Поблем с пералня CROWN EVO 68

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
bagabont354
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 20:15 pm

Поблем с пералня CROWN EVO 68

Мнение от bagabont354 »

Здравейте, аз съм компютърен специалист,
Имам пералня CROWN EVO68, но от едно известно време ми прави проблеми изпира 4-5 пранета и повече не иска, като включа на желаната програма започват да мигат три лампички ,приложил съм ги под формата на снимки и видео. след тези 4-5 пранета ако пералнята не се ползва около месец отново тръгва за 4-5 пранета и спира. Тези лампичи който мигат най-вероятно са някаква индикация, и става въпрос за хардуерен проблем Моля ви ако някой знае нещо по въпроса, или с други думи какво иска да ми каже пералнята под сигнализация да сподели благодаря предварително!

Щях да добавя видео и снимка АКО ФОРМАТА НЕ БЕШЕ ТОЛКОВА БЪГАВА !!!!

СНИМКА: http://dox.bg/files/dw?a=cb60417e27]
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Поблем с пералня CROWN EVO 68

Мнение от System_error »

Нещо някъде овлажнява и спира, шом след месец пак тръгва. Пробвай да разгледаш хардуера за почернели или окислени проводници и елементи. В краен случай - format c: и нова ОС.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Поблем с пералня CROWN EVO 68

Мнение от realprofesora »

bagabont354 написа:Здравейте, аз съм компютърен специалист,
Имам пералня CROWN EVO68, но от едно известно време ми прави проблеми изпира 4-5 пранета и повече не иска, като включа на желаната програма започват да мигат три лампички ,приложил съм ги под формата на снимки и видео. след тези 4-5 пранета ако пералнята не се ползва около месец отново тръгва за 4-5 пранета и спира. Тези лампичи който мигат най-вероятно са някаква индикация, и става въпрос за хардуерен проблем Моля ви ако някой знае нещо по въпроса, или с други думи какво иска да ми каже пералнята под сигнализация да сподели благодаря предварително!

Щях да добавя видео и снимка АКО ФОРМАТА НЕ БЕШЕ ТОЛКОВА БЪГАВА !!!!

СНИМКА: http://dox.bg/files/dw?a=cb60417e27]
Брато, обади се на 0877 046889 и ще дойда да огледам пералнята. безплатно е.
Popopopopo
Публикувай отговор