Неработеща клавиатура на компютър с парола

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
Zori
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Апр 29, 2013 11:59 am

Неработеща клавиатура на компютър с парола

Мнение от Zori »

Здравейте! Проблемът ми е следният: сложих си парола на компютъра (Windows XP) преди около месец и половина. Преди няколко дни клавиатурата ми отказа да работи (Delux K5002). Опитвах няколко пъти да я включа и изключа, като рестартирах компютъра, но не помогна. При включване копчетата Num Lock, Caps Lock и Scroll Lock светват, след това остава светнато само Num Lock-а. Пробвах с други две клавиатури - ефектът е същият (и трите клавиатури са PS/2). Реших да опитам и с USB клавиатура, но промяна няма. Преди години ми се появи същият проблем и го оправих от Control Panel. Сега сложното е, че не мога да си въведа паролата, за да вляза в компютъра и да се поровя из Control Panel-а. Какво мога да направя от тук нататък?
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Неработеща клавиатура на компютър с парола

Мнение от System_error »

Има виртуална клавиатура, която може да се активира с мишката при запалване на компа. С W7 eлементарно, ама на ХР не помня как се правеше... Търси някъде да пише Ease of Access
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Неработеща клавиатура на компютър с парола

Мнение от niggaz_nature »

Теглиш това и го записваш на CD . Вътре има доста програми които могат да изтрият паролата и после да си въведеш нова.

http://zamunda.net/details.php?id=330026&hit=1

Ако е прекалено сложно предлагам и посещение на място срещу заплащане.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Публикувай отговор