Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от Zac »

Бохохохо, Kорсата мачка.. както и Cивика CRX.
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от PoSSeSSeD »

Снощи като ги четох тея направо се превивах от смях :lol:
Аватар
niks
Потребител
Потребител
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 18:38 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от niks »

nike718 написа:Айде нещо което скоро четох из автофорумите.
K1:
K2:
Трябва и легенда:
K1, K2...Kn- креативна личност/келеш/кестен/кибик, който само дава акъл/купувач- семкаджия(целта е да изяде най- много семки, докато разпитва за всяко едно обявено за продажба нещо без грам намерение да купува)

K1: - филтъра е от германия марка ALPHA издържа до кам 100 вата лично съм го тествал дву канален е на всеки канал има ниски високи и средни цена 25 лева. мога да го пратя по скаип

K1: - Ето откъде е дошло вдъхновението на Вапцаров, че да напише стихосбирката "Моторни песни"... явно е карал голф 4-кта и му е изпищяло таблото

К1: - Linksys WRT54GL v1.1 като нов, отворен само за проба.
85лв
Давам и гаранция 7 дни moneyback
К2: - Е за гаранция 7 дни ти давам 70 кинта
К3: - колега дай му гаранция 8 дена и половина и стискайте ръцете

K1: - Оня бастун ОРАНЖЕВИЯ вика че нямало произведена астра ЛЕД сериино
Айде обяснете му колко е смотан

K1: - има уиски с ЛЕД,а Aстрите са с LET


Легенда:
S- seller(продавач)/Seeker(търсеш нещо)
I- interested(кибик/заинтересуван от обявата/лайк/на всяко гърне мерудия)

S: За Опел специално е най-добре да се внесе от Германия-по възможност директно от завода в Рюселсхайм!

S: Продавам CD плейър.
I: MP3 чете ли?
S: "Война и мир" да му дадеш, и нея ще ти я прочете ;-)

S: Ти си в топ 3 по безмислени постове
I: Ако искаш да стана номер 1 по псуване на майка ти ?

S: Искам топки.
Не защото си нямам лични.
Имам в предвид анимираните топки, които правят най- различни яки неща. Много им се кефя. Разбрах, че е малко сложно, но се надявам да ми помогнете.
I1: Имам едни, но не са анимирани. Да ги разклатя ли?
I2: Разклати, снимай и слагай за аватар. Отдолу можеш да напишеш: "Тез червени дооооомати кой ги..."
S: Става въпрос за жълтите топки, които някои от потребителите във форума използват в съобщенията си. Най- често пият бира(заедно и поотделно), карат се почервенели, сочат разни "документи" и ухилени мърдат вежди, а една топка в ролята на поп чете от Библията и прикажда с кадилницата. Често ги използва например ХХХХХХ, който по неофициални данни има най- много такива топки. А може би и други...

S: От ВАГ до ВАЗ няма голяма разлика, и двете фирми правят яки двигатели.

S: Предлагам ти 3 лети джанти и една, която много прилича на останалите.

S: ППродавам Renault Megan '95.
I: Майка ти знае ли?

S: Купувам кожен подлакътник за BMW e36.
I: Нямам, но мога да ти предложа комплект магнитни наколенници.
Аватар
Nakito
Потребител
Потребител
Мнения: 411
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 15:39 pm
Местоположение: 2565 km

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от Nakito »

Пълното име на патока Доналд е: Доналд Фаундлерой Дък

През 1997 аеролиниите на САЩ са спестили 40 000 долара, само като са премахнали по една маслина от всяка салата

Жирафът може да чисти ушите си със собсвения си език

Милиони от дърветата са засадени от катерички, забравили къде са скрили жъладите си

По-ефикасно е да се изяде една ябълка, отколкото да се изпие едно кафе, за да се поддържа човек буден!

Мравките се протягат всяка сутрин, щом се събудят

Сините четки за зъби са по-употребявани от червените

Никой не е способен да оближе собственият си лакът, невъзможно е да се достигне с език

Само една храна не се разваля: Мед!

