Трябва ми съвет за нова кофигурация

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Аватар
ivkoni
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Дек 06, 2010 12:56 pm

Re: Трябва ми съвет за нова кофигурация

Мнение от ivkoni »

Добре от това което прочетох разбрах, че CCFL са по-добри от LED. Но имам няколко въпроса:
1. Какво ще рече "аналогово управление"?
2. Как да разбера колко Hz е трептението на монитора?
________
TwitchTV: Wat4that
nenoneno
Потребител
Потребител
Мнения: 267
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 10:51 am

Re: Трябва ми съвет за нова кофигурация

Мнение от nenoneno »

HP 2035 е нещо уникално и се намира на много добра цена , като монитор втора употреба... Изобщо, от новите монитори където са наблягали само на лъскав дизайн и ниска цена , лично аз не бих си взел. Доказали се, работещи перфектно, и както тестовете показват невероятни монитори все още се намират, макар под логото "втора употреба" си заслужават парите напълно. В къщи съм с два монитора такива и имам удоволствието единия да е споменатия DELL 1905fp (S-PVA). Макар и 19 инча монитора е нещо разкошно... Сега, като се прибера ще взема HP 2035 именно заради S-IPS матрицата, каквато няма да намериш в нито един магазин сложена на нов модел монитор...

Извинявам се задето не пиша редовно, ама тук ми е трудно и нета е изключително слаб. Каквото и да купувате - мислете първо... наглед дребни и прости неща, които не се споменават са изключително важни и разделят добрата техника от боклуците. Не е задължително да е по-скъпо. Интернет е място, където може да намерите много полезна информация, ако се използва за това.
Точността гарантира единствено, че ще направиш грешката си навреме.
http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/99509
Аватар
ivkoni
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Дек 06, 2010 12:56 pm

Re: Трябва ми съвет за нова кофигурация

Мнение от ivkoni »

От инфо-то за матриците, което открих май този HP ZR22W се отличава като качество и цена. Въпреки, че доста от информацията беше стара (< 2008 г.).

Този монитор със S-IPS матрица на подобна ниска цена (поне от мониторите които успях да намеря) мисля, че си заслужава парите. Какво мислите вие ?
________
TwitchTV: Wat4that
Публикувай отговор