Къде (кой) почистват лаптопи ?

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Аватар
kiltox
Потребител
Потребител
Мнения: 81
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 15:46 pm

Re: Къде (кой) почистват лаптопи ?

Мнение от kiltox »

realprofesora написа:
adriana.mehandjieva написа:Почистването може да стане много лесно, като използвате по-малки инструменти, понеже винтовете и останалите части са с различни от настолните компютри, размери. Най-важната част на лаптопа, отнасяща се за замърсяването е вентилатора, от който зависи колко често ще ви се налага да почиствате. Качествени такива са http://vikiwat.com/aksilalen-ventilator ... 40m3h.html , моята конфигурация конкретно е с такъв вентилатор и все още не ми се е налагало да почиствам.
+1
Почиствам качествено и евтино. Взимам от дома и доставям до дома.Инсталирам безплатно програма за наблюдение на температурата на основните възли на лаптопа....същото се отнася и за настолни компютри.
тел 0877046889
Професоре ,стига вече ве човек с тези простотии . Духал ли си лаптоп на компресор и праха вътре дето е станал на дунапрен да ти блокира вентилатора . Не че е проблем ако може да разглобиш лаптопа , ама при тебе ще е проблем. Между другото , като ти се случи обади ми се - ще ти помогна безплатно .
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде (кой) почистват лаптопи ?

Мнение от realprofesora »

Най-после някой да иска да помогне и на мен, благодаря наистина от все сърце.
Popopopopo
adriana.mehandjieva
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Апр 23, 2014 16:04 pm

Re: Къде (кой) почистват лаптопи ?

Мнение от adriana.mehandjieva »

kiltox написа:
adriana.mehandjieva написа:Почистването може да стане много лесно, като използвате по-малки инструменти, понеже винтовете и останалите части са с различни от настолните компютри, размери. Най-важната част на лаптопа, отнасяща се за замърсяването е вентилатора, от който зависи колко често ще ви се налага да почиствате. Качествени такива са http://vikiwat.com/aksilalen-ventilator ... 40m3h.html , моята конфигурация конкретно е с такъв вентилатор и все още не ми се е налагало да почиствам.
Благодаря за информацията , научих наистина много от теб .... ,, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"- Йовков . Не се обиждай , не ми е целта да те засягам.
Радвам се за което. Въпреки иронията искам да обясня, че отговорът ми е свързан с разрешаване основния източник на проблема - хардуерната апаратура (вентилатора). Смятам, че е препоръчително да се вземе под внимание, както вече казах лаптопът ми не е почистван от една година за разлика от други мои познати, които системно правят дарения по 30-40 лева за "професионално" почистване на такъв тип апаратура. Та в случая моят съвет е за това как може да намалите вероятностите от често почистване. Сведете предпоставките за замърсяване до минимум и така няма да се налага непрестанно да се чудите от каде ще намерите полезна информация, за вече съществуващ проблем! ... "Борете се не с проблема, а с причината за него". Не се обиждай, но проблем винаги ще има докато не се вземе адекватно решение за първоизточника.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Къде (кой) почистват лаптопи ?

Мнение от niggaz_nature »

Този вентилатор ти е за настолен компютър , ако намериш такъв за лаптоп може но в случая линка ти е смешен като се има в предвид че се говори за лаптоп .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
kiltox
Потребител
Потребител
Мнения: 81
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 15:46 pm

Re: Къде (кой) почистват лаптопи ?

Мнение от kiltox »

adriana.mehandjieva написа:
kiltox написа:
adriana.mehandjieva написа:Почистването може да стане много лесно, като използвате по-малки инструменти, понеже винтовете и останалите части са с различни от настолните компютри, размери. Най-важната част на лаптопа, отнасяща се за замърсяването е вентилатора, от който зависи колко често ще ви се налага да почиствате. Качествени такива са http://vikiwat.com/aksilalen-ventilator ... 40m3h.html , моята конфигурация конкретно е с такъв вентилатор и все още не ми се е налагало да почиствам.
Благодаря за информацията , научих наистина много от теб .... ,, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"- Йовков . Не се обиждай , не ми е целта да те засягам.
Радвам се за което. Въпреки иронията искам да обясня, че отговорът ми е свързан с разрешаване основния източник на проблема - хардуерната апаратура (вентилатора). Смятам, че е препоръчително да се вземе под внимание, както вече казах лаптопът ми не е почистван от една година за разлика от други мои познати, които системно правят дарения по 30-40 лева за "професионално" почистване на такъв тип апаратура. Та в случая моят съвет е за това как може да намалите вероятностите от често почистване. Сведете предпоставките за замърсяване до минимум и така няма да се налага непрестанно да се чудите от каде ще намерите полезна информация, за вече съществуващ проблем! ... "Борете се не с проблема, а с причината за него". Не се обиждай, но проблем винаги ще има докато не се вземе адекватно решение за първоизточника.
Извинявам се за предната ирония , ама просто не можах да се сдържа. А за това дали вентилатора е високо или ниско качество няма никакво значение за интервала на почистване /праха ще си е все толкова/. А в дадения линк не можах да видя вентилатори за лаптопи .
mihaela_fileva
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Май 06, 2014 22:07 pm

Re: Къде (кой) почистват лаптопи ?

Мнение от mihaela_fileva »

Акта Вижън ООД
Христо Ботев 57 / след хотел орфей посока център
GSM: 0898656155
http://www.acctavision.com
skype:acctavision
Много коректни бързо качествено и евтино работещи
Почистиха ми лаптопа основно за 2-3 часа работи и до ден днешен.....
Публикувай отговор