Ко стаа Враца?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Ко стаа Враца?

Мнение от realprofesora »

Popopopopo
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от didka »

Ко стаа ли? За съдебната реформа излезе ли някой? Не, за сжаление... А сега, водени от някакъв първичен инстинкт се скупчиха по улиците... Жалка работа. Няма експертиза, няма решение на съда, няма абсолютно нищо, има свидетелства за вадене на бокс от страна на мъртвото момче и т.н. За какво е всичко?
Dog drags - no tracks...
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1274
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от emzo »

Истината няма да излезе наяве.
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от realprofesora »

emzo написа:Истината няма да излезе наяве.
Taka e, клипа и него го скриха.
https://www.youtube.com/watch?v=2GdlKuRv3U8
Popopopopo
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от stivans »

Един коментар, който не е мой ,но с който съм на 100% съгласен.
http://news.bg/society/ne-petnete-imeto ... omche.html

"Лека му пръст но момчето. Напълно съм съгласен с предните коментари и искам да допълня следното. Време е родителите да престанат, да престанем, с тези жалвания и да почнем да обръщаме внимание на възпитанието на децата си.
Нека си представим ситуацията по малко по различен начин:
Вариант 1 - това не са двама братя ами е едно момче. Слиза Тодор от колата с бокс в ръката, набива момчето и доволен се качва в колата и продължава с приятелката си. Тогава няма никакъв проблем, просто Тошко е дал "урок" на един пешеходец който се е размотавал по пътя.
Вариант 2 - това е един възрастен човек. Тошко слиза от колата, вкарва му един "бокс" в "гадна мутра" и пенсионера пада на земята. Всички са възхитени от постъпката на Тошко че дал урок на пенсионера.
Вариант 3 - това което се е случило в момента. Слиза Тошко от колата да даде урок на пешеходците и да защити честа си, това са думите на приятелката му вечерта след случката по новините (според мен и най искрени в следствие на шока и преди адвокатите да са я инструктирали какво да говори), но за зла беда се оказва че това са двама братя а не проста двама случайни пешеходци. Тошко не се страхува, той е с бокс в ръката и сега ще ги ступа набързо и ще покаже на приятелката си какво е учил по време на тренировките. За зла участ на Тошко, двамата братя не са впечатлени от уменията му на нинджа и бързо приземяват. в мелето си разменят удари. Нормално е. Тошко си гълта езика или сърцето му спира, за беда. За съжаление накрая умира. Моите съболезнования на родителите му, но нека не забравяме факта че той е слязъл от колата с бокс в ръка. Едва ли това му е за първи път. Просто сега му отвърнаха и го набиха. Нормален човек не слиза да се разправя с бокс в ръката. Това дето го разправят съучениците му че бил добро момче и на никой лошо не е направил не ми се връзва с поведението му. Слиза от колата с бокс в ръката да се разправя с двама пешеходци. да почива в мир и нека това е за урок на всички нинджи и биячи. всеки рано или късно си намира майстора. Според мен защитата в случая има пълно право да претендира за "самоотбрана". Все пак не те, а Тошко е слязъл от колата да ги бие. И това със зверския побой е малко пресилено. Когато Тошко е слязъл от колата, той е бил подбудителя и той е започнал боя. Тези двама братя може да са престъпници, може да са всякакви, но в конкретния случай според мен си е виновен изцяло Тошко. Такива случаи има непрекъснато - млади хора да се правят на биячи. За тяхно съжаление понякога си намират майстора."
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от muhogon »

stivans написа:Един коментар, който не е мой ,но с който съм на 100% съгласен.
http://news.bg/society/ne-petnete-imeto ... omche.html

