3D LED TV

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
littlesniper
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 23, 2011 22:53 pm

3D LED TV

Мнение от littlesniper »

Здравейте приятели, понеже тепърва искам да си закупя такава технология , като телевизор на който мога да гледам 3д филми и други нещица, а съм малко бос в тия неща , може ли да ми помогнете да си избера нещо сносно в рамките на 32-40 инча ?Разгледах много неща и различни мнения, но ако някой има практика с това моля да ми помогне :)...Цената по моя джоб трябва да варира между 1100 и 1500 лева , благодаря ви !!!Интересуват ме подробности , като да гледам филма без кабел от лаптопа, да ми кажете повече за активните 3д очила и определени марки такива ТВ на които мога да се доверя :)
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: 3D LED TV

Мнение от Tenebrus »

Накратко : бягай от Тошиба, с LG и Samsung няма да сбъркаш...и като цяло е това.


Аз като си избирах моя телевизор (не е 3д) ми показаха демо с активните очила на един Samsung...направо не можах да си тръгна от магазина.


Гледай херците да са максимално много. Това е доста важно, поради причини прекалено дълги за моя мързел да изброи.
Аватар
creitars
Потребител
Потребител
Мнения: 165
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 10:32 am
skype: creitars
Местоположение: Стара Загора

Re: 3D LED TV

Мнение от creitars »

за мене има само една марка която е оригинална ШАРП която се произвежда в япония,но при нея 40' 3д е 2200/http://sharpbg.com/index.php?item=135&group=1/
това е телевизорвси4ко друго е менте,аз съм с 40' на шарп куатрон -4 цвята серия 810е, ако си взимаш някоя друга марка гледаи да е от 7-8-9 серия другото не си заслужава парите, нищо 4е е модел 2011,
Гледаи серията на телевизора
аз си взех този модел-http://www.techno-mix.com/product/2794/ ... -le-810-ev
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: 3D LED TV

Мнение от sawo »

littlesniper написа:Здравейте приятели, понеже тепърва искам да си закупя такава технология , като телевизор на който мога да гледам 3д филми и други нещица, а съм малко бос в тия неща , може ли да ми помогнете да си избера нещо сносно в рамките на 32-40 инча ?Разгледах много неща и различни мнения, но ако някой има практика с това моля да ми помогне :)...Цената по моя джоб трябва да варира между 1100 и 1500 лева , благодаря ви !!!Интересуват ме подробности , като да гледам филма без кабел от лаптопа, да ми кажете повече за активните 3д очила и определени марки такива ТВ на които мога да се доверя :)
Ако наистина искаш да си избереш 3D TV, ето това е четивото - http://forum.setcombg.com/index.php/topic,50677.0.html
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: 3D LED TV

Мнение от Tenebrus »

creitars написа:за мене има само една марка която е оригинална ШАРП която се произвежда в япония,но при нея 40' 3д е 2200/http://sharpbg.com/index.php?item=135&group=1/
това е телевизорвси4ко друго е менте,аз съм с 40' на шарп куатрон -4 цвята серия 810е, ако си взимаш някоя друга марка гледаи да е от 7-8-9 серия другото не си заслужава парите, нищо 4е е модел 2011,
Гледаи серията на телевизора
аз си взех този модел-http://www.techno-mix.com/product/2794/ ... -le-810-ev
А да...тези ги пропуснах. Шарповете са невероятни, но си мисля че няма да можеш да си ги позволиш :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: 3D LED TV

Мнение от sawo »

Не бързайте да подвеждате хората, само защото сте фенове на дадена марка. Ето ви топ 3D телевизорите за 2011:

1. Panasonic TX-P65VT30Е / P50VT30Е / P46VT30Е (активно 3D)
2. Samsung РS-51D8000 / 59D8000 / 64D8000 (активно 3D)
3. Samsung РS-51D7000 / 59D7000 / 64D7000 (активно 3D)
4. Panasonic TX-Р50ST30 (активно 3D)
5. Panasonic TX-Р50GT30 (активно 3D)
6. Sony KDL-55HX820 (активно 3D)
7. Sony KDL-55HX720 (активно 3D)
8. Philips 46PFL8606H (активно 3D)
9. Sharp 52LE830 (активно 3D)

А ето тук има top5 на cnet.

Пак ще посъветвам автора да прочете материала, който съм дал, защото е единствения на Български, който е написан безпристрастно, без да хвали този или онзи телевизор, само защото автора му си е купил такъв.
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: 3D LED TV

Мнение от Tenebrus »

Не робувам на марки. Панасоник обаче си слагат едни пари отгоре, защото имат "марка" зад себе си. Като цяло ако човек може да си позволи, най-добре са шарп.
Аватар
creitars
Потребител
Потребител
Мнения: 165
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 10:32 am
skype: creitars
Местоположение: Стара Загора

Re: 3D LED TV

Мнение от creitars »

според мене няма смисъл от 3д вземи си един ШАРП 40-42" и няма да съжаляваш, слагаш един HDMI кабел ,пускаш си цифрова и толкова.
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: 3D LED TV

Мнение от Tenebrus »

creitars написа:според мене няма смисъл от 3д вземи си един ШАРП 40-42" и няма да съжаляваш, слагаш един HDMI кабел ,пускаш си цифрова и толкова.
Може човек да се замисли ако има бюджета. Защото това е дългосрочна инвестиция все пак...някой ден всичко ще е в 3д ;-)
littlesniper
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 23, 2011 22:53 pm

Re: 3D LED TV

Мнение от littlesniper »

Благодаря на всички, засега се ориентирах към Самсунг...Добра цена и екстри за модел 32д6500...Има всичко от което се нуждая и с активните 3д очила(2 бр) ми излиза точно 1500лв...Шарп са наистина уникални, но аз се съобразявам с бюджета си.Искаше ми се 40 инча, но и парите си ги бива :)...единствено този модел на самсунг на тази цена има вградено WI-FI иначе трябва да си купувам отделно...А с него мога да гледам от лаптопа без кабел, флаш и диск 3д и други ...
Аватар
creitars
Потребител
Потребител
Мнения: 165
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 10:32 am
skype: creitars
Местоположение: Стара Загора

Re: 3D LED TV

Мнение от creitars »

ако го вземаш го купи от Технополис, през нета, 6те ти излезе с 5% по евтино, има отстъпка.
Аватар
spiralkinda
Потребител
Потребител
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 10:51 am

Re: 3D LED TV

Мнение от spiralkinda »

littlesniper написа:Благодаря на всички, засега се ориентирах към Самсунг...Добра цена и екстри за модел 32д6500...Има всичко от което се нуждая и с активните 3д очила(2 бр) ми излиза точно 1500лв...Шарп са наистина уникални, но аз се съобразявам с бюджета си.Искаше ми се 40 инча, но и парите си ги бива :)...единствено този модел на самсунг на тази цена има вградено WI-FI иначе трябва да си купувам отделно...А с него мога да гледам от лаптопа без кабел, флаш и диск 3д и други ...
За тези пари - добър модел е, но задължително прочети доста внимателно какви условия за гаранция ти предоставят. За да не си ъпдейтнеш firmware-a на телевизора и по този начин да ти падне гаранцията... :)
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: 3D LED TV

Мнение от didka »

littlesniper написа:Благодаря на всички, засега се ориентирах към Самсунг...Добра цена и екстри за модел 32д6500...Има всичко от което се нуждая и с активните 3д очила(2 бр) ми излиза точно 1500лв...Шарп са наистина уникални, но аз се съобразявам с бюджета си.Искаше ми се 40 инча, но и парите си ги бива :)...единствено този модел на самсунг на тази цена има вградено WI-FI иначе трябва да си купувам отделно...А с него мога да гледам от лаптопа без кабел, флаш и диск 3д и други ...
Снощи мернах реклама на 32D6000,май беше технополис,ако не,значи техномаркет,за 989 лева.
Виж му характеристиките,ако желаеш,3Д смарт е телевизора също,а разликата в цената е доста голяма.
Dog drags - no tracks...
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: 3D LED TV

Мнение от nasenceto »

Tenebrus написа:
creitars написа:според мене няма смисъл от 3д вземи си един ШАРП 40-42" и няма да съжаляваш, слагаш един HDMI кабел ,пускаш си цифрова и толкова.
Може човек да се замисли ако има бюджета. Защото това е дългосрочна инвестиция все пак...някой ден всичко ще е в 3д ;-)
Не съм убеден, че точно този варянт на 3D технологията ще се наложи. Все още е рано да се гадае накъде ще тръгне развитето на тая техника.
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: 3D LED TV

Мнение от Tenebrus »

Всъщност Наско бъдещето е в стереоскопското 3д, но там вече е рано да се планира покупка :)
Публикувай отговор