Делфините спят с едно отворено око

Една трета от целия продаден в света сладолед е ванилов

Ноктите на ръцете раснат около 4 пъти по-бързо от тези на краката

Окото на един щраус е по-голямо от мозъка му

Хората, работещи с дясната ръка живеят средно с по 9 години повече от тези, работещи с лявата

Квакането на патиците не произвежда ехо… и никой не знае защо

Най-силният мускул в човешкото тяло е езикът

Невъзможно е да кихнеш с отворени очи

J е единствената латинска буква, която липсва в периодичната таблица

Една капка моторно масло прави 25 литра вода непригодна за пиене…

Шимпанзетата, делфините и хората са единствените същества, които се разпознават в огледалото

Колкото повече се смее човек през деня, толкова по-добре спи през ноща

Като заключение: Поне 75 % (ако не и 100 ) от хората, прочели това, се опитаха да си оближат лакътя.
There's no mine, there's no yours, the world's Beroe
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от nasenceto »

mfg написа:100% чисто нов и високо качество
Супер ярки светодиоди
Гъвкави и трайни ивица
предназначени Водоустойчив
Лесно за инсталиране и почистване
И двете използват външни и вътрешни
Костюми за вашия автомобил, камион, лодка, мотоциклети, ATV, или количка за голф
Луковици Цвят: Зелен
Напрежение: 12V
Брой на луковиците: 24pcs
Газа Дължина: 24см
http://n9yv.5go.cc
:lol: Най - вероятно бот, ползващ гугъл преводач.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от admin »

Това са ботове и тука се навъртаха ама аз по принцип съм баннал цялото APNIC това е цялото адресно пространство на китай, корея, япония и т.н. и рядко се появяват с разни проксита.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от Tenebrus »

S: Продавам CD плейър.
I: MP3 чете ли?
S: "Война и мир" да му дадеш, и нея ще ти я прочете
На това се пръснах от смях...
nenoneno
Потребител
Потребител
Мнения: 267
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 10:51 am

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от nenoneno »

от дебат по темата за жените шоьори
Не ви знам репутацията , ама работя точно срещу едно кръстовище и имам наблюдението , че 95% от случаите на отнето предимство на пешеходец шоф. са жени ...виждал съм дори да слизат да бият пешеходци :spank: ...а преди седмица една пача умишлено блъсна един дядо докато му крещеше през прозореца :shock: дядото не и остана длъжен и и би 5-6 бастуна в новата Т Ярис :mrgreen:
Точността гарантира единствено, че ще направиш грешката си навреме.
http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/99509
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от nasenceto »

djmavril написа:....
Допълнителна информация:
моторат е в добро састояние, нов внос от италия
....
Бравос майка. Явно не му работи "Ъ"-то на човека.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от nasenceto »

angelusbg написа:как да форматирам С:/ диск-а понеже нали преди няколко дена се напълни с троянци и да съм по-сигурен искам да го форматирам сега нищо че скоро нема да може да се преинсталира ... проблема е че windows не ми позволява да го форматирам.. има ли някакъв алтернативен метод с програма или ...
angelusbg написа: :oops: съжалявам че не се занимавам с такива операции като форматиране и тнт всеки ден не всички им разбираме на компютрите както някои други иначе благодаря за съвета за акронис ще е пробвам

с Windows XP е компота и пише че не може да форматира С:/ защото се използва или нещо от сорта
angelusbg написа: сега ще помъча акрониса изглежда добра програмка от това което прочетох като информация... ще пиша за резултат ;]
Мисля че няма нужда от коментар, ама все пак...
С компютри не се занимава, ама явно и училището пропуска. Да му напомним, че в българския език съществуват главни букви, точки (само една, а не по 2-3), прости и съставни изречения, и други, които се учат още в основния курс на обучение. Срам.
Аватар
angelusbg
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 14:40 pm
skype: angelusbg

