Некоректен купувач от продавалник

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от Nirvana »

В момента правя последни опити да говоря с нея, но става малко трудно. Ще ви дам номера, но първо да говоря с нея.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от The enD »

Винаги има две страни на историята.

Да ти плати куриера по банков път и забравяй за нея.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от Nirvana »

The enD написа:Винаги има две страни на историята.

Да ти плати куриера по банков път и забравяй за нея.
Пич, не изопачавай нещата. Просто това е некоректен купувач, нито съм я обидил, нито нещо нередно има на обувките. Просто е решила, че не иска да ги вземе от офиса.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от realprofesora »

Здравейте колеги,
Според моите скромни наблюдения по цял сват сайтовете за продажба в интернет се градят на една дума-ДОВЕРИЕ. Ако го няма доверието няма да има и търговия и взаимоотношенията между хората биха изглеждали по един съвсем първобитен начин. В цивилизованите държави хората не могат и да си помислят за думите "лъжа", "измама" и други подобни. Ако имат някакви проблеми си ги решават, но основата на която стъпват е доверието.
Как стоят нещата в нашата мила татковина България. Тук да излъжеш е нещо нормално, да прецакаш някого по интернет е висша форма на български манталитет. Да се отметнеш от казана дума, сключена сделка -пак си е нещо нормално за някои хора. Но, има едно НО. Тези от нас които държим на думата си и правим всичко възможно за да я спазим се дразним най-много от тези меко казано некоректни действия . А ако някой ми даде дума че ще купи нещо, аз му го изпратя , че на всичкото отгоре и загубя пари..да оставим времето и нервите настрана, е тогава наистина серозно се засягам. И затова искам по някакъв начин човека отсреща да разбере, че ме е засегнал дълбоко, защото започвам да губя вяра и на други хора които са коректни и нямам право да ги вкарвам под общия знаменател. Нека този малодушник да разбере,че не само той може да прекарва хора, ами и него могат да го дупят и то яко.
Като заключение искам да пожелая на тези които казват "Е голяма работа станало"- Нека и на вас да ви се случи за да разберете за какво става дума. Защото, ако не го преживееш няма да разбереш.
Спорен ден на всички и не забравяйте -В този свят най-важното нещо е доверието.
Popopopopo
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от Nirvana »

realprofesora, :cheers:
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от didka »

Nirvana написа:
The enD написа:Винаги има две страни на историята.

Да ти плати куриера по банков път и забравяй за нея.
Пич, не изопачавай нещата. Просто това е некоректен купувач, нито съм я обидил, нито нещо нередно има на обувките. Просто е решила, че не иска да ги вземе от офиса.
Айде стига с таз глупава история,че се излагате много...
Какво значи това "просто е решила, че не иска да ги вземе",
Ами каквото е решила,това е направила,с нищо не ти е длъжна,ама с нищо.
Ти си решил да си продаваш миризливите обувки,някой ги е харесал на снимките,
ама като ги е видял на живо се е отказал,понеже не отговарят най-вероятно на
очакванията му.Какво искаш не ми е ясно? И това некоректен купувач го няма,избий си го
от главата,клиента винаги е с предимство,а тез кирливи обувки,да ти кажа ли,аз какво правя,
оставям ги до някой контейнер,отстрани,като ходя да хвърлям боклука,все ще се намери някой
човек,който ще им се зарадва.Така правя и с разни дрехи,които не са ми нужни,ама вие тука всичките
се поосрахте вече и все-повече се убеждавам,че от булгаристанеца по-злобен и егоистичен няма...
Dog drags - no tracks...
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от Nirvana »

didka написа:
Nirvana написа:
The enD написа:Винаги има две страни на историята.

Да ти плати куриера по банков път и забравяй за нея.
Пич, не изопачавай нещата. Просто това е некоректен купувач, нито съм я обидил, нито нещо нередно има на обувките. Просто е решила, че не иска да ги вземе от офиса.
Айде стига с таз глупава история,че се излагате много...
Какво значи това "просто е решила, че не иска да ги вземе",
Ами каквото е решила,това е направила,с нищо не ти е длъжна,ама с нищо.
Ти си решил да си продаваш миризливите обувки,някой ги е харесал на снимките,
ама като ги е видял на живо се е отказал,понеже не отговарят най-вероятно на
очакванията му.Какво искаш не ми е ясно? И това некоректен купувач го няма,избий си го
от главата,клиента винаги е с предимство,а тез кирливи обувки,да ти кажа ли,аз какво правя,
оставям ги до някой контейнер,отстрани,като ходя да хвърлям боклука,все ще се намери някой
човек,който ще им се зарадва.Така правя и с разни дрехи,които не са ми нужни,ама вие тука всичките
се поосрахте вече и все-повече се убеждавам,че от булгаристанеца по-злобен и егоистичен няма...
Пич, говорим за нови обувки с етикета, а тя дори не ги е отворила, за да ги види, а е казала директно, че няма да ги приеме! Айде стига пък ти...!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от realprofesora »

didka написа:Айде стига с таз глупава история,че се излагате много...
Какво значи това "просто е решила, че не иска да ги вземе",
Ами каквото е решила,това е направила,с нищо не ти е длъжна,ама с нищо.
Ти си решил да си продаваш миризливите обувки,някой ги е харесал на снимките,
ама като ги е видял на живо се е отказал,понеже не отговарят най-вероятно на
очакванията му.Какво искаш не ми е ясно? И това некоректен купувач го няма,избий си го
от главата,клиента винаги е с предимство,а тез кирливи обувки,да ти кажа ли,аз какво правя,
оставям ги до някой контейнер,отстрани,като ходя да хвърлям боклука,все ще се намери някой
човек,който ще им се зарадва.Така правя и с разни дрехи,които не са ми нужни,ама вие тука всичките
се поосрахте вече и все-повече се убеждавам,че от булгаристанеца по-злобен и егоистичен няма...
В грешка си брат, не четеш внимателно.
1.Човека пише ,че жената е отказала да отиде в офиса да ги вземе.
2. И да иде в офиса тя не може да види стоката(в случая обувките) преди да е платила куриерската услуга.
3. Че поради каквато и да е причина тя се е отказала от стоката, не означава ,че обувките са миризливи, кирливи и др.
И накрая искам да кажа, че отношението към дадена вещ и не само, зависи от гледната точка. За човек с добри финансови възможности едни обувки може да му се сторят "кирливи", а на човек с по-скромни финанси да му се сторят добри.
Popopopopo
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от Nirvana »

Малко психоатака по телефона и таз' взе че плати... :) Късмет пак!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от realprofesora »

Добро развитие!
Popopopopo
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от The enD »

K'во точно плати?
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от didka »

Платила му е 5 лева...за колкото се бори цял месец в необукс...
Ей за тва бяха всичките надробени говна...все ми е тая,ама се
учудвам много колко човека от форума му се вързаха...е тва ме подразни...
булгаристанци,тва е...няма да се оправим с тоя манталитет...
Dog drags - no tracks...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от muhogon »

Като не е искала да ги вземе, защо тогава изобщо го е накарала да ги изпрати по куриера? Съгласен съм, че е в правото си да избира, но тук иде реч за несериозност, пренебрежение към отсрещната страна, не може така леко да се махне с ръка!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от besniaa »

Nirvana написа:Малко психоатака по телефона и таз' взе че плати... :) Късмет пак!
хаха психоатака... по-скоро решила и ги взела.. ако беше някой здрав батко, щеше ли да психоатакуваш :cheers:
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Некоректен купувач от продавалник

Мнение от Roshavv »

didka написа:Платила му е 5 лева...за колкото се бори цял месец в необукс...
Ей за тва бяха всичките надробени говна...все ми е тая,ама се
учудвам много колко човека от форума му се вързаха...е тва ме подразни...
булгаристанци,тва е...няма да се оправим с тоя манталитет...

не е за 5-то лева.... въпрос на принципи е..... напротив.. точно с тоя манталитет ще се оправим.... защо трябва да си трае... вярно заложено ни е 5 века ...те май 6 вече станаха.... :cheers:
Заключено