Толерантни ли сме?

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от sawo »

Даже сме си много толерантни, аз и преди съм го казвал. Постоянно ни набиват в главите, че трябвало да бъдем по-толерантни, че сме били не знам си какви, но за мен това са глупости. Ако се огледаме другите народи около нас са едно 10 пъти по-нетолерантни и това изобщо не ги притеснява. Даже напоследък на всички май им е през *** за толерантността - масово в ЕС и къде ли не се приемат дискриминиращи закони - ножа като опре до кокала и всички си показват зъбите - това е истината.
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от ksdh »

Толерантността в една зверилница е равнозначна на смърт! - Н. Хайтов!
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от besniaa »

Da Edd написа:Нека да погледнем нещата от различна гледна точка? Хетеросексуалните не парадират ли и не демонстрират ли своята сексуалност?!? .... със сватбите-шествия?
Погледнато от тази гледна точка - ДА, но все пак е хубаво да се спазват някакви общоприети норми... Това, че всички акаме , не значи , че ако ми се доака и се изакам пред Общината ще е нормално и ще ме дискриминират като ме арестуват или глобят.
Отделно , че сватбите също са въпрос на личен избор.

пс. Човека над мен е прав с цитата !
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от nasenceto »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3809851" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
zahar4e24
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 21:57 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от zahar4e24 »

Аз няма да коментирам само вижте какво правят тия рязани читаци!
Нагли Турци Се Гаврят С Български Гроб!
http://vbox7.com/play:0ce2651c" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от nasenceto »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3830711" onclick="window.open(this.href);return false;

"Волен Сидеров насажда религиозна омраза и "това работи за ДПС", заявиха от ВМРО." - напълно вярно.

"България е една от малкото страни в Европа, подчерта той, която повече от 50 години беше пример за толерантност - етническа, религиозна, и това е част от българската история. Всички, които живеят в нашата страна са български граждани", добави Младенов.

Taка е, и щом са получили разрешение от кметството да правят това което правят, значи са в правото си и всеки опит за напеса в личните им дела е саморазправя, а акция като тази - грозна провокация и оризиляване на цялата ни нация в очите на света, в който повечето развити държави вече са извървяли бодливия път на нетолерантността и дискриманицията.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от Bul-Dog »

Сега, прав си, не е това начина и не е този човека-т'ва тъпо джудже изживяващо се като фюрер, стана вече банален и смешен. Но пак те питам тебе специално-това ли е начина да се молят мюсюлманите в една нормална и християнска държава??? Да ти вие на тебе няк'в коч от минаре? Не, Слава Богу-в Стара Загора все още не! Не могат да го правят по-кротко и по-цивилизовано, така ли? аллаха им е глух и ходжата тря да вие през високоговорители, че да ги чуе. Ай сиктир!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от nasenceto »

Съгласен съм че е гадно, ама това е решение на общината. За съжаление тях ги е страх да не излязат нетолерантни. Докато във Франция, а по - интересно и в Турция забраняват бурките на обществени места, нашите наистина се престарават. Цялата картинка на Атакистите, обаче беше ИЗЛКЮЧИТЕЛНО грозна. Да не кажа, че беше по-грозна и от изцепките им в Батак. То вярно избори, ама чак толкова...
Последно промяна от nasenceto на Пет Май 20, 2011 21:22 pm, променено общо 1 път.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от admin »

До колкото гледах репортажа, тези от атака само са слушали музика на високо когато оня е крещял по високоговорителите нещо на чужд език. На мен ми е трудно да взема страна по въпроса защото и двете случки са равнопоставени, а т.е. в едната един луд се наврял в джамия и крещи като заклан нещо неразбираемо за повечето хора по мегафона, а от вън друг луд слуша силно музика която му харесва. Погледнат въпроса от тази страна, не можеш да кажеш кои е прав и кой крив защото единия от двамата ще бъде ощетен. Още повече ние сме православна държава и не е необходимо като се разкарваме по улиците на столицата ни, да слушаме някакъв как вие на умряло, а и да не споменавам, че идеята на храма е хората да са вътре в него, а не отвънка.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от nasenceto »

Изображение
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от Bul-Dog »

Любен Дилов е цървул! тлъ-тлъ-тлъ

Свестните у нас наричат луди!

В едно тотално изгърмяло и деградирало общество как да е друго?!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от ksdh »

Bul-Dog написа:Любен Дилов е цървул! тлъ-тлъ-тлъ

Свестните у нас наричат луди!

В едно тотално изгърмяло и деградирало общество как да е друго?!



+1
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от nasenceto »

Кои са тия свестните, че не разбрах?
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от nasenceto »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3833331
"Изиграха си театъра след което "си стиснаха ръцете".... Явно е, че ДПС и Атака са неразривно свързани - не могат едни без други. " - oт коментарите под статията.
"Те затова намекваха че Доган бил плащал на Сидеров по едно време
И да не е вярно - на резака Доган никой скоро не му е правил такъв подарък дето му направи тоя пич Воленчо.
Таман пред изборите успя да сплоти редиците на мюслитата дето се бяха поразбъркали напоследък " - пак от там.
Аватар
Da Edd
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 504
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 14:18 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Толерантни ли сме?

Мнение от Da Edd »

Абсолютно точни коментари :)
"Атака" и ДПС в симбиоза се използват взаимно, за да галванизират електоралната си база. Това пише бившият посланик на САЩ в София Нанси Макълдауни през 2009 г. в разгара на кампанията за евроизборите. Заключението на Макълдауни е записано в секретни дипломатически доклади, публикувани от Wikileaks и "Биволъ".
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/05/ ... a_i_dps_v/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор