Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от realprofesora »

Трагедия, но и лъжат на общо основание. Жертвите не са 7, поне по показания по медиите на хора които са вадили мъртви изпод развалините.
Ще излязат поне още 7 трупа и аз залагам на бройката от поне 14 жертви.....отделно ако още някои починат от ранените в болниците.
Popopopopo
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от didka »

Еехх...Динко, Динко... Едни се молят да няма други жертви, други "наддават" за двойно повече... Бог да ги прости загиналите. :?
Dog drags - no tracks...
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от vkv »

didka написа:Еехх...Динко, Динко... Едни се молят да няма други жертви, други "наддават" за двойно повече... Бог да ги прости загиналите. :?
Срам ме е от такива "постове"
RIP
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от realprofesora »

Кьорави сте май, че сме изпаднали в медийно затъмнение и ни въртят както си искат. По всички канали едни и същи новини, изказани по един и същи начин и зяпате с отворени уста. Сега ще изкарат виновни машинистите, само и само да не платят каквото трябва на жертвите, а такива влакове изобщо не трябва да преминават през населени места, но нали е важна печалбата, човешкия живот кой ти го бръсне. Дали ще са 7 или 15 жертвите, няма значение, но крият до последно, защото се знае приказката Всяко чудо за 3 дни. И сега ще е така, нито мерки ще се вземат, нито ще има наказан истински виновник, нито ще има обезщетени както подобава...а по телевизиите ми подкарват кампании "Заедно за Хитрино" и който иска да пуска СМС, айде моля не ми се правете на големи моралисти, ами поне веднъж назовете нещата с истинските им имена....и недейте да се срамувате заради мен, всеки да си се срамува за себе си.
П.С. Да бяха казали поне как е станала трагедията, че няма гръмнала цистерна, а просто от катастрофата се е разлял втечнен газ пропилен, който впоследствие се е запалил, затова щетите са толкова големи, но на тях така им е по-лесно -Взривила се цистерна.
Popopopopo
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от muhogon »

Адаш, не се коркай, за мен това си е чиста проба терористичен акт, каквото, и както и да се е запалило, не може да направи такъв грандиозен взрив! Колко са жертвите не е толкова важно, важна е целта, която се преследва! И кой я преследва тая цел!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от admin »

Днеска казаха 7 жертви. Лоша работа.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от vkv »

realprofesora написа:Кьорави сте май, че сме изпаднали в медийно затъмнение и ни въртят както си искат. По всички канали едни и същи новини, изказани по един и същи начин и зяпате с отворени уста. Сега ще изкарат виновни машинистите, само и само да не платят каквото трябва на жертвите, а такива влакове изобщо не трябва да преминават през населени места, но нали е важна печалбата, човешкия живот кой ти го бръсне. Дали ще са 7 или 15 жертвите, няма значение, но крият до последно, защото се знае приказката Всяко чудо за 3 дни. И сега ще е така, нито мерки ще се вземат, нито ще има наказан истински виновник, нито ще има обезщетени както подобава...а по телевизиите ми подкарват кампании "Заедно за Хитрино" и който иска да пуска СМС, айде моля не ми се правете на големи моралисти, ами поне веднъж назовете нещата с истинските им имена....и недейте да се срамувате заради мен, всеки да си се срамува за себе си.
П.С. Да бяха казали поне как е станала трагедията, че няма гръмнала цистерна, а просто от катастрофата се е разлял втечнен газ пропилен, който впоследствие се е запалил, затова щетите са толкова големи, но на тях така им е по-лесно -Взривила се цистерна.
Не сме кьорави,не сме. Ей такива ще върнете комунягите на власт.
Моралисти ....правиш залози като в Bet 365......това ли е твоят морал?Нямало значение дали са 7 или 15 8O
Вместо да се философства по трагедията си направи равносметка какво лично направи ,нещата да се казват с истинските им имена,да се покажат истинските виновници,да не преминават влаковете през населените места.
Виновни щели да изкарат машинистите.....ам да не караш влака ти,аз или правителството?
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от muhogon »

Ей такива ще върнете комунягите на власт.
Интересно, кои визираш под "комуняги"? Да върнеш нещо, което и до днес си е на власт, странно ми звучи?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от realprofesora »

vkv написа:
realprofesora написа:Кьорави сте май, че сме изпаднали в медийно затъмнение и ни въртят както си искат. По всички канали едни и същи новини, изказани по един и същи начин и зяпате с отворени уста. Сега ще изкарат виновни машинистите, само и само да не платят каквото трябва на жертвите, а такива влакове изобщо не трябва да преминават през населени места, но нали е важна печалбата, човешкия живот кой ти го бръсне. Дали ще са 7 или 15 жертвите, няма значение, но крият до последно, защото се знае приказката Всяко чудо за 3 дни. И сега ще е така, нито мерки ще се вземат, нито ще има наказан истински виновник, нито ще има обезщетени както подобава...а по телевизиите ми подкарват кампании "Заедно за Хитрино" и който иска да пуска СМС, айде моля не ми се правете на големи моралисти, ами поне веднъж назовете нещата с истинските им имена....и недейте да се срамувате заради мен, всеки да си се срамува за себе си.
П.С. Да бяха казали поне как е станала трагедията, че няма гръмнала цистерна, а просто от катастрофата се е разлял втечнен газ пропилен, който впоследствие се е запалил, затова щетите са толкова големи, но на тях така им е по-лесно -Взривила се цистерна.
Не сме кьорави,не сме. Ей такива ще върнете комунягите на власт.
Моралисти ....правиш залози като в Bet 365......това ли е твоят морал?Нямало значение дали са 7 или 15 8O
Вместо да се философства по трагедията си направи равносметка какво лично направи ,нещата да се казват с истинските им имена,да се покажат истинските виновници,да не преминават влаковете през населените места.
Виновни щели да изкарат машинистите.....ам да не караш влака ти,аз или правителството?
Прав си вземам си бележка.
Popopopopo
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1264
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от emzo »

I don't need sex, my government fucks me everyday
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от didka »

Dog drags - no tracks...
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от Mendeleev »

emzo написа:I don't need sex, my government fucks me everyday
:cute:
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1264
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от emzo »

didka написа:Нещо интересно:
http://znews.bg/posledni-novini/223927- ... -otpadatzi
To само като видиш останалите новини в този "сайт" и ти ставя ясно.

А и ако има радиоактивни частици, те журналята щяха да стоя на км разстояние от там.
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от didka »

Машинистът и печката на дърва-цацаратурата разплете възела... :spank:
Dog drags - no tracks...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Хитрино. Хитрата сврака с двата крака

Мнение от sawo »

Публикувай отговор