За нещата от живота... - Част 2

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от System_error »

[video]http://m.youtube.com/watch?v=PnDgZuGIhHs[/video]
Поздрав за muholap...
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от PTS »

Много ме кефи конкуренцията между мобилните оператори, пускат много добри оферти в момента.

Виваком - 1000 мин. към всички + 4GB мобилен интернет - 14,99лв. (преди 2 дни офертата им беше с 2GB интернет, но заради Теленор я коригираха малко)

Теленор - 1000 мин. към всички + 4GB мобилен интернет - 14,99 лв.

Мтел - неограничени минути към всички + 5GB интернет за 20,96лв.


Представете си колко са печелили на старите цени, щом и тези тарифи ги устройват в момента.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от sawo »

Напълно нормално, в предвид колко плащат в Европа и колко ние... Аз мисля да мина на вивакомската тарифа, изглежда супер.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от realprofesora »

Още 2-3 месеца и аз ще се разделя с моя оператор да го ба. Аз съм един от първите клиенти на Вивател и досега една отстъпка не са ми направили тези гомняри-3 телефона се водят на мое име.
Сега като преподписвам ще ми направят ли цена или пак по стария договор ще ме барат-70минути към всички, 300минути към виваком и 250Мб...гол да го барат.
Popopopopo
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от didka »

Вивакомската делят нета на дневен и нощен наполовина, да се има едно на ум.
Dog drags - no tracks...
Аватар
vih1254
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Яну 31, 2015 12:02 pm

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от vih1254 »

PTS написа:Много ме кефи конкуренцията между мобилните оператори, пускат много добри оферти в момента.

Виваком - 1000 мин. към всички + 4GB мобилен интернет - 14,99лв. (преди 2 дни офертата им беше с 2GB интернет, но заради Теленор я коригираха малко)

Теленор - 1000 мин. към всички + 4GB мобилен интернет - 14,99 лв.

Мтел - неограничени минути към всички + 5GB интернет за 20,96лв.


Представете си колко са печелили на старите цени, щом и тези тарифи ги устройват в момента.
Трябва да поразпитам за тези планове, малко нереални ми се струват :mafia: дано да е така, би било супер, тъкмо мислих да преподписвам договора си.
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от PTS »

Също така при Теленор има резерв от 400 мин. и 4GB интернет за целият период.
Мисля, че и при трите оператора, договора трябва да е за 2 години.

Има и друга малка уловка поне при Виваком (за другите не съм се интересувал) - след като изтече срока на договора (2 години) таксата става редовната 29.99 лв., а не става безсрочен на старата сума. Нека и за това да се има едно наум. :)
Аватар
vih1254
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Яну 31, 2015 12:02 pm

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от vih1254 »

Това е убийствена оферта, каква ли им е причината да пускат толкова евтини планове?!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от sawo »

PTS написа:Също така при Теленор има резерв от 400 мин. и 4GB интернет за целият период.
Мисля, че и при трите оператора, договора трябва да е за 2 години.

Има и друга малка уловка поне при Виваком (за другите не съм се интересувал) - след като изтече срока на договора (2 години) таксата става редовната 29.99 лв., а не става безсрочен на старата сума. Нека и за това да се има едно наум. :)
Така или иначе става безсрочен - дотогава цените ще са още по-надолу и никой няма да стои на 29.99. Боб не са ли на безсрочни договори? В сайта им пише без дългосрочни договори.
vih1254 написа:Това е убийствена оферта, каква ли им е причината да пускат толкова евтини планове?!
Най вероятно си връзват гащите заради предстоящото стартиране на мобилни услуги от Булсатком.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от muhogon »

Копнах един коментар, написан под статия, предричаща 20-25% увеличение на тока от догодина, след "либерализация" на пазара! Не е дълго, но много точно, синтезирано и вярно! Нека четат тия, за които, всичко е розово, и са си сврели главите в пясъка...


Да не казвам голяма дума, но догодина, наистина ще направя всичко възможно да емигрирам, защото тази година нямам възможност, поради лични проблеми.Но хора, моля ви обяснете ми какво толкова ви харесва в политическата класа, че на последните избори гласуваха цели 47% от тези имащи право на глас-с какво едните са по-добри от другите? От години насам се унищожава икономиката, честния малък и среден бизнес, а заедно с него и честните трудещи се хора и работните места. От 2000 година насам медицинското обслужване става все по-лошо и все повече кадърни лекари емигрират. Образованието няма връзка вече с реалния свят.Тока се вдига годишно с двуцифрени проценти от много години, за да лапа енергийната мафия. А сега най-голямата гордост на правителството са магистралите на дупки, които са разрушени още преди да бъдат пуснати в експлоатация и хората се радват на това.Ето поради тази причина се срамувам, че съм българин, защото ме е срам от подобни сънародници, които не виждат неща, които дори животните биха видели!
Човекът се срамува, че има "сънародници", които не виждат тия неща...но по-скоро - не могат, или не искат! Без коментар!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от borko »

Здравейте, приятели! Сега покрай празниците съм в София при брат ми и за проклетия ми се счупи телефона. Едва ли някой ще знае, но реших да попитам за помощ, ако някой знае за сервиз около Студентски град,където могат да ми го поправят и да работят по празниците.
Аватар
zvezda
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:40 pm

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от zvezda »

Сервиз в Студентски - https://www.google.bg/maps/@42.6445233, ... 6656?hl=bg
Дали работят, не съм сигурна, но може да провериш.
Дали ще ти поправят телефона (и в какъв срок) - вероятно зависи от проблема.

Edit: Намерих им сайта - има телефон, така че ако не ти се разкарва (примерно ако ти е сравнително далеч), може да звъннеш да питаш дали работят. http://gt-mobile.com/kontakt
veliqn

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от veliqn »

Сега звъннах на един приятел в София да го питам и ми каза за gsmservice24.com, намира се до ректората на ТУ и каза,че е носил там телефона си и е много доволен, като цяло добри отзиви има за сервиза. Другото, което ми каза, е,че правят безплатна диагностика. Дано съм успял да ти помогна.
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от borko »

Супер много ви благодаря за помоща. Ще отида на 2 януари дано работят, защото сега сигурно повечето почиват.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: За нещата от живота... - Част 2

Мнение от didka »

Dog drags - no tracks...
Публикувай отговор