Препоръчайте раница

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Препоръчайте раница

Мнение от sawo »

В house of sport може да провериш евентуално... като цяло по нашите магазини почти нещо няма. Разгледай из нета има доста online магазини.
stz_girl
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Авг 13, 2014 21:15 pm

Re: Препоръчайте раница

Мнение от stz_girl »

Аз ползвам тази вече втора година за няколкодневни планински преходи, върши ми идеална работа и е на прилична цена:

http://www.mondo.bg/index.php?id_produc ... er=product
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Препоръчайте раница

Мнение от admin »

Има едни дискавъри сега са на промоция в бензиностанциите.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Препоръчайте раница

Мнение от System_error »

Тема е малко от прахта, ама... ако ще се дават 100 кинта за раница, по-добре още 60-70 лв за някой Deuter.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Препоръчайте раница

Мнение от sawo »

Мой приятел наскоро си взе тази - http://www.tashev.bg/shop/product_info. ... rticles=25 , имах възможността да я огледам отблизо - страхотна раница. Изцяло от кордура, здрави ципове и катарами, дишаща материя, колан за кръста който сваля страшно много от товара и т.н.
Аз лично вече 3 или 4 години ползвам една раница за 30-35лв от ловнорибарския магазин на Патриарх Евтимий и още я чакам да се скъса, но се оказа учудващо здрава - дори напълнена до пръсване и накачена с какво ли не отвън, продължава да държи на преходи по 2-3 часа.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Препоръчайте раница

Мнение от System_error »

Ташевките са здрави. Имам една 80+15, купувана 1998-ма и видяла мноооого зор и бъхтене по чукарите, често пълна догоре с 9-10 часови преходи в студ и пек, както и няколко-годишно ежеседмично търкаляне по влака Варна-Стара Загора. Е, няма късане тва чудо. Още не е скъсана, а само протрита в долния край на усилващите шини. Новите раници, обаче са с по-удобни поддържащи системи и проветриви гърбове и за тва излиза в пенсия.
Публикувай отговор