Трябва ми човек който да спаси информацията от скапан хард?

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
Аватар
GTI driver
Потребител
Потребител
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Ное 07, 2008 18:13 pm

Трябва ми човек който да спаси информацията от скапан хард?

Мнение от GTI driver »

Скапа ми се харда на лаптопа и ми трябва човек който да му извлече информацията /главно са снимки и такива неща/.

ХАРДА Е СВАЛЕН ОТ ЛАПТОПА!

Пускан му е hdd regenerator, но много бавно става и пак нещо не ставала работата.

Ако някой може да помогне да драсне едно ЛС и ще се разберем да му занеса харда да се пробва.

Мерси предварително! :cheers:
Последно промяна от GTI driver на Сря Авг 22, 2012 22:17 pm, променено общо 1 път.
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: Трябва ми човек който да сапси информацията от скапан ха

Мнение от The enD »

Един приятел му се скапа харда и го сложи във фризера. Мисля, че успя да спаси голяма част от файловете.
Прочети ако има инфо за "трика" и определено го сложи в някаква торба да не се овлажни.
Успех.
Аватар
zahar4e24
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 21:57 pm

Re: Трябва ми човек който да сапси информацията от скапан ха

Мнение от zahar4e24 »

Преди 3 месеца ми се скапа харда, дори след форматирането му успях да възстановя всичко музика снимки почти всичко с тази програма Recover My Files, обаче ще ти е необходимо да имаш отделно допълнително място където ще се запише цялата информация ...
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Трябва ми човек който да сапси информацията от скапан ха

Мнение от stivans »

Моя съвет е ако не разбираш не си прави експерименти.
Симптоми при отказ на диск и възможни повреди: http://www.recovery-bg.com/symptoms-har ... ery-bg.php
Ето това е фирмата:Computer Security Services
http://www.recovery-bg.com/recovery-dat ... ces-bg.php
По всяко време Вие можете да получите помощ и по нашия горещ телефон: 0889 105284

И още един адрес : "Итема В", София, 1784, бул.Цариградско шосе №133,сграда "БИЦ-ИЗОТ" АД(бившия институт по изчислителна техника-ЦИИТ) офис 501; тел. 088-863-1978; 02-859-8619; e-mail: itemav@omega.bg

Възстановяване на информация
Ако на Вашия компютър са изчезнали ценни файлове или бази данни, станали са недостъпни логически дискове или дискови дялове, нарушила се е файловата система, престанали са да се четат дискети или CD - не се отчайвайте.
Вече е съвсем реално загубената информация да бъде възстановена !

Ако на Вашия твърд диск, дискета, CD, ZIP-устройство е повредена или разрушена файловата система - още не всичко е загубено !

Твърдият Ви диск не се разпознава от компютъра, не се чете информация от него, издава странни звуци - нашата лаборатория за възстановяване на компютърна информация е насреща.
Ние извършваме:
- Възстановяване на случайно или съзнателно изтрити файлове от твърди дискове, дискети, CD, DVD, Flash-дискове, мултимедийни карти, ZIP-устройства.
- Възстановяване на информация при повредена или разрушена файлова система.
- Възстановяване на информация след форматиране или разрушения в дяловете на твърдия диск.
- Възстановяване на случайно или съзнателно изтрити e-mail или пощенски бази данни.
- Възстановяване на данни след срив в работата на счетоводни програми.
- Хардуерен ремонт на твърди дискове.

Възстановяването винаги се извършва в неразрушаващ режим - т.е. информация от повредения носител САМО СЕ ЧЕТЕ и се презаписва на друго физическо устройство.

При възникване на ситуация със загуба на компютърна информация, се обръщайте към нашата специализирана лаборатория за възстановяване на информация.
По всяко време Вие можете да получите помощ и по нашия горещ телефон: 0889 105284

Колкото по-рано с проблема се заемат специалисти, толкова по-висока е вероятността за
пълно възстановяване на Вашите данни !
Ценообразуване
Поради изключителното разнообразие на възможните ситуации със загуба и възстановяване на информация (изтрит файл, изтрита папка, недостъпен дял на диска, форматиран диск, размер на твърдия диск и т.н.) не може предварително да се определи реален изчерпателен ценоразпис на услугите. Всеки отделен случай е твърде специфичен и е затруднително предварително да се оцени времето за извършване на възстановяването.

Във всеки конкретен случай след безплатна диагностика и анализ на проблема клиентът получава вариантите за цени в зависимост от нивото на реално възстановената информация. За предварителни прогнози при ценообразуването използваме оценката за трудоемкост - 20 EURO/час.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
klox
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 19:26 pm
skype: klox_bg
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Трябва ми човек който да сапси информацията от скапан ха

Мнение от klox »

Миналата година имах голям проблем с единия хард на сървара ми. Спря да работи. Като го включа и започваше да трака. Дадох го на фирма като горните. И ми свалиха файлове но бяха само 30% и бяха с променени имена. След като ми го върнаха започнах да чета из нета. Прочетох за странно решение... в момента на включване да се удари силно странично. Така и направих (с малко чукче). Диска тръгна нормално прехвърлих си информация и го смених с нов.
Успех.
Водно и лазерно рязане, Сито и дигитален печат - www.patchov.com
Изображение
Публикувай отговор