Навигация Garmin странен проблем

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Навигация Garmin странен проблем

Мнение от Mendeleev »

Здравейте. Имам навигация Garmin, която не е първа младост, но е с предпоследната карта на Бг и Европа. Прави много странен проблем. Понякога се рестартира сама. Това го прави много рядко из България, но страшно много само в Пловдив и София. Не знам какъв може да е този проблем, но влезна ли в тези два града и се побърква да се рестартира. В други градове нямам такъв проблем.
Чудя се от какво може да е това - някакъв проблем или и други Garmin-и правят така.
Навигацията е ползвам почти всеки ден, защото пътувам страшно много. Ако не може да се отстрани този проблем ще трябва да вземам нова.
Моля, който разбира да каже какво може да е.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Навигация Garmin странен проблем

Мнение от realprofesora »

Обърни се към niggas nature, той ги оправя навигациите.
Popopopopo
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Навигация Garmin странен проблем

Мнение от Mendeleev »

Аз знам, че той може да ми свърши работа, но просто исках да разбера това има ли го и при други навигации Garmin или моята е сдала багажа.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Навигация Garmin странен проблем

Мнение от niggaz_nature »

Пробвай ако имаш картата на Европа (в нея също има и на България карта но не толкова подробна отколкото на OFRM ) остави само нея включена и пробвай . Също и обратния вариант ако имаш карта и на европа някой път се бъркат двете наслагват се и прави проблем с търсене по адреси . Остави само едната включена ! И ако пътуваш само в БГ тази на европа я дръж изключена ;)
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Навигация Garmin странен проблем

Мнение от Mendeleev »

niggaz_nature написа:Пробвай ако имаш картата на Европа (в нея също има и на България карта но не толкова подробна отколкото на OFRM ) остави само нея включена и пробвай . Също и обратния вариант ако имаш карта и на европа някой път се бъркат двете наслагват се и прави проблем с търсене по адреси . Остави само едната включена ! И ако пътуваш само в БГ тази на европа я дръж изключена ;)
Може ли затова да се рестартира навигацията?
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Навигация Garmin странен проблем

Мнение от niggaz_nature »

Възможно е ако не и стига рам или друг ресурс.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Навигация Garmin странен проблем

Мнение от stivans »

Пиши дали се е решил проблема със смяната или с изключване на картите.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Навигация Garmin странен проблем

Мнение от Mendeleev »

Задължително, само че ще е по-нататък, понеже другата седмица съм на Винария и няма да пътувам. Ще стане ясно през месец март. Иначе днес оставих само картите за България и изключих тези на Европа.
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Навигация Garmin странен проблем

Мнение от Mendeleev »

Реших, че ще сменя навигацията и взех тази: https://electron.bg/garmin-n252vi-2597l ... 00434.html
Естествено не нова, че не ми се даваха 475 лева.
Старата навигация ще я продам като обясня как да се ползва, за да не създава проблеми.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Навигация Garmin странен проблем

Мнение от vkv »

Mendeleev написа:Реших, че ще сменя навигацията и взех тази: https://electron.bg/garmin-n252vi-2597l ... 00434.html
Естествено не нова, че не ми се даваха 475 лева.
Старата навигация ще я продам като обясня как да се ползва, за да не създава проблеми.
Защо трябва да я сменяш, и защо гармин ?
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Навигация Garmin странен проблем

Мнение от Mendeleev »

vkv написа:
Mendeleev написа:Реших, че ще сменя навигацията и взех тази: https://electron.bg/garmin-n252vi-2597l ... 00434.html
Естествено не нова, че не ми се даваха 475 лева.
Старата навигация ще я продам като обясня как да се ползва, за да не създава проблеми.
Защо трябва да я сменяш, и защо гармин ?
Изпадна ми по-хубавия модел 2597, която е по-голяма и с повече функции на добра цена със страхотни подаръци и реших да я сменям. Преди съм ползвал друга навигация и не бях никак доволен и от тогава само Garmin. Телефона го ползвам страшно много за разговори и за мейли и не стават нещата с навигация и разговори едновременно.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Навигация Garmin странен проблем

Мнение от vkv »

Mendeleev написа:
vkv написа:
Mendeleev написа:Реших, че ще сменя навигацията и взех тази: https://electron.bg/garmin-n252vi-2597l ... 00434.html
Естествено не нова, че не ми се даваха 475 лева.
Старата навигация ще я продам като обясня как да се ползва, за да не създава проблеми.
Защо трябва да я сменяш, и защо гармин ?
Изпадна ми по-хубавия модел 2597, която е по-голяма и с повече функции на добра цена със страхотни подаръци и реших да я сменям. Преди съм ползвал друга навигация и не бях никак доволен и от тогава само Garmin. Телефона го ползвам страшно много за разговори и за мейли и не стават нещата с навигация и разговори едновременно.
Не става дума за телефон,а за друг софтуер за навигация.Не знам за какви функции става дума , но според мен е достатъчно добра карта.Аз даже не ползвам екрана...слушам само напътствията :),....но това друга работа
Всеки сам си преценя какво и как да ползва:cheers: :cheers: :cheers:, а и парите са си твои.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Публикувай отговор