DVB-C и Blizoo

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Re: DVB-C и Blizoo

Мнение от mupk0 »

Дядо ми е инвалид и говори трудно.Може да се каже ,че не говори.95 или 98% инвалидност и освен БНТ/БТВ/Нова други незнам да гледа.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: DVB-C и Blizoo

Мнение от nasenceto »

mupk0 написа:Дядо ми е инвалид и говори трудно.Може да се каже ,че не говори.95 или 98% инвалидност и освен БНТ/БТВ/Нова други незнам да гледа.
Значи ще го устройват идеално. Повечето популярни БГ канали са в пакета. (Предполагам е с инсулт като моята баба. Тя е така от 88-ма. Тва че не й се разбира обаче, не означава че не киризи сапунките :wink: )
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Re: DVB-C и Blizoo

Мнение от mupk0 »

nasenceto написа:
mupk0 написа:Дядо ми е инвалид и говори трудно.Може да се каже ,че не говори.95 или 98% инвалидност и освен БНТ/БТВ/Нова други незнам да гледа.
Значи ще го устройват идеално. Повечето популярни БГ канали са в пакета. (Предполагам е с инсулт като моята баба. Тя е така от 88-ма. Тва че не й се разбира обаче, не означава че не киризи сапунките :wink: )
Същата работа...разбира супер,но не може да говори.Кофти работа.Той е от 96та така.Договора ни на Близу изтича след 2 месеца(Юни)Та до тогава ще съм с обикновенна телевизия в моята стая (прибирам се 2 пъти в месеца,за по 2 дена) и не ми е проблем.После Тракиеца ;)
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: DVB-C и Blizoo

Мнение от fruitcake »

По принцип като вкараш кабела в ТВ-то си, имаш аналогов сигнал и като го пуснеш да сканира и цифрови канали ще ти намери каналите на Близу, но няма да можеш да ги гледаш, защото са заключени, с изключение на БНТ1, ТВ Стара Загора, ТВ Стойчев, Deluxe Lounge HD, Outdoor HD и iConcerts HD.Когато си направиш договор с Близу за цифрова и не искаш приемник ще ти предложат модул, който последно струваше 50лв. като тези 50лв. ти се връщат когато ти изтече договора (но не знам дали още е така).Та в този модул се слага картата, която разкодира заключените канали.
Публикувай отговор