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от angelusbg »

nasenceto написа:
Мисля че няма нужда от коментар, ама все пак...
С компютри не се занимава, ама явно и училището пропуска. Да му напомним, че в българския език съществуват главни букви, точки (само една, а не по 2-3), прости и съставни изречения, и други, които се учат още в основния курс на обучение. Срам.
:spank: училището 100% съм го посещавал повече от теб не мисля че форума е място където да си играя да мисля къде да има точки запетаи и големи букви .. относно нашата образователна система мога ти кажа че ще изкара и по-прости хора от мене ... :smoukin:
относно компютрите всеки ден всеки учи нещо ново имам компютър от 11 години.. сега съм на 21 просто до сега съм си давал парите за преинсталация или за почистване на вирусите не виждам нищо лошо да попитам явно "ГОЛЕМИТЕ МОЗЪЦИ" като тебе .. ако не ти се отговаря недей ... не виждам смисъл да се запъваме кой какви бисери е писал щото и ти не си бил цвете за мирисане като си почнал да се занимаваш с тази част на компютрите след играене на много години само с игрички или пък занимавка с PS... дано си доволен че ме правиш за смях то лошо няма само че някой ден ще се върне :cheers: жив и здрав и всичко хубаво .
"Колкото повече, толкова повече!"
А.А.Милн ("Мечо Пух")
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от nasenceto »

Не те правя за смях. Ти сам се правиш, още повече аз ти посочвам грешките, а ти продължаваш в същия дух. Голям си българин, шом собствения си език не владееш. Не целя да те направя за смях, а да ти покажа грешки, които да поправиш. Така хем ти ще си с една идея по - грамотен, хем форума ще има по - добра визия.
PS: Относно личните нападки:
Шом си на 21, няма как да си ходил на училище повече от мен, щото само основното, средното и висшето ми образование са почти колкото тях...
Относно компютрите :
Има ли смисъл да ти обяснявам колко нелепо звучи идеята 11 години да имаш компютър и да не знаеш най-елементарни неща. Мен щеше да ме е срам да го споделя.

(Боже, 21...бях готов да се обзаложа че си на не повече от 13 с тоя стил и правопис...)
Аватар
angelusbg
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 14:40 pm
skype: angelusbg

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от angelusbg »

nasenceto написа:Не те правя за смях. Ти сам се правиш, още повече аз ти посочвам грешките, а ти продължаваш в същия дух. Голям си българин, шом собствения си език не владееш. Не целя да те направя за смях, а да ти покажа грешки, които да поправиш. Така хем ти ще си с една идея по - грамотен, хем форума ще има по - добра визия.
PS: Относно личните нападки:
Шом си на 21, няма как да си ходил на училище повече от мен, щото само основното, средното и висшето ми образование са почти колкото тях...
Относно компютрите :
Има ли смисъл да ти обяснявам колко нелепо звучи идеята 11 години да имаш компютър и да не знаеш най-елементарни неща. Мен щеше да ме е срам да го споделя.

(Боже, 21...бях готов да се обзаложа че си на не повече от 13 с тоя стил и правопис...)
правописа сам си го избирам за точки и запетаи не спирам
11 години не са малко да вярно може би е малко жалко
че елементарни неща не знам но да питам не ме е срам
за визията на форума добре ще се постарая повече. :cheers:

относно това за 13 годишен стил ами някои хора си оставаме деца за винаги :lol: .до сега да съм ползвал форум няколко пъти и от къде да знам как ще изглеждам в очите на хората . както и да е всичко хубаво работата е свършена. благодаря на всички за всяко парченце информация :cheers:
"Колкото повече, толкова повече!"
А.А.Милн ("Мечо Пух")
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от Princo »

Той Насенцето не ти ги говори тея неща за лошо,всеки като е почнал да пише във форумите е бил зле.Аз като почна да си чета мненията преди се хващам за главата ...
Виж вземи си бележка и почни да пишеш както трябва.Започване на изречение с главна буква и поставянето на точки и запетаи са елементарни неща,днеска ги ползваш във форумите,утре ще кандидатстваш някъде за работа и с тва писане просто никъде няма да те вземат.Т`ва е цялата идея ... ;)
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Бисери, изцепки, лапсуси и т.н.

Мнение от nasenceto »

ivailor написа:Заглавие: продавам OPEL KORSA B 1,2 45kc 4+1врати 1500lv
nasenceto написа:Не знам що те търпят админи и модератори, след като не спазваш елементарни правила на форума. Понеже си явно неграмотен, ще ти напиша изречението правилно, а ти просто го копирай и си направи нова тема.

"Всико е платено. Нови гуми, амортисьори, гърнета, съединител, свещи и акумулатор. За контакт - 0899396700."
администратор sam az
:lol: :lol: :lol: :lol:
Тя темата за тва я няма....
Публикувай отговор