Модата? Накаде отиваме подяволите!

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.

За или против сегашната модата?

Твърдо против!
16
25%
Твърдо ЗА!
8
12%
Не ме интересува.
12
18%
Е*ал съм им майката! Да праят кот си искат аз съм си газар и не се влиая от модата!
29
45%
 
Общо гласове: 65

Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Модата? Накаде отиваме подяволите!

Мнение от jerry »

И така, днеска тръгвам да си търся дрехи и гледам навсякаде само розови, светло зелени, светло сини ли както и да го наречете са си пед*****и дрехи с силно изразен дамски стил в тях. Из града ходят мъже в розови блузки с надписи както по женските дрехи. Такава дреха и без пари да ми я датът ще си бърша терекота с нея. И навсякаде магазинерите ти разправят, че това било последна дума на модата, незнам си кво... това в "хубавите" магазини в стара загора. Накрая си взех 3 металски фанелки и дънки от "Nigger Shop-а" в Titanic-а.

Какво е вашето мнение за тва, одобрявяте ли тая педерастия?
Аватар
Soby
Сутеньор
Мнения: 437
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 23:16 pm
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от Soby »

Виж сега пич, първо искам да кажа че не заемам твърда позиция по въпроса, защото имам мой си стил на обличане и не се влиая от "модата". Модата в СтЗ се диктува от тъпи турски дизайнери, който вървят с години назад от висшата мода, така че не ме кефи като излезе нещо и целия център да тръгне да си го купува и да си мисли че е голяма работа. Честно да си призная Стара Загора центъра е заприличал на някъв моден подиум по който се размотават старозагоркисте "фешъни". Това не го удобрявам... все едно са плъзнали клонинги навсякъде. Малко или много обаче сме зависими от тъпите турци, защото не всеки има възможност да си позволи нещо асла качествено и ходи в иниверсалния и така нататък. Отностно розовите блузки, не съм сагласен с теб че това е гейско, все пак всеки има право да носи каквото си иска(лично аз никога не бих сложил такава, но немога да обвинявам другите като ги носят...). Пък тва за металските блузки, извинявай пич ама тези блузки са лишени от абсолютно всякакъв стил и са ми противни(нищо лично), има магазини и дрехи за всеки.
Аватар
PACHO26
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 16:51 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от PACHO26 »

Soby написа: Модата в СтЗ се диктува от тъпи турски дизайнери, който вървят с години назад от висшата мода.
като гледам по центъра млади момичета (а и не до там млади) като тръгнали с панталони и дънки с виснали дъна до коленете също като турците,няма да се учудя от догодина ако тръгнат с виснали дъна до глезените Егати модата егати простотията а за зелените и розовите дрехи човека по9 горе е прав,като тръгна да си копувам нещо трябва цял ден да обикалям за да си намеря нещо по различно от розово и зелено
Аватар
etso
Потребител
Потребител
Мнения: 132
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 12:44 pm
Местоположение: 6000
Обратна връзка:

Мнение от etso »

утиваш да си вземеш тениска и гледаш някви впити и розови на цвят и това ми били мъжки дрехи 8O всичко е ЕГАТИ ПРОСТОТИЯТА
http://valid.x86.fr/3yqhl3
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

различни хора - различни вкусове .. ама то фешъна няма собствено мнение .. гледа от някой друг и вика "така тряа да съм и аз" и така стават ХИЛЯДИ еднакви , изрусени , наконтени да не казвам кво ..

точно щото различните хора имат различни вкусове , метъл тениските не ти допадат .. ама ей на, аз в тях виждам нещо повече , от колкото в тия зелено-розово-оранжеви дрешки с качулка без ръкави , на които пише De Putta Madre , даже не знам дали така се пише..

понякога ей така като вървя из нашия център и като видя някои ДОСТА изрусен , направен .. ми иде да му забия 2 и после да ма пребият :D .. ама нали ш'съм го построшил ;> .. де да знам , много ме дразнят такива вече .. мислят си че целия свят се върти около тях и всички тряа да правят т'ва , което те искат .. ем да ама Изображение
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

Ако питате мен не е проблема само в розовите блузки .. всичкото е тръгнало на педе*астия ... Всичките fashion-и на алеята на славата са ми толкова противни и гадни, че не е истина ...
та казах освен розовите блузчици .. прилепнали дънки/гащи/шорти/бермуди не знам точно кво е с едни женски ботушки .. с косичка пусната от сад .. някой друг рус кичур .. очила колкото ..еее как се казваше .. тва където преди да заваряваш слагаш.. както и да е избяга ми думичката .. то това всичкото като размазва розовата блузка...

