въпрос отностно сплитер за цифрова телевизия

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: въпрос отностно сплитер за цифрова телевизия

Мнение от fruitcake »

Ако не си плащаш цифровата и интернета ти се спират и двете на 15-то число на месеца в 12:00 вечерта, а аналоговата си върви до 3 месеца.Освен ако не забравят да изключат кабела или не могат да го намерят :)
naslonamakarona
Потребител
Потребител
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Ное 10, 2007 11:16 am

Re: въпрос отностно сплитер за цифрова телевизия

Мнение от naslonamakarona »

Magas написа:Вадя тази тема за да попитам дали може да свържа ефирния приемник за цифрова тв към сплитера така ,че 4а-те налогови тв-та да могат да приемат сигнал от стбто и да смянят каналите независимо един от друг ?
Колега, какви глупости искаш да сътвориш? Няма как с едно СТБ да гледаш 4 телевизора, ако това питаш. Изхода на СТБ, който е до входа, е чисто и просто бридж между двата, с който можеш да си гледаш АНАЛОГОВА телевизия, той не минава през цифровия тунер на устройството.
Ако искаш да гледаш още 4ри телевизора не е нужно изобщо да намесваш приемника просто си разклони сигнала на 4. Обади се да дойдат моите колеги да ти го направят БЕЗПЛАТНО, не давай грешни пари за боклуците от ТВ-сервиза, че колкото такива съм хвърлил в кофата няма да ти казвам.
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

Re: въпрос отностно сплитер за цифрова телевизия

Мнение от theshadowmen »

Аз да попитам относно недобър сигнал на цифрова тв с карта в слот през DVB-C тунера (мисля) ,телевизора е плазма PANASONIC TX-P42GT30E...сигнала идва през кабел като пътя е таблото>сплитер>антенния вход на телевизора ,а HD каналите са постоянно с артефакти и се губи сигнал,същото е при обикновените канали ? На тракия кабел съм,в началото първите няколко дена нещата бяха поносими,но от вчера се почна зверско насичане и артефакти,особено при HD каналите...Съмнява ме сплитера ,но защо тогава в началото се гледаше добре,а след 2 дена се получи това накъсване на сигнала ?
naslonamakarona
Потребител
Потребител
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Ное 10, 2007 11:16 am

Re: въпрос отностно сплитер за цифрова телевизия

Мнение от naslonamakarona »

Защото няма нищо вечно. Обади се да дойдат да оправят проблема. Явно нещо е станало по кабела :cheers:
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

Re: въпрос отностно сплитер за цифрова телевизия

Мнение от theshadowmen »

То е ясно,че в краен случай ще опра до тях,но все пак празници са и не искам да ги ангажирам ако е нещо ,което бих могъл да оправя и сам... :)
naslonamakarona
Потребител
Потребител
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Ное 10, 2007 11:16 am

Re: въпрос отностно сплитер за цифрова телевизия

Мнение от naslonamakarona »

Една от големите грешки на българина е - да се опитва да прави неща, които не са му по специалността. Това го казвам неслучайно, понеже съм се нагледал на изпълнения а-ла "Я го моем бе, разбираме му много". Обади им се, не е срамно, нали за това им дават заплати в крайна сметка :smoukin:
Публикувай отговор