До Девин от къде да мина?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
georgi_1986
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 76
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 am

До Девин от къде да мина?

Мнение от georgi_1986 »

Здравейте, до Девин по bmaps.com и google maps ми дава да мина през Кричим но пътя там май не е много хубав и не знам дали да не избера другия по-дълъг маршрут през Асеновград. Та някой ходил ли е скоро до Девин да изкаже мнение кой път е по-хубав? :cheers:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: До Девин от къде да мина?

Мнение от admin »

На скоро бяхме на Гела и минахме Асеновград, Пампорово, Широка Лъка и пътя е хубав като изключим завоите. Пътя Пловдив - Асеновград също е разбит ама се понася. Говорих с една позната от Кричим, каза че пътя през Кричим за Девин е хубав, но е малко тесен.
"There is no 'patch' for stupidity."
zeowbad
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 65
Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 9:45 am

Re: До Девин от къде да мина?

Мнение от zeowbad »

georgi_1986 написа:Здравейте, до Девин по bmaps.com и google maps ми дава да мина през Кричим но пътя там май не е много хубав и не знам дали да не избера другия по-дълъг маршрут през Асеновград. Та някой ходил ли е скоро до Девин да изкаже мнение кой път е по-хубав? :cheers:
Пътя през Кричим е перфектен,уникални гледки плаващите къщички на язовир Въча,яз.Цанков камък и т.н.Не е натоварен.Не се замисляй.
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: До Девин от къде да мина?

Мнение от stivans »

zeowbad написа:
georgi_1986 написа:Здравейте, до Девин по bmaps.com и google maps ми дава да мина през Кричим но пътя там май не е много хубав и не знам дали да не избера другия по-дълъг маршрут през Асеновград. Та някой ходил ли е скоро до Девин да изкаже мнение кой път е по-хубав? :cheers:
Пътя през Кричим е перфектен,уникални гледки плаващите къщички на язовир Въча,яз.Цанков камък и т.н.Не е натоварен.Не се замисляй.
+1
През октомври минах през Кричим.На язовир Въча има много хубав ресторант с панорамна тераса и изглед към плаващите къщи.Пътя е добър ,като се изключат падналите по платното камъни,но такива има и на пътя Асеновград-Пампорово.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1274
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: До Девин от къде да мина?

Мнение от emzo »

Пътя е супер, трябва ти кола с турбо, хубави гуми и разум в главата.
Ще се накефиш на макс :) Иди и до Триград, а на връщане през Доспат и Батак, там пътя също е супер.
Има какво да се види в Родопите.
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: До Девин от къде да мина?

Мнение от stivans »

И тук трябва да се отиде-Панорамна площадка "Орлово око", Ягодина.От селото до горе е 15 мин с джип.По 10 лв на човек до върха ако сте 6 човека.Пеша е около 1ч.40 мин.
Изображение
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1274
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: До Девин от къде да мина?

Мнение от emzo »

Изображение
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Публикувай отговор