Мини слушалка за преписване

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
keremitko
Новак
Новак
Мнения: 26
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 12:16 pm

Мини слушалка за преписване

Мнение от keremitko »

Някой знае ли от каде мога да си намеря такава под наем или някой ако има да ми я даде под наем... че яко съм го закъсал с тея изпити ... :X
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от nasenceto »

Явно не гледаш господари на ефира :lol: :lol: :lol: :lol: Ако си намериш запис напредването от снощи и телефона можеш да си запишеш.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от Nirvana »

Наскоро едно приятелче си купи оттук: http://www.dhgate.com/skin-color-invisi ... d045a.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Аз имам същата и останах доволен...!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Vesenceto
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 586
Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 21:20 pm
Обратна връзка:

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от Vesenceto »

Аз имам същата като тази, която показа Nirvana - след 20 юли я давам под наем, че тогава ми е държавния :)
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от besniaa »

Господарите на ефира толкова се изтъркаха, че вече почнаха да правят материали за преписване... Скоро да влязат в някое основно училище и да направят репортаж как децата във втори клас се целят с тебешири...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
k0lev
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Пон Юли 06, 2009 17:42 pm
skype: SilverRings

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от k0lev »

Някой не продава ли такава слушалка?
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от PTS »

k0lev написа:Някой не продава ли такава слушалка?
Наскоро във форума един пич продаваше една за 60 лв. и моята приятелка си я купи. Работи безотказно! :mrgreen:

Следи раздела Купува/Продава може да излезна нещо.
Аватар
michi69
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Юли 07, 2011 1:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от michi69 »

Предлагам невидими бръмбъри тип Джеймс Бонд за вземане на изпити и под наем 100% гаранция

ПРОДАВАМ и ДАВАМ ПОД НАЕМ микрослушалка, най- новите модели невидими и 100% безжични блутут микрослушалки. Имам най- новите и най-неразкриваеми модели без кабели и огърлици, връзката до телефона е безжична няма никакви огърлици с дебели кабели или тежки 9 волтови батерии по тялото.
Цените за наем са от 10 до 50лв
НЕ СЕ ПРОВАЛЯЙТЕ НА ИЗПИТИТЕ С ЕВТИНИ УСТРОЙСТВА.
ПРОМОЦИЯ НА МИКРОСЛУШАЛКИ, ОТСТЪПКИ НА ЕДРО
Вземети си изпита 100% без да рискувате.
http://www.microslushalka.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
0897516793
office@microslushalka.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Ако намерите някъде продуктите ни на по-добри цени ще ви ги предложим на още по-конкурентни цени.
РАБОТЯ И С КУРИЕРИ ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
pe4ena4ushka
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 15:26 pm

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от pe4ena4ushka »

Здравейте на всички на скоро си закупих микрослушалка от тук http://******** наистина съм доволен от тях защото са на много добри цени а повечето искат слушалки под наем и всеки път си плащаш за тези слушалки,а след като си вземеш изпита ще ти е нужда и за другия изпит и вместо да даваш всеки път пари за микрослушалка която не е твоя може да си купиш както направих аз и винаги ми е под ръка и не ми се налага да се моля и да си търся такава слушалка :) дано модераторите не го сметнат за спам

----------------
Модераторите ще го сметнат за чиста реклама, която е позволена само в раздела "Място за реклама".
С коментара под този, разбирам че имате раздвоение на личността. Изключвам единия акаунт. Ако мислите да пишете повторно, прочетете правилата и по-точно т.16!
izberisi
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 15:35 pm

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от izberisi »

Аз си закупих слушалка от подобен сайт малко трудно осъзнах как точно се работи с нея защото инструкции на български няма и ги открих в един блог в него е описано как да се използва най правилно и всичко за микрослушалките
http://***.com
snowar
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юни 10, 2013 22:11 pm

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от snowar »

цена 65 лв
цена под наем 30 лв
за връзка skype:snowar19
andon@abv.bg

Шпионска, мини телефонната слушалка се слага в ухото и става невидима за околните, с нея можете да получавате обаждания незабележимо, има трансмитер който се закрепва към гърдите ви и когато говорите, дори и да шепнете от другата страна на телефона ще ви чуват ясно.

Подходяща е за преписване на важни изпити! Съвместима е с всички телефони които имат 2. 5 мм аудио жак или се използва с преходник за друг жак или usb вход.

Въпроси и отговори:

1) Как се поставя слушалката?

- Преди употреба почистете вашият ушен канал.

- Наклонете си главатаили легнете настрани и леко пуснете батерията да влезе в ушният ви канал.

- внимателно настройте нивото и силатана звука.

2) Как да извадите слушалката?

- Слушалката се изважда внимателно от вашият ушен канал с помоща на магнит, с бавни движение насочете магнитната слушалка навън от вашето ухо.

3) Заредена ли е слушалката?

- Микро слушалката не се нуждае от захранване за да работи, но за антената и за трансмитера са нужни две батерии от 9V

4) Звука е силен или нищо не чувам защо?

- За да чувате нормално слушалката трябва да бъде поставена близо до тъпанчето, за да чувате нормално, ако силата на звука е много висока, нормализирайте я посредством настройката на вашият телефон.

5) Какво е качеството на сигнала?

- Звука е достатъчно ясен за да разберете, всяка дума която ви се казва, не е препоръчително да слушате музика през тези слушалки, качеството на ниските и високите честоти не е много добро.

Характеристики:

Размери: Φ3×1. 5mm

Материал на изработка на слушалката: N48m магнит

Форма : анатомична

Издръжливост на батериите :12 часа

Аудио честота: 100~5, 500Hz

Радио смущения :
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от borko »

Здравейте! Предстои ми много важен изпит. Учих доста за него, но не съм много сигурен, че ще се справя. Мисля да си купя някакво устройство за преписване. Моля ви, посъветвайте ме какво да бъде то?
veliqn

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от veliqn »

Разгледай в https://diversant.bg/za-prepisvane/ , там съм виждал различни устройства за преписване. Аз бих ти препоръчал или магнитна микрослушалка, или часовник за преписване. Бъди много предпазлив и внимателен, за да не те хванат. Успех!
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от borko »

Избрах си един часовник, след малко ще го поръчам. Надявам се, че ще ми свърши работа и ще успея да препиша.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Мини слушалка за преписване

Мнение от Bul-Dog »

ей с тва преписване ще ми завършите, и пътища ще строите...а че и хора ще лекувате.
нямам думи :heat:
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор