Честит празник братя българи!

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Честит празник братя българи!

Мнение от realprofesora »

Днес е ден на Независимостта на България! Нека си спомним този акт на прослава и гордост за българския народ многострадални.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0 ... 0%B8%D1%8F
Popopopopo
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Честит празник братя българи!

Мнение от vkv »

realprofesora написа:Днес е ден на Независимостта на България! Нека си спомним този акт на прослава и гордост за българския народ многострадални.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0 ... 0%B8%D1%8F
Честит празни!
На днешният ден преди 107 годи България става независима за да избира от кого да е зависима.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Честит празник братя българи!

Мнение от Magas »

Не съм краен патриот,но нека напомня на професора,че Фердинанд,е нямал особени симпатии към тогавашна русия, както и ние към Путинска русия не случайно са КГБ са убили сина му Борис трети убили да живее свободата и дано успеем да смачкаме Путинска русия :)
П.С.Аз нямам потив Русия имам против стила на страх и комунистически репресии от върхушката в кремъл,не се съмнявам в героизма,на тези който са ни помогнали но въпреки това не са го направили напълно по собствено желание,не те бива с поезията професоре :)
Последно промяна от Magas на Сря Сеп 23, 2015 12:26 pm, променено общо 1 път.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Честит празник братя българи!

Мнение от realprofesora »

Кво ти пука ве, нали ти е кеф. Пиши и се празни.
Popopopopo
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Честит празник братя българи!

Мнение от muhogon »

Magas написа:Не съм краен патриот,но нека напомня на професора,че Фердинанд,е нямал особени симпатии към тогавашна русия, както и ние към Путинска русия не случайно са КГБ са го убили да живе е свободата и дано успеем да смачкаме Путинска русия :)
П.С.Аз нямам потив Русия имам против стила на страх и комунистически репресии от върхушката в кремъл,не се съмнявам в героизма,на тези който са ни помогнали но въпреки това не са го направили напълно по собствено желание,не те бива с поезията професоре :)
Ти да не си пиян? Какво КГБ, и кого са убили, Фердинанд ли? Така са го "убили", че е умрял на преклонна възраст през 1948г, надживявайки сина си с 5 години! И каква Русия, и какъв комунизъм те гони, иде реч за независимост от тогавашната Османска империя, чийто наследник е днешна Турция!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Честит празник братя българи!

Мнение от Magas »

muhogon написа:
Magas написа:Не съм краен патриот,но нека напомня на професора,че Фердинанд,е нямал особени симпатии към тогавашна русия, както и ние към Путинска русия не случайно са КГБ са го убили да живе е свободата и дано успеем да смачкаме Путинска русия :)
П.С.Аз нямам потив Русия имам против стила на страх и комунистически репресии от върхушката в кремъл,не се съмнявам в героизма,на тези който са ни помогнали но въпреки това не са го направили напълно по собствено желание,не те бива с поезията професоре :)
Ти да не си пиян? Какво КГБ, и кого са убили, Фердинанд ли? Така са го "убили", че е умрял на преклонна възраст през 1948г, надживявайки сина си с 5 години! И каква Русия, и какъв комунизъм те гони, иде реч за независимост от тогавашната Османска империя, чийто наследник е днешна Турция!
Случва се да пропусна някой факт който по принцип е известен и на мен,но това не променя факта,че през повечето време си като развалена плоча,запада зли изтока ангели :)
Последно промяна от Magas на Чет Сеп 24, 2015 11:41 am, променено общо 1 път.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Честит празник братя българи!

Мнение от muhogon »

Случва се да пропусна някой фякт който по принцип е известен и на мен,но това не променя факта,че през повечето време си като развалена плоча,запада зли изтока ангели :)
Случва ти се да пропуснеш много неща май, като гледам, не само някой и друг "фякт"! Когато се говори за историята, не може да се пишат измислици, както го правиш, и да правиш нелепи заключения, кой как определя запада и изтока!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Честит празник братя българи!

Мнение от Magas »

Възможно,но се съмнявам :)
Бъди такъв какъвто си
Публикувай отговор