Конзоли (xbox360)

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Конзоли (xbox360)

Мнение от didka »

Здравейте и Честита Баба Марта!
От известно време малкия ме атакува да му тегля игри,които не вървят добре на лаптопа,та се насочвам към някоя конзола.Не ми се дават хилядарки за компютър с прилежащите му аксесоари и не ми се оплита в кабели.Молбата ми е насочена към хора,които са наясно с материята.Търся всякаква възможна информация и съвети,xbox/ps3/4 ?Кое да избера,и двете ли могат да се хакват,за да се играят пиратски игри? Какво трябва да се гледа при покупка,нова,или втора употреба,с коя се работи(качват игри) по-лесно,и други неща.Всяка информация би ми била полезна,благодаря.
Знам,че има доста сайтове и форуми,но ме съмнява,че там ще се оплета като пате в калчища,понеже никога не съм работил,нито проявявал интерес към конзолите.
Последно промяна от didka на Сря Мар 05, 2014 21:12 pm, променено общо 1 път.
Dog drags - no tracks...
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Конзоли

Мнение от didka »

Някой може ли да ми каже от тези,коя най-много си заслужава
и кой от двата хака е за предпочитане,също така имат ли разлика
в хардуера белите от черните кутии.?
http://prodavalnik.com/stara-zagora/?q=xbox+360
Dog drags - no tracks...
mitice
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 16:33 pm

Re: Конзоли

Мнение от mitice »

Зимай една PS3-ка за предпочитане е да не е slim и гледай да са повече GB обикновенно по лесно се хакват но няма значение това вземи някоя PS3 и си купи една gTA V и малкия ще я играе 15 лева мога аз лично да я намеря .Защото ако я хакнеш 1.че трябва 100 лв да платиш а и рано или късно ще те баннат защото си с хакната конзола и ... 300-400 лв на вятъра отиват :)
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Конзоли

Мнение от didka »

Доколкото изобщо разбрах,ще ме баннат,ако се играе онлай с ексбокса,а то няма да е така?
И то с хака,при който се слага чип,с другия хак,при който се хаква двд-то няма дерт да се играе с пиратски дискове май...
Няма ли кой да обясни на човешки език... :(
Dog drags - no tracks...
mitice
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 16:33 pm

Re: Конзоли

Мнение от mitice »

Виж ся ако е хакната конзолата ще я баннат няма значение дали си играеш в интернет или не :).Затова по добре не я хаквай няма значение с чип или не :).Едвали е чак такъв проблем на старо да взимаш игри по 15-20 лв както ти казах а ти няма да взимаш 100 игри :D .
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Конзоли

Мнение от niggaz_nature »

mitice написа:Виж ся ако е хакната конзолата ще я баннат няма значение дали си играеш в интернет или не :).Затова по добре не я хаквай няма значение с чип или не :).Едвали е чак такъв проблем на старо да взимаш игри по 15-20 лв както ти казах а ти няма да взимаш 100 игри :D .
По-голяма глупост не успя ли да измислиш . Как като не е вързана към нета ще я баннат :) , а и човека каза че няма да се играят онлайн игри.

Питай брат ми каква конзола да си вземеш и да може да ти я хакне ;)

memberlist.php?mode=viewprofile&u=4391
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
mitice
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 16:33 pm

Re: Конзоли

Мнение от mitice »

Еми хубаво но си е рисковано ако го баннат някак си негов ще е проблем аз го предупредих а и вече казах какво му пречи от време на време да взима по някоя игра на старо за 20 лв ?
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Конзоли

Мнение от didka »

Взех един кашон,не го знам какъв е,що е,но засега бачка идеално. 8)
Dog drags - no tracks...
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Конзоли

Мнение от didka »

Сега търся някой да качи 15-20 в подходящия формат игри на HDD,не съм го купил още,но имам готовност.Тзи дойде с 20 GB и ще се сменя.Имам около 20-25 диска с игри,но не е много комфортно,а и си шуми доста DVD-то... :)
Dog drags - no tracks...
Публикувай отговор