Очила за мъгла/нощно виждане?

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Очила за мъгла/нощно виждане?

Мнение от sawo »

Аз имам интерес, ако са на 3M!
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Очила за мъгла/нощно виждане?

Мнение от PoSSeSSeD »

Сега говорих с него по телефона и каза, че имат и двата модела на 3М 2821 и 2822 в наличност. Магазина/склада се намира по улицата за складовете малко преди края й (страната с депото за тролеите), там има няколко склада един до друг, като този на баща ми се казва БИКС, с една хубава фасада е отпред и мисля, че имаше и голяма табела. Намира се точно междъ склад за акумултари и печатница. Не знам, колко добре го обясних ама лесно се намира :)
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Очила за мъгла/нощно виждане?

Мнение от niggaz_nature »

PoSSeSSeD написа:Сега говорих с него по телефона и каза, че имат и двата модела на 3М 2821 и 2822 в наличност. Магазина/склада се намира по улицата за складовете малко преди края й (страната с депото за тролеите), там има няколко склада един до друг, като този на баща ми се казва БИКС, с една хубава фасада е отпред и мисля, че имаше и голяма табела. Намира се точно междъ склад за акумултари и печатница. Не знам, колко добре го обясних ама лесно се намира :)
Същата ли е цената при него като по сайтовете ?
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Очила за мъгла/нощно виждане?

Мнение от PoSSeSSeD »

Ами за това нямаше как да питам, защото той си беше вкъщи и нямаше как да види цените. Утре мога да говоря с него, когато е работен ден и да ми каже цената.
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Очила за мъгла/нощно виждане?

Мнение от PoSSeSSeD »

Значи при баща ми имало само модела 2722 на очилата за 13.55 лв. Оказа се, че тяхната фирма не е дистрибутор на 3М, а само им подържат продуктите, обаче ми каза, кой е дистрибутора на 3М за Стара Загора. Слагам карта на мястото, където се намира. Пада се точно зад този блок 10.

edit: сега като загледах този сайт за очилата (http://www.partners.bg/glasses/) и забелязах, че тези при бащата са по-евтини от там с 43ст.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Очила за мъгла/нощно виждане?

Мнение от sawo »

Супеp, ще мина от там тези дни :)
IKosurov
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Мар 15, 2017 10:28 am

Re: Очила за мъгла/нощно виждане?

Мнение от IKosurov »

Момчета аз преди време си взех тези Очила за нощно шофиране ама пък след това си взех тези Комплект очила за шофиране през деня и нощта , защото мога да си слагам мойте очила с диопед под тях. И от двата продукта има ефект, разбира се не е такъв какъвто показват по рекламите, но вечер се вижда доста по-добре. Може би защото аз нося очила или поне аз така си мисля, но ако имате проблеми със светлините определено ще Ви свършат работа или поне няма да се притеснявате, когато се разминавате с някой!
Публикувай отговор