"Лека му пръст но момчето. Напълно съм съгласен с предните коментари и искам да допълня следното. Време е родителите да престанат, да престанем, с тези жалвания и да почнем да обръщаме внимание на възпитанието на децата си.
Нека си представим ситуацията по малко по различен начин:
Вариант 1 - това не са двама братя ами е едно момче. Слиза Тодор от колата с бокс в ръката, набива момчето и доволен се качва в колата и продължава с приятелката си. Тогава няма никакъв проблем, просто Тошко е дал "урок" на един пешеходец който се е размотавал по пътя.
Вариант 2 - това е един възрастен човек. Тошко слиза от колата, вкарва му един "бокс" в "гадна мутра" и пенсионера пада на земята. Всички са възхитени от постъпката на Тошко че дал урок на пенсионера.
Вариант 3 - това което се е случило в момента. Слиза Тошко от колата да даде урок на пешеходците и да защити честа си, това са думите на приятелката му вечерта след случката по новините (според мен и най искрени в следствие на шока и преди адвокатите да са я инструктирали какво да говори), но за зла беда се оказва че това са двама братя а не проста двама случайни пешеходци. Тошко не се страхува, той е с бокс в ръката и сега ще ги ступа набързо и ще покаже на приятелката си какво е учил по време на тренировките. За зла участ на Тошко, двамата братя не са впечатлени от уменията му на нинджа и бързо приземяват. в мелето си разменят удари. Нормално е. Тошко си гълта езика или сърцето му спира, за беда. За съжаление накрая умира. Моите съболезнования на родителите му, но нека не забравяме факта че той е слязъл от колата с бокс в ръка. Едва ли това му е за първи път. Просто сега му отвърнаха и го набиха. Нормален човек не слиза да се разправя с бокс в ръката. Това дето го разправят съучениците му че бил добро момче и на никой лошо не е направил не ми се връзва с поведението му. Слиза от колата с бокс в ръката да се разправя с двама пешеходци. да почива в мир и нека това е за урок на всички нинджи и биячи. всеки рано или късно си намира майстора. Според мен защитата в случая има пълно право да претендира за "самоотбрана". Все пак не те, а Тошко е слязъл от колата да ги бие. И това със зверския побой е малко пресилено. Когато Тошко е слязъл от колата, той е бил подбудителя и той е започнал боя. Тези двама братя може да са престъпници, може да са всякакви, но в конкретния случай според мен си е виновен изцяло Тошко. Такива случаи има непрекъснато - млади хора да се правят на биячи. За тяхно съжаление понякога си намират майстора."
+1
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от didka »

Dog drags - no tracks...
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 594
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от Mendeleev »

Доста интересо. От клипа ясно се вижда, че момчето без някой да го докосва само пада и колабира. Лека му памет, но според мен нещата не са точно така както се изкарват. Ето до това довежда свободията в държавата.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от admin »

И аз това забелязах още предния път, че явно нещо му става и сам пада. Не се вижда втори човек покрай него или някой с бокс да бяга. Онзи ден се видях с един познат в едно заведение ми се хвали, че имал бокс, нож и някаква самоделка .. викам му бягай от тука такива отрепки не искам да познавам даже, да ми се разхождат въоръжени все едно сме в джунглата.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 594
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от Mendeleev »

Те сигурно наистина са го били, но че той сам пада е факт. Според мен това не е убийство. Трябва да се докаже както точно е станало и кой е започнал свадата първи, да не се окаже самозащита.
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1274
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от emzo »

http://news.plovdiv24.bg/612104.html

Въпросът е дали и на тази статия може да се вярва....
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от admin »

Гледах интервюто по телевизията с него на живо и май спомена симптоми за инфаркт. Също така, че момчето е починало 30 минути след като вече е бил в болницата и все повече неща започват да излизат. Това на камерата горе е само втората част на свадата, първата не е публикувана май, но имало охранителна камера на банка която е заснела всичко и полицията разполагала със записа.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от realprofesora »

Най-вероятно след направена забележка от страна на Тошко, починалото момче,че пресичат мудно- двамата братя са му счупили огледалото, защото на снимката е счупено. Тогава е извадил бокса и е слязъл....нанесъл е удари, може и те да са го ударили....но в никакъв случай не и фатално или смъртоносно. Няма капка кръв и следи по лицето на Тошко. После се обаждат на майка му и приятелчето с таксито(КОЙ? КОЙ скри БОКСА???). И след малко припада. Сори, за мен това е истината...Поне да му бяха дарили органите.
Popopopopo
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от Magas »

realprofesora написа:Най-вероятно след направена забележка от страна на Тошко, починалото момче,че пресичат мудно- двамата братя са му счупили огледалото, защото на снимката е счупено. Тогава е извадил бокса и е слязъл....нанесъл е удари, може и те да са го ударили....но в никакъв случай не и фатално или смъртоносно. Няма капка кръв и следи по лицето на Тошко. После се обаждат на майка му и приятелчето с таксито(КОЙ? КОЙ скри БОКСА???). И след малко припада. Сори, за мен това е истината...Поне да му бяха дарили органите.
И аз мисля,че инцидентът макар и случайно поизтекал е лъжа,защото ако е имал някаква форма на аритмия или инфаркт тогава дори братята да са криминално проявени или поне единият от тях,са невинни в случая :closed:
Бъди такъв какъвто си
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Ко стаа Враца?

Мнение от admin »

Изведнъж всичко замлъкна по случая ...
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор