Флашка за мобилен интернет!

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
Аватар
ribara
Потребител
Потребител
Мнения: 363
Регистриран на: Пет Дек 30, 2011 21:12 pm
Местоположение: Раднево

Флашка за мобилен интернет!

Мнение от ribara »

Въпроса ми е следният! Може ли във флашка закупена от м-тел да се сложи картата за мобилния интернет на вивател? Имах такава на виваком но загубих устройството, и сега ми дават само картата, другото излиза скъпо при тях! Намерих 2 закупени от м тел !
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Флашка за мобилен интернет!

Мнение от niggaz_nature »

Ако самото устройство не е кодирано защо да не стане. Просто инсталираш софтуера на виваком. Другото което е тази "флашка" както я наричате е един външен модем с вградена памет за софтуера . Сим картата може да се постави на всеки телефон и да си ползваш интернета . Дори ако имаш малко по умен телефон може да го направиш и на рутер Wi Fi .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
Anubis
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Вто Авг 31, 2004 1:19 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Флашка за мобилен интернет!

Мнение от Anubis »

Дори и да е кодирана се разкодира за 2 минути с генериране на код. Иначе не трябва и софтуера да се сменя, а само да се направи нов профил на свързване
Аватар
ribara
Потребител
Потребител
Мнения: 363
Регистриран на: Пет Дек 30, 2011 21:12 pm
Местоположение: Раднево

Re: Флашка за мобилен интернет!

Мнение от ribara »

Купих др. вивателска ,и както понякога се случва , намерих и моята :D и то на място дето никога не бих се сетил да я търся, завряна в един сгъваем къмпинг стол в мазата,добре че и жената дойде с мене за риба да взема и другия стол!
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Флашка за мобилен интернет!

Мнение от Nirvana »

ribara написа:Въпроса ми е следният! Може ли във флашка закупена от м-тел да се сложи картата за мобилния интернет на вивател? Имах такава на виваком но загубих устройството, и сега ми дават само картата, другото излиза скъпо при тях! Намерих 2 закупени от м тел !

Категорично не може ! Кодирани са !
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Публикувай отговор