Лични караници между muhogon и System_error - вход свободен

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от vkv »

System_error написа:Най накрая някой да му ги каже директно, точно и ясно, че от моята уста вече е съвсем изтъркано... И може и заглавието на темата да сменим :D :D :D Примерно - muhogon срещу света, който работи срещу него и всичко е подла коспирация...
Няма смисъл да сменяТЕ(кои сте които сменяте заглавията) нищо.Просто екипа на форума да Ви(визирам в случая и теб) убедят по някакъв начин да спазвате правилата на форума.
Ако толкова искате да си мерите пиш..те правете го на ЛС.
Днес е ден за прошка......помислете и решете как да е за напред.
Лично намерих начин да не Ви отразявам....чекнах "врагове"от настройките .Въпреки,че не Ви познавам сте "врагове" единствено за да не чета постовете Ви.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от System_error »

Че кое пък правило не съм спазил, "враже"? Един осира всички теми във форума и когато някой реши да му се заяде на простотията, става лош, така ли... Овча работа... "на мен нали ми е добре, другите да се оправят".
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от vkv »

System_error написа:Че кое пък правило не съм спазил, "враже"? Един осира всички теми във форума и когато някой реши да му се заяде на простотията, става лош, така ли... Овча работа... "на мен нали ми е добре, другите да се оправят".
Ами Т.2 от правилата на форума приятелю. viewtopic.php?f=1&t=14260
Както съм пояснил съм чекнал "враг"(за да не Ви виждам нападките един към друг),а не че сте ми врагове......даже не се познаваме камо ли да сте ми врагове в точния смисъл на думата. :grin2:
Не знам какво визираш с последното изречение,но ако е моето решение по въпроса.....това предлага форума.Замислете се малко.Щеше да е смешно,ако не беше тъжно. :cheers:
Това е последният пост който коментирам и чета......чекнати сте. :grin2:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от System_error »

vkv написа:
System_error написа:Че кое пък правило не съм спазил, "враже"? Един осира всички теми във форума и когато някой реши да му се заяде на простотията, става лош, така ли... Овча работа... "на мен нали ми е добре, другите да се оправят".
Ами Т.2 от правилата на форума приятелю. viewtopic.php?f=1&t=14260
Както съм пояснил съм чекнал "враг"(за да не Ви виждам нападките един към друг),а не че сте ми врагове......даже не се познаваме камо ли да сте ми врагове в точния смисъл на думата. :grin2:
Не знам какво визираш с последното изречение,но ако е моето решение по въпроса.....това предлага форума.Замислете се малко.Щеше да е смешно,ако не беше тъжно. :cheers:
Това е последният пост който коментирам и чета......чекнати сте. :grin2:
Ако беше следил сагата отначало, щеше да знаеш, че нашия "приятел" многократно е банван от форума с доста други никове. Даже беше злобно оплюл целия форум, барабар с модераторите и админите на чело в някакъв блог, който смело развяваше наляво - надясно. Да се чудиш къв е тоя мерак пак да се изявява тук. Многократно сме си премълчвали обидите и агресията му и сме започвали много пъти "на чисто", но уви.
Аз смея да кажа, че няма случай в който да тръгна с рогата напред и да почна да обиждам и осгърбявам от раз. За да го направя, значи този срещу мен трябва яко да е прелял чашата и много да е прекалил. Ако е позволено един да пренепрегват правилата и да ползват агресията и злобата за оръжие, няма как да стоиш пред такъв човек с овчо смирение. Така че, ако обичаш, не ме слагай в един кюп с него. Бъди малко по-обективен.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от muhogon »

nenoneno написа:
muhogon написа:
Той тролстването му форума уби - погледни активни теми няма, освен там, където дава акъл на хората без някой да му е искал.

Квадратний neno, отговарям ти тука, понеже обещах, че няма да пиша в оная тема на Насчо (звучи малко като прасчо, ама асоциацията е съвсем случайна, вервайте ми :mrgreen: )!

Ето ти моя отговор - един форум не се "убива" с активни теми, а от безразличие и незаинтересованост! А безразличието и незаинтересоваността се пораждат от липсата на злободневност и противопоставяне на различни виждания, дори да е по-остро! Когато 90% са теми за купува-продава, а други 9% са за някакви дребни неизправности, и само 1%, че и по-малко, са наистина злободневни и остри теми, е логично, точно те да поддържат форума "жив"! И както виждаш, поех ангажимент, да не пиша в другата тема, въпросът е, защо ти не обсъждаш по същество, а пак пишеш по мой адрес? Ако толкова няма какво да кажеш, не го казвай там!
Каква злободневност бе болен мозък. Обърнал си го тука на Канал3 онези баби с кристалните топки. Явно като малък често си падал на главата си и си изкарал няколко менингита подред. Седи си кротко, мисли си каквото искаш. Ама не би - на тебе публика ти трябва за простотиите. Помня този форум от времето, когато хората пишеха, имаше диалог, нямаше обиди или разни политически сценарии и анализи. Сега като влезна само твоите простотии лъщят. Направи една анкета - на кой му пука какво мисли динко с малко"д" и сто !!!!!! за европейски съюзи, за санирания, за политика и тем глупости дето си драскал. Никой. Ама наистина никой. От началото проявихме търпение, ама ти нямаш спиране. Има други форуми където да се изявяваш.Пожелателно.Хич не ми пука какви конспирации ражда болната ти глава. Повечето тук сме пълнолетни, имаме си изградено мнение за нещата и ясна позиция по въпросите. Как изобщо ти минава през акъла, че ето на - просветителя дойде,той ще ни отваря очите тука и ще ни учи как да живеем. Разбирам, да има някакъв ефект, ама ти се заяждаш тука със всеки който дръзне да се обади. Един не е написал - мислех така, ама сега след като динко ми отвори очите мисля друго. Няма и няма и да има. Не да ми се правиш тука на медийна звезда, все едно Вучков слушам глупостите. Пак си прави каквото знаеш, ама пожелателно е да спреш да "твориш" тука, само за да можеш после да си прочетеш написаното. В твоя случай народа е казал - устата му по-бърза от акъла. Логично е да си намериш съмишленици на друго място, пък и тука само купува-продава да остане. Отивам да си измия ръцете, че гнус ме е дето си цапам ръцете да ти пиша.

Квадратний neno, (казвам "квадратний", понеже си си написал името два пъти, тоест, нещо като neno на квадрат, вероятно, за да не го забравиш), обидните квалификации от твоя пост, приемам като комплименти, понеже така разбирам, че съм във вярната посока! Не помня с нещо да съм те засягал лично, но тая злоба, която изливаш, неще да е случайна! Ако моя мозък е "болен"(благодаря за комплимента), то при тебе е налице нещо друго - застинал мозък, обвит в наркотична розова мъгла! И всеки един, дори и най-лек полъх, който рискува да разнесе тая