Еквивалент на тази мишка

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Еквивалент на тази мишка

Мнение от Zac »

Търся подобна мишка. Тази ми хареса защото:
-карах с нея 7-8 години.
-има тежест и няма нищо излишно.
Предпочитам да е отново Logitech.
Може да е безжична и не държа да е 100 лева. И 20 е добре :cheers:
Някой да се сеща за нещо.
Изображение
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от realprofesora »

B Metro-A4tech-8lv
Последно промяна от realprofesora на Сря Авг 24, 2011 11:15 am, променено общо 1 път.
Popopopopo
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от didka »

http://www.multirama.bg/product/3436/mi ... eless.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Перфектна е и доста тежка,кара ме около година с първите батерии...
Dog drags - no tracks...
Аватар
mmmnee
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 12:11 pm

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от mmmnee »

Ако играеш игри не си вземай безжична.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от nasenceto »

mmmnee написа:Ако играеш игри не си вземай безжична.
+1
И аз се мъчих 2 години с безжична мишка и клавиатура и накрая ми писна и се родих. За мен мишката трябва да има задължително бутони за Forward/Backward (напред/назад), т.е. да са поне 5. Има сносна на Cabyon за 18 лв. Имам 5 такива. http://www.multirama.bg/product/9993/mi ... msd05.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от Zac »

nasenceto написа:
mmmnee написа:Ако играеш игри не си вземай безжична.
+1
И аз се мъчих 2 години с безжична мишка и клавиатура и накрая ми писна и се родих. За мен мишката трябва да има задължително бутони за Forward/Backward (напред/назад), т.е. да са поне 5. Има сносна на Cabyon за 18 лв. Имам 5 такива. http://www.multirama.bg/product/9993/mi ... msd05.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Има ли тежест?
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от nasenceto »

Не е съвсем лека, ама ако те замеря с нея нищо няма да ти счупя :lol: Въпрос на лично възприятие...не знам... :wink:
Аватар
Barbarian
Потребител
Потребител
Мнения: 104
Регистриран на: Пет Авг 30, 2002 16:26 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от Barbarian »

mmmnee написа:Ако играеш игри не си вземай безжична.
-1
Аз пък от 4-5-6 години карам само на безжични мишки Logitech и не искам и да чувам за кабелни вече.А на тоя комп най-вече игри играя.
Колкото до твоя въпрос : ако искаш тежести вземи си някоя А4 ама от геймърската им серия Х7.Ако пък не държиш има няколко добри модела на Logitech които не са и чак толкова скъпи (не им помня моделите но в Мост-а на Христо Ботев имаха 3-4 вида).
Good strategists seize oportunities.Great strategists make their own.
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от Zac »

Благорадя на всички за препоръките. :cheers:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от PoSSeSSeD »

http://promo-zone.info/6efc3ceb-794d-4e ... 766fs.info" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Аз карам с тази. Перфектна е за игри. Много е удобна и има чудесен клик на ляв и десен бутон. Има тежест в нея, подгревателчата за зимата и вентилатор за лятото. 2 бутона отстрани, скрол с бутон и с движение на ляво и дясно, както и малкото копче до скрола, което може да се използва за троен клик (т.е. в Counter Strike например, като цъкаш този бутон прави 3 изстрела вместо един), също така може да си контролираш DPS на мишката без да пипаш настройките в играта или в Windows, чрез малко бутонче под скрола. Карам с нея вече година и доста удовлетворява геймърските ми нужди, а въобще не е скъпа :)
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от Zac »

PoSSeSSeD написа:http://promo-zone.info/6efc3ceb-794d-4e ... 766fs.info" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Аз карам с тази. Перфектна е за игри. Много е удобна и има чудесен клик на ляв и десен бутон. Има тежест в нея, подгревателчата за зимата и вентилатор за лятото. 2 бутона отстрани, скрол с бутон и с движение на ляво и дясно, както и малкото копче до скрола, което може да се използва за троен клик (т.е. в Counter Strike например, като цъкаш този бутон прави 3 изстрела вместо един), също така може да си контролираш DPS на мишката без да пипаш настройките в играта или в Windows, чрез малко бутонче под скрола. Карам с нея вече година и доста удовлетворява геймърските ми нужди, а въобще не е скъпа :)
Ами аз не играя вече толкова игри, но като цяло те бутоните и за работа са полезни. Единствено към а4 съм малко резервиран, защото преди имах една пак така с 4-5 бутона и изкара няма и година, след това се побърка нещо самият лазер почна да шава неконтролеруемо.. А това вентиларче не шуми/вибрали ли?
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от PoSSeSSeD »

Zac написа: А това вентиларче не шуми/вибрали ли?
Абе и аз бях леко резервиран към марката, ама се оказа доста читав модел. Вентилаторчето даже не се усеща , че присъства, а нагревателчата не я правят да пари, но я държат с чудесна температура. То не духа супер силно, защото все пак мишката стои върху някаква повърхност, но е достатъчно да не ти се потят ръката при лятната жега, като си я сложила на ухото се чува леко свистене , ама на 30 см от него, няма никакъв звук. А за мишката има драйвъри с нея и може да си настроиваш всеки един бутон, какво да прави, без бутона за dps. Даже и в момента да се скапе, пак ще съм доволен от екстрите, които ми е предложила за това време :) Иначе като цяло от X серията съм пробвал при разни приятели различните модели и този определено е най-удобен. Много наподобява като усещане тази на Logitech, която определно ми беше фаворит преди това (сменил съм от тях 3-4 през годините, които съм почупвал от игра). :)
Exorcist
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Фев 07, 2009 15:23 pm

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от Exorcist »

Замених твоята с
http://www.ssbg.bg/20768/a4-xl-730k-3-fire-laser-usb" onclick="window.open(this.href);return false;"
Доволен съм. Има си софтуер можеш да вкарваш макрота и какво ли не на бутоните :)
Даже и е паднала цената :|
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от SniperBeta »

Много е добра тая А4ка. И аз съм с нея от много време и мачка!
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

Re: Еквивалент на тази мишка

Мнение от theshadowmen »

SniperBeta написа:Много е добра тая А4ка. И аз съм с нея от много време и мачка!
off/
къде се губиш бре,не мога да те засека във форума :mrgreen:
/off
Публикувай отговор