pm Хора имам един въпрос относно тв на мтел понеже решихме следващия месец да сменим оператора относно аналоговата колко канала се хващат :)
Не знам А1 да имат аналогови канали :crazyeye: ,но понеже А1 купиха близу ,а кабеларката има аналогови канали ....на 37 позиции има сигнал,но един канал ми се стори , че се повтаря.Около 10 лв мисля е аналоговата на близалките.
Не знам защо сте се спрели на аналогова телевизия( макар,че се досещам) след като качеството е отврат и има по-евтини варианти с цифрова телевизия или IP на була,А1,Blizoo или Вива.
Имам достъп до всички споменати по горе.....най-етино излиза със "схема" на була ...fusion.
Доволен съм от качеството на близалките ......въпреки,че и те са същите измамници :grin2:
П.П. От кой оператор ще бягате?
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

vkv написа: Съб Сеп 29, 2018 15:30 pm
Magas написа: Пет Сеп 28, 2018 22:11 pm Хора имам един въпрос относно тв на мтел понеже решихме следващия месец да сменим оператора относно аналоговата колко канала се хващат :)
Не знам А1 да имат аналогови канали :crazyeye: ,но понеже А1 купиха близу ,а кабеларката има аналогови канали ....на 37 позиции има сигнал,но един канал ми се стори , че се повтаря.Около 10 лв мисля е аналоговата на близалките.
Не знам защо сте се спрели на аналогова телевизия( макар,че се досещам) след като качеството е отврат и има по-евтини варианти с цифрова телевизия или IP на була,А1,Blizoo или Вива.
Имам достъп до всички споменати по горе.....най-етино излиза със "схема" на була ...fusion.
Доволен съм от качеството на близалките ......въпреки,че и те са същите измамници :grin2:
П.П. От кой оператор ще бягате?
Няма да бягаме просто за инфо питах,под аналогови имах предвид колко канала се хващат без CA Модул по специално ме интересуват спортните канали :)
Бъди такъв какъвто си
Публикувай отговор