Проблем с acer espire 5333

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
hiro
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Фев 03, 2013 21:39 pm

Проблем с acer espire 5333

Мнение от hiro »

Здравеите.Нов съм тук и се извинявам ако нещо съм объркал,разглеждах форума но никаде не намерих някой с подобни симптопми и така на проблема- става вапрос за лаптоп ацер еспире 5333, не сам спец но с преинсталиране се оправям сядам да видя какво става и оставам доста очуден, след стартиране лаптопа трагва излиза надписа ацер появява се една малка чертичка в горния ляв ъгал започва едно пищене след около 5-10 секунди лаптопа трагва зарежда всичко, до тук пак нищо чак толкова фрапиращо но като се опитах да отворя старт менйото то се появи след това исчезна остана само празното пленце най от доло и в него без да съм натискал нищо започнаха да се редият шестици нещо от рода-666666666666666666666 затворих го,опитах се да отворя exporer и там в празното поле същатата работа -6666666666-ти,другото което забелязах е прекъсващ и гъгнещ звук ,помислих си че нещо с уина е станало някое вирусче отварям да видя как са дяложето оказа се само един, влязох в биуса нагласих го да чете от сидито сложих уин 7 вътре и расцепих харда на две всичко мина гладко но след последното рестартиране проблема така и не исчезна с единствената разлика че след старт шестиците си остават до момента в който заредя explorer и ватре заредя някакъв саид след това всичко се оправя и компа си работи префектно, забравих да напише че при стартиране когато се покажат шестиците доло в ръна процесора директно скача на 100% след затваряне си пада на 2-3% както си е нормално,ми това е общо взето с проблема поне това забелязах друго не се сещам.Аако някой има или с е зблъскал с подобен пролем ще се радвам да сподели как е оправил нещата ако вообще е възможно.Предварително благодаря.Лаптопа е ацер еспире 5333 3гб рам и 650 хард процесора е някакъв целерон опер.система уин 7 .....
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Проблем с acer espire 5333

Мнение от System_error »

Maй просто ти е залепнал бутона на 6-цата. Чукни го няколко пъти да се оправи.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Проблем с acer espire 5333

Мнение от realprofesora »

hiro написа:Здравеите.Нов съм тук и се извинявам ако нещо съм объркал,разглеждах форума но никаде не намерих някой с подобни симптопми и така на проблема- става вапрос за лаптоп ацер еспире 5333, не сам спец но с преинсталиране се оправям сядам да видя какво става и оставам доста очуден, след стартиране лаптопа трагва излиза надписа ацер появява се една малка чертичка в горния ляв ъгал започва едно пищене след около 5-10 секунди лаптопа трагва зарежда всичко, до тук пак нищо чак толкова фрапиращо но като се опитах да отворя старт менйото то се появи след това исчезна остана само празното пленце най от доло и в него без да съм натискал нищо започнаха да се редият шестици нещо от рода-666666666666666666666 затворих го,опитах се да отворя exporer и там в празното поле същатата работа -6666666666-ти,другото което забелязах е прекъсващ и гъгнещ звук ,помислих си че нещо с уина е станало някое вирусче отварям да видя как са дяложето оказа се само един, влязох в биуса нагласих го да чете от сидито сложих уин 7 вътре и расцепих харда на две всичко мина гладко но след последното рестартиране проблема така и не исчезна с единствената разлика че след старт шестиците си остават до момента в който заредя explorer и ватре заредя някакъв саид след това всичко се оправя и компа си работи префектно, забравих да напише че при стартиране когато се покажат шестиците доло в ръна процесора директно скача на 100% след затваряне си пада на 2-3% както си е нормално,ми това е общо взето с проблема поне това забелязах друго не се сещам.Аако някой има или с е зблъскал с подобен пролем ще се радвам да сподели как е оправил нещата ако вообще е възможно.
Досега през живота си не съм виждал толкова дълго изречение.
Днес сутринта гледах статистиката, че сме след Тубаго и Киргистан по образование. 43% от децата в България- Българският език не им е майчин!!!!!!!!И не го говорят добре.Ужас.
Popopopopo
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Проблем с acer espire 5333

Мнение от niggaz_nature »

System_error написа:Maй просто ти е залепнал бутона на 6-цата. Чукни го няколко пъти да се оправи.
И аз така си мисля. Другия вариант е откачаш клавиатурата и после слагаш външна на USB и пробваш. Ако е това може да ми пишеш ще ти намеря нова клавиатура за модела.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Публикувай отговор