колкото до метълските ... поне не са педалски според мен а има някой супер здрави ... бях си зел от метъл шопа една блуза с вълци .. на мен мн ми харесва незнам .. та това е модата в момента за тва гледам да сядам далеч от центърчето и далеч от ей такива полови изяви ....
предпочитам в гората да ида и да гледам дърветата от колкото да мина по центъра и да вида 50 ама живи педе*аса горди с тва, че ми били модерни ...
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

и на мен не ми харесва тая мода по центъра обаче не съм отишъл в гората нито съм почнал да млатя всеки такъв които видя, просто като ходя по главната гледам я крака я дупета я някои по голям бюст, а не се заглеждам по "п******чета", а ако го правя то товага съм седнал с компания ня някое кафенце по средата на главната и се заливаме от смях като ги гледаме разни такива. :lol:
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

Турска България ! :roll:
И аз оня ден наминах насам-натам да търся. Епа отказах се. Много модерно ми се видя. Много шаренко. jerry, Soby, [Sz]T-Rex, DeathLord тей си е, копелета. Правички сте.
Аватар
TaO-DeadSocked
Модератор
Модератор
Мнения: 869
Регистриран на: Пет Ное 14, 2003 13:26 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от TaO-DeadSocked »

Който е ходил в чужбина, знае че на запад няма чак такива шарении, фешъни и т.н. Има ги, но по-малко. Ние си караме новите коли, обличаме се по "най-нова" мода и после "Бедни сме" "Малки са ни заплатите" и т.н.
А относно дрехите - чудя се как ще си избера като излеза утре/вдругиден :roll: .
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Мнение от Lexx »

TaO-DeadSocked написа:Който е ходил в чужбина, знае че на запад няма чак такива шарении, фешъни и т.н. Има ги, но по-малко. Ние си караме новите коли, обличаме се по "най-нова" мода и после "Бедни сме" "Малки са ни заплатите" и т.н.
А относно дрехите - чудя се как ще си избера като излеза утре/вдругиден :roll: .
Ходил съм по чужбина и смея да твърдя че там каквито индивиди съм виждал тука не сте ги сънували.А до това кой с какво се облича и в какъв цвят си е лично негова работа и мога само да кажа че всеки тука дето е писал си е прав за него.Така че нямате никакво право да използвате разни обидни епитети по адрес на хората които обичат да се обличат малко по свежи и с по пъстри цветове(било то розово или зелено).Аз обичам да речем яркото червно и имам такива дрехи.Аз примерно не възприемам хората които лятото са облечени с черна тениска (била тя метълска или каквато де е там) да е с изсулените дънки до колената , или с кубинки на краката си в 40 градусовата жега, или да вида момиче което е на 18 години и е облякла някъв увиснал потник или някво подобие на потник или блуза с разръфани ръкави и с тъмен грим сякаш са я пребили предната вечер, Ама не ги оплювам тези хора.Всеки си има вкус и се облича според него.
Аватар
Jedi_Knight
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 525
Регистриран на: Пет Май 20, 2005 14:17 pm
Местоположение: На Аязмото с лаптопа

Мнение от Jedi_Knight »

МНОУ ЯК ПИЧ евала му прая (puke)
Аватар
Vesenceto
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 586
Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 21:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от Vesenceto »

Да бе, като овце са всички....един като си купи нещо или като каже, че нещо е "мноу фешън" и всички като стадо след него, сакън да не изостанат с материала....като излезеш по "Гъзар Стрийт" всички облечени по един и същи начин, с еднакви прически, задължителна е и опцията "Хаус маниак" -селска работа! :lol:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

К`во ви пука за модата ..., аз съм за тежката гъзария (скъпи тузарски костюми) , друг е въпроса дали мога да си го позволя.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Не ме вълнува особенно честно казано, дрехи от магазините рядко си копувам :)
Аватар
absurd4o
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Юни 28, 2006 6:19 am

Мнение от absurd4o »

Ей педерастията отдавна взе ВРЪХ в тази държава!!!!!!Децата не знаят НИТО един национален герой,но отвсякъде познават АЗИС ...Винаги съм разбирал стремежа на хората към ИНДИВИДУАЛНОСТ и стил ,но.......НЕ МОГА да възприема РОЗОВАТА мъжка "мода" и т'ва е.....А има и индивиди с вид и облекло на БЕЗПОЛОВИ (Унисекс :lol: ),където в НИКОЯ страна в които съм ходил НЕ СЪМ виждал!Не съм!
Публикувай отговор