Стари мебели - какво да го правя?

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Стари мебели - какво да го правя?

Мнение от System_error »

realprofesora написа:Насе , ще дойде време и ще си спомниш думите ми, а те са : Порастни, защото децата ти ще порастнат преди тебе.
А, и още нещо, не ги наричай келеши, защото звучи грозно.
:haha: :haha: :haha: Отличен отговор по темата.

Как си наричам децата си е моя работа. В думата келеш, лично за мен има нещо романтично, което ми напомня за моето детство. Това че ти не го възприемаш по този начин, само доказва, че не можеш да очакваш всички да разсъжсават като теб и да им даваш накло на *** как да разсъждават и как да си гледат живота.

PS: Предпочитам да не пораствам! Аман от престарели в мисленето си вкочанени стърчоци (интелектуални)...
Аватар
dushanov
Потребител
Потребител
Мнения: 331
Регистриран на: Пон Ное 05, 2007 17:42 pm
skype: kalin-dushanov
Местоположение: Stara Zagora

Re: Стари мебели - какво да го правя?

Мнение от dushanov »

System_error написа: PS: Предпочитам да не пораствам! Аман от престарели в мисленето си вкочанени стърчоци (интелектуални)...
Това ми хареса много! А Динко не от "стърчоците"-лично мнение.

И за да не съм офф: и аз се отървам от стари мебели чрез обяви. Има пък хора, които ги търсят!
GSM: 0896891102
Skype: Kalin-Dushanov
Аватар
PACHO26
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 16:51 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Стари мебели - какво да го правя?

Мнение от PACHO26 »

при нас братята роми минават всеки ден с каруците,деже от апартамента ги вземат като ги викнеш
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Стари мебели - какво да го правя?

Мнение от muhogon »

Занеси ги в работата, да си ги изгорите през зимата в печките, че голям бахър ще хваща!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Стари мебели - какво да го правя?

Мнение от System_error »

Отдавна са в един старчески дом.
Публикувай отговор