Brexit - началото на края?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Brexit - началото на края?

Мнение от muhogon »

Ето че стана нещо, което пишман-глобалистите не смееха и да си помислят - факт е първият успял референдум, за излизане от паразитната структура, наречена ЕС! И то в държава, която се смяташе за един от основните стълбове на тоя съюз, което е особено показателно, че започва обратното броене! Евалла на британците, не се оказаха чак такива гейове, за каквито ги мислех :mrgreen:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от Magas »

Я ходи се охлади Путинофил такъв,и Алджир е бил територия на ЕС и е излязъл а той все още си стой.Не случайно Де Гол на времето е казъл,че Англия,няма място там тъй,че ходи си за гъби и злорадствай омръзна от популисти каквото с лондон такова и без тях. :chaingun:
Последно промяна от Magas на Нед Юни 26, 2016 10:43 am, променено общо 1 път.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от muhogon »

А да, забравих, сега пак се запя песента, че путинофилите са гласували Британия да напусне ЕС :D ! Идиотията явно няма граници и почивен ден, щом смята, че 17.5 млн британски граждани са станали агенти на Путин, в това число и кралското семейство!

Сега ще има злобеене, че може и без Великобритания, притрябвала ни е, и прочие глупости на търкалета! Разбира се, че може, може и без Франция и Германия даже, може и без нито една страна в тая пирамида, наречена ЕС! И точно натам се отива, щом една консервативна Англия го направи, рано или късно, ще тръгнат и други!
Последно промяна от muhogon на Съб Юни 25, 2016 15:53 pm, променено общо 1 път.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от besniaa »

Обратното броене за ЕС започна... и беше крайно време...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от vkv »

Изображение
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от Magas »

vkv написа:Изображение
:)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от muhogon »

"Секретен указ на Президента на Руската Федерация, Върховният главнокомандващ Владимир Владимирович Путин:
Канцеларията на Кремъл,
Изходящ номер (...), Дата 24.06.2016, Москва
"За блестящо проведена операция по разгрома на ЕС да се награди полковник Камеронов Давид Вилямович със званието герой на Русия"
Подпис (ВВП), Печат (...)
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от Bul-Dog »

Чифут, предполагам... :mrgreen:

Съюз така или иначе ще има-неизбежно е. Но ще е на взаимоизгодна основа( търговия, пътуване...) а не на неокомунистическа бюрократична.
Хора като нас лесно можеш да излъжеш, ние сме мамени цял живот, ама свободни хора не кълват на Комисари, сътрудници и прочее гад...

Колко сме зле ние? Е, само погледнете куневица-министър, вместо затвор...
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от Magas »

Bul-Dog написа:Чифут, предполагам... :mrgreen:

Съюз така или иначе ще има-неизбежно е. Но ще е на взаимоизгодна основа( търговия, пътуване...) а не на неокомунистическа бюрократична.
Хора като нас лесно можеш да излъжеш, ние сме мамени цял живот, ама свободни хора не кълват на Комисари, сътрудници и прочее гад...

Колко сме зле ние? Е, само погледнете куневица-министър, вместо затвор...
Говори за себе си,аз съм роден тук,но не съм бил подложен на комунизъм,а на скиптиците ще кажа до не слагат тигана преди рибата :)
Бъди такъв какъвто си
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от Mikk »

Разпад на EU ще има когато е изгодно за големите държави, Германия, Франция и др. Разпад на EU значи мита и по малко продажби, по малко заети техни работници. А сега пак си помислете кога ще се разпадне ЕУ.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от Bul-Dog »

Ти това ли разбра от цялото ми писание?! Къде си роден, и на какво си подлаган...СКИптик

Скептичен съм, че не те у пипнал комунизъма. Ако харесваш съвети, съюзи, ама най-вече комисари и тежки и алчни бюрократи...

Какво ви е мнението за Обединена Европа? Бареков и още пестотин плъха като него депутати???
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от Magas »

Съюзи на политическа и икономическа основа да, Ники Бареков и Станишев депутати не.
Последно промяна от Magas на Нед Юни 26, 2016 20:32 pm, променено общо 1 път.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от Bul-Dog »

Аааа, разбрал си ме значи... :cheers:
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от muhogon »

Говори за себе си,аз съм роден тук,но не съм бил подложен на комунизъм,а на скиптиците ще кажа до не слагат тигана преди рибата
Ти си подложен на още по-лошото, казва му се неолиберален глобализъм! Тоя глобализъм няма нужда от нации, народи, традиции, вяра, суверенитет, на него му трябват прости, неуки, крайни материалисти, консуматори! Затова днес, цялото ни образование е насочено към това, да ни "доказва", колко е било хубаво под турското присъствие, как Симеон Велики не е оставил особена диря в историята, как Левски го е заловила ПОЛИЦИЯТА, щото бил терорист, и прочие дивотии!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Brexit - началото на края?

Мнение от Magas »

Bul-Dog написа:Аааа, разбрал си ме значи... :cheers:
Не се съмнявайте в мен СССР СИВ Обединена Югославия се разпаднаха,защото са тези обединения са били създаде насила,Но Европейската общност за въглища и стомана и европейската общност не е.
П.С.Това беше урок по реализъм,за автора на тази безсмислена тема :closed:
Бъди такъв какъвто си
Публикувай отговор