Телефон за вграждане в кола

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Телефон за вграждане в кола

Мнение от Nirvana »

Търся из нета от 1 седмица да си купя телефон (с SIM), който да може да се включва в колата.
Искам да си пусна линия в колата и да я ползвам с extra sim и да си говоря по говорител на волана или такъв на сенника.
Просто искам ръцете ми да са свободни като карам и не искам handsfree на главата си постоянно...

Излизат само апарати с формата на автомобил :) Може би грешно търся в гуугле!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Matrix_man
Потребител
Потребител
Мнения: 325
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 22:57 pm
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Re: Телефон за вграждане в кола

Мнение от Matrix_man »

А мислил ли си за варианта тел. с bluetooth и я огледало за обратно виждане, я радио с bluetooth... или нещо от този "сорт". Моя Thunder в колата е с bluetooth /вграден CAR KIT/ и когато имам входящо повикване изписва и номера от който ме търсят /де да можеше и името.../ Има и по-скъпи и по-хубави радио приемници с bluetooth от него де... Уж го взех за временно ама... дискове отдавна не слушам... само радио или ако има лош сигнал през тел. си пускам музиката... даже и флашка не ползвам....
Athlon64 3400+,Asus K8N,Sapphire X1950GT,1256MB Kingston DDR400,160GB Seagate,Nec DVD-RW3520A,BlueStorm450W,Active coll AC4G-D,17" LCD Sceptre-X7 Naga II,Chronos Video Shuttle II,M$ Wireless Desktop Elite Keyboard,M$ Wireless IntelliMouse Explorer2.0
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Телефон за вграждане в кола

Мнение от nasenceto »

Вземи си някъв Car-kit с bluetooth наистина. Много е удобно ако си сам, но ако возиш повече хора в колата рискуваш да слушат неподходящи разговори (не че ми се е случвало до сега, макар че винаги имам спътници). Така няма да имаш нужда от втори SIM и съответно втори номер, което си неудобство.
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Телефон за вграждане в кола

Мнение от stivans »

Имам GPS-си Garmin, с вграден Bluetooth Handsfree и FM трансмитер,след начална настройка винаги когато влезеш в колата GSM-a си намира GPS устройството и се свързват автоматично,може да ползваш високоговорителя на GPS -a за Handsfree или да пуснеш разговора през радиото ако ти е включен трансмитера на GPS-a.Гармина приема целия тел. указтел при настройките и става като като GSM когато ти звънят преминава от режим навигация в режим телефон и виждаш на екрана кой те търси и тел. номер,екрана е резистивен и може да приемаш или отказваш разговора с бутоните по него.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Телефон за вграждане в кола

Мнение от Nirvana »

Супер, значи търся такова чудо :) Благодаря много за мненията!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Телефон за вграждане в кола

Мнение от PoSSeSSeD »

stivans написа:Имам GPS-си Garmin, с вграден Bluetooth Handsfree и FM трансмитер,след начална настройка винаги когато влезеш в колата GSM-a си намира GPS устройството и се свързват автоматично,може да ползваш високоговорителя на GPS -a за Handsfree или да пуснеш разговора през радиото ако ти е включен трансмитера на GPS-a.Гармина приема целия тел. указтел при настройките и става като като GSM когато ти звънят преминава от режим навигация в режим телефон и виждаш на екрана кой те търси и тел. номер,екрана е резистивен и може да приемаш или отказваш разговора с бутоните по него.
+1 Малко скъпичко си е да вземеш цялото това удоволствие само за разговорите по телефона, но си е удоволствие. Аз си поадрих такова за Коледа и съм много доволен...
Публикувай отговор