"Бежанците" - временен проблем, или катастрофа?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: "Бежанците" - временен проблем, или катастрофа?

Мнение от muhogon »

Идва краят на нещо, но на какво точно, тепърва ще видим!

http://a-specto.bg/liberalniyat-fashizam/
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: "Бежанците" - временен проблем, или катастрофа?

Мнение от muhogon »

Чух от умни хора, че бежанците се внасят в случай на война с Русия, за каквато активно се подготвя средният бюргер. Руснаците отново тук са „subhumans, untermenschen“ – непълноценни хора, против които трябва да се воюва. Към това трябва да се прибави, че на десет немски мъже петима са с наднормено тегло, трима са хомосекуалисти и двама – просто ислямисти.

Пресен пример за обработка на съзнанието: по канал Pro7 показаха филм за скаути от модна агенция, пътуващи към Сибир, където „красива се оказа всяка девойка“. Говорейки за Сибир, го наричаха „Източна Европа“, акцентирайки, че „територията е 36 пъти по-голяма от Германия, а населението – два пъти по-малко“, показаха красиви градове, хубаво облечени хора и нито един пияница (нехарактерно за германска телевизия).

Това както и да е, само че във филма нито веднъж не прозвуча думата „Русия“. Наричаха Сибир „страна“: Страната „Сибир“, която се простира от Урал до Тихия океан. Показаха карта на полета на снимачната група: Германия – Италия – Сибир. Мило.
6 януари
Предложиха в Германия да се легализира хашишът и марихуаната. Очакват се много плюсове: пари от акцизите ще потекат като река в хазната. В коментари към новините хората пишат: „Уау! Така ще решим и проблема с работните места за бежанците. Всички нелегални наркодилъри ще ги водим като частни предприемачи, а другите бежанци ще работят на плантациите за марихуана!“.

Но при нас не е скучно! Има интрига! Всеки ден се събуждаш с въпроса: „Какво още е измислила Меркел с меркелчетата?“. Тя все повече ми напомня Горбачов.

P.S. В коментарите питат: Няма ли да легализират браковете с чифтокопитни? Отговарят: Не, има само бардаци с тях. Но до година-две и това ще стане.
4 март
Когато руските вестници писаха за бабата, починала вследствие на прилежна работа като сътрудник в супермаркет, четох много коментари, че „ето, само в Рашъна е възможно такова бездушие.“ Сега намерих: „Немският съд осъди Гертруда Ф. (87 години) на ефективен затвор. Основанието: фрау Ф. нееднократно била глобявана като нередовен пътник и нито веднъж не си платила глобата, която заедно с лихвите достигнала до 400 евро.

В свое оправдание старицата казала: „Аз все още мога да ходя, аз съм твърде здрава, но ми е трудно да се придвижвам по-далече. Да, пътувах няколко спирки с автобуса безплатно. Пенсията ми е 560 евро, а за жилището си плащам 470 евро. Аз пътувам, за да чистя в една фирма за 3 евро на час. Простете ми!“

Бабата едва не я затворили, но кореспондентите не издържали и събрали 400 евро, за да си плати глобите.
26 юли
В Германия започнаха да уволняват от работа заради коментари и постове във Фейсбук.

7 август
За всеки бежанец, който прибере в дома си немско семейство, ще се плаща по 20 евро на ден. Имаше информация, че ще се плаща на жени, които се съгласят да се срещат с африканци. На момичета, дали наистина е вярно?

14 август
Дебилизмът на немците няма граници!!!

От новата учебна година в университетите в Германия африканските и арабските бежанци могат да влизат без оценка! За всички останали трябва супер атестат, супер характеристика с оценка от лятната работа като доброволец за благото на държавата и безплатен стаж – и при това се налага да се чака не един и не два семестъра!

18 август
Случващото се в Германия ме ужасява. Замислям се за връщане. Къде? Къде да се спася от този ужас с мюсюлманските мигранти? Днес вървях по улицата: африканци подсвиркват след мен, добре поне че не проявяват насилие. Но и това не е далеч.

Четох форума на руските жени и накрая разбрах, че не съм единствената, която разбира това и че не съм в пълна изолация сред дебилните немски жители. Всички, повече или по-малко, прилични бараки и казарми са натъпкани до предел. Където само не може се строят контрейнерни селища и палатъчни лагери, там не изникват. Представяте ли си картината? Немци поставят палатки, немци ги обзавеждат с легла, одеяла и средства за лична хигиена… И спокойно наблюдаваща тълпа от пушещи встрани бежанци. Как пък един не се втурна да помогне!

На този фон вчера ни съобщиха, че германският народ моли да се приемат още 700 000 души! Моля! Вдигат данъците на едни други бежанци. Прието е решение за конфискация на празните къщи и апартаменти, които се намират в частна собственост (засега спорят за законността, но съм сигурна: скоро ще подгонят и закона в правилната посока). Или ще ги обложат с данъци, или ще ги отнемат. Кой разправяше, че частната собственост била свещена?

А какво се случва всекидневно на местата, които Обогатяват Немската Култура (цитат на Меркел)! Полицията почти не излиза оттам: скандали, размахване на ножове, изнасилвания (за това, което се твори в тоалетните и баните, е невъзможно да се разкаже: навсякъде фекалии, дори по стените следи от кафяви запетайки).

В пресата върви дискусия: как да се накарат бежанците да почистват след себе си екскрементите? Немците не са в състояние да разберат, че тези хора не почистват. И през целия си живот не са го правили, с поколения. Мъжът не се докосва до парцал и боклук. С това се занимават жените им.

Започнаха съдебни процеси над тези, които се отнасят лошо към бежанците.

21 август
„Мъжът ми обясни, като изброяваше на пръсти: бежанците са полезни за промишлеността, за строителните концерни, за производителите и продавачите на храни, за фармацевтичните фабрики. Сега се очаква краткотраен, но значим индустриален бум. Богатите ще станат още по-богати, държавата ще получи неголяма печалба под формата на данъци, а обикновените хора ще получат черни мутри, мръсни паркове, разврат и ширеща се престъпност. Тоест политиците не са идиоти, те знаят какво ще се случи! Просто в Германия политиката се диктува от капитала, а вземащите решения депутати се надяват, че парите им ще ги защитят от произвола! Аз така се сдухах, че не мога да пиша от нерви.“ Това е от форума на руските жени.

22 август
Съпруга на лекар пише: всекидневни скандали в чакалнята, бежанците не искат да ги преглежда жена. Търсят мъж лекар. Клиниката няма пари за охрана, медиците са останали сами с тези тълпи. Главният лекар казал, че ако бежанците се оплачат от немския лекар, ще последват уволнения.

Медиите: Разглежда се въпросът за това жените полицайки да носят забрадки. Чадри засега не.

23 август
В Германия отново започват да горят книги. На изгаряне подлежат всички детски книги, където се среща думата „негър“.

През това време се преместваме от града на вилата. Живот сред абсолютно нагли и неадекватни бежанци и цигани е просто невъзможен. Решиха, че трябва да освободим апартамента за семейство африканци, дадоха ни знак. Да, мен ме „помолиха“. Имах оборотно жилище с малко излишък от площ. В никакъв случай няма да ни изселят, ще ни предоставят такива стаи в пансион, който изобщо не е приспособен за живот: или е далече, или и запуснат, или тече, или нещо друго. Африканците, разбираемо, на такова място няма да ги настанят, правозащитниците ще ги прокълнат. Но за белите може.

Преди година новината за експроприация на жилища предизвикваше само смях. Сега това е действителността.

26 август
Ние грешно схванахме приказките за края на света. Очаквахме нещо като всемирен потоп. А то потопът се оказа различен.

Тези хора са като скакалци.

27 август
Министърът на правосъдието на Германия Маас поиска от шефовете на Фейсбук решителни мерки срещу коментатори против бежанците. Сега си представям как, примерно, са живели хората в началото на 30-те години на миналия век. Хората и сега се страхуват да говорят каквото и да е пред децата си. Всички критически постове в мрежата се трият, немците са оставени сами със собствените си чувства за случващото се. Днес забраниха събирането по улицата. Повече от трима да не се събират. През септември ще бъде приет някакъв закон против недоволните, тоест против нас.

Търся къде да замина. Сега ще си взема изпитите и ще търся работа като биоинженер на други места, извън Германия. Аз съм руски човек, не мога да си позволя такова унижение.

Автор: Автор: Уляна СКОЙБЕДА Комсомолска правда , Превод: Рени Нешкова , източник: ГЛАСОВЕ

п.п. Коментар на Български студент от фейсбук:
“Живея в Дармщадт Германия. Студент съм! И аз скоро — като завърша — ще си събирам багажа за Швейцария, защото Германия става ислямска република пред очите ми. Дармщадт преди години, като пристигнах, какво китно градче беше, а сега — боклуци, мръсотия до шия.
Бежанците са като скакалци, навсякъде са освинили всичко! В метрото във Франкфурт така смърди на коч и урина… Нещо страшно е!
Арабските бежанци са изключително агресивни и нападат полиция и обикновени граждани. Никакъв респект нямат към труда на другите и от властта! Казват, че ако не получат социални помощи HARTZ IV ще режат глави на неверниците.
Правителството нищо не прави, защото в Германия цари ДИКТАТУРА НА ТОЛЕРАНТНОСТТА, КОЛКОТО И АБСУРДНО ДА ЗВУЧИ! АКО НЕ ДАЙ СИ БОЖЕ (…) СЕ ОПЛАЧЕТЕ ОТ БЕЖАНЦИТЕ във ФЕЙСБУК, РИСКУВАТЕ ДА ВЛЕЗЕТЕ В ЗАТВОРА ЗА РАЗПАЛВАНЕ НА МЕЖДУЕТНИЧЕСКА ОМРАЗА.
ЗА БЕЖАНЦИТЕ ТОЗИ ЗАКОН НЕ ВАЖИ, ЗАЩОТО има ПОЛИЦЕЙСКА ДИРЕКТИВА от БУНДЕСТАГА ДА НЕ ГИ ЗАКАЧАТ!
ГОСПОД ДА НИ Е на ПОМОЩ, ЗАЩОТО АКО ТОВА ПРОДЪЛЖИ, НИ ЧАКА ГРАЖДАНСКА ВОЙНА КАТО В СИРИЯ!“
Това е една малка част, който иска да прочете пълната хроника, давам линк - http://www.budnaera.com/201504f/1509280 ... z41sRwjNRr

Оттук-нататък, ми викайте Нострадамус, всичко, което го казах, отпреди години, се сбъдва, лека-полека, за жалост! Пък нека, някои да си играят още на толерастия, мулти-култи, гейтлантически "ценности", и прочие гнус! Това ни очаква и нас!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: "Бежанците" - временен проблем, или катастрофа?

Мнение от vkv »

Изображение
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: "Бежанците" - временен проблем, или катастрофа?

Мнение от muhogon »

http://www.vesti.bg/sviat/evropa/v-cheh ... ia-6053322

Дали идва началото на края на това, което имахме за мерило, във всяка една сфера? Подобни индикации има и от другите страни от Вишеградската четворка! Дали този съюз не си изживя времето, и е време да иде в небитието?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор