Време ли е за Булекзит?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Време ли е за Булекзит?

Мнение от muhogon »

Ще се въздържам да коментирам първи, но това е доста показателно, каква е нашата роля, в лелеяния ЕС!

http://www.pan.bg/view_article-49-36096 ... -PRIR.html
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1263
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от emzo »

Време е тоя и подобни на тоя сайт да бъдат спрени.
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от didka »

Сакън! Ще секнат изворите! :D
Dog drags - no tracks...
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от admin »

emzo написа:Време е тоя и подобни на тоя сайт да бъдат спрени.
+1
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от Magas »

+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 :chaingun:
Бъди такъв какъвто си
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от Mikk »

ех пък вие, ами от къде троловете ще вземат "истини" за да ни пускат линковете по форумите?
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от didka »

Тези статии са манипулативни, но винаги има и доза истина в тях, така че не трябва да се игнорират напълно.
Dog drags - no tracks...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от muhogon »

Интересна теза - сайтове трябва да бъдат забранени...Защо? Защото лъжат, или щото казват истината, неудобната? Ако е първото, защо никой не го опроверга? Ако е второто, какво друго е, освен цензура, и фашизъм? Да припомня на пишман-еврогейглобалистите, че именно Православната църква ни е съхранила през 5те века турско "присъствие", а не измислените им, извратени "евроценности"! И ако сега, все още носят български имена, голям принос има и църквата! Ама май, само имената им български...

Днес, е наистина странен ден, докато в парламента "громят" призрака на комунизма, в Харманли мигрантите, се вдигат на бунт, явно тестват, докъде могат да стигнат! Същият този комунизъм, който никога нямаше да допусне тия мигранти, пък камо ли бунтове! Същите мигранти, които щедро ни натресе същият ЕС, а те тръгнат ли, ще стигнат далеч, особено, ако се откажем и от църквата си!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от besniaa »

Има логика.. дори да не действат толкова пряко, много неща стават с мълчаливото им съгласие. Отделен въпрос е доколко в момента църквата е читава като такава.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от Magas »

Като представител на атеистите във форума ще кажа на господин Мухогон,че до сега не съм чувал за атеисти педофили а за свещеници да и то не само католически или забравихте баба гуси от троянския манастир :D
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от muhogon »

Magas написа:Като представител на атеистите във форума ще кажа на господин Мухогон,че до сега не съм чувал за атеисти педофили а за свещеници да и то не само католически или забравихте баба гуси от троянския манастир :D
Ти може да си представител на някоя гейдружинка, и хабер си нямаш, що е атеизъм, пък за педофилията, може и от собствен опит да го казваш, знам ли? Изобщо, много е тъпо, да се приравнява религия на 20 века, с една шепа хора, временно съществуващи, като Свети синод! Атаката е срещу православието, а не срещу светия синод, той днес е от едни хора, утре ще са други, след години - трети, но религията остава! Аз също не съм вярващ, но смятам православието за традиционна и изконна религия в България, както е било, както и трябва да бъде! Ако го зачеркнем, както искат еврогейските ни господари, какво ще стане тука? Ислям ли? Турците не успяха да ни асимилират за 500 години, ама Брюксел ще го направи за много по-малко време, ако продължаваме така!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от Magas »

Атеизъм, незачитането на религиите :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от muhogon »

http://onovini.com/2016/11/%D1%8E%D0%BD ... %B7%D1%83/

Това е - няма да гласувате на референдуми, щото са ...вредни!? Особено за измисленият ЕС, току-виж, се разпаднал за норматив! Кото пък, няма да е никак лошо...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от Magas »

Аз съм болен от ДЦП и съм напълно с ума си ти си по луд дори от мен срамувам се,че си ми адаш :chaingun:
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Време ли е за Булекзит?

Мнение от muhogon »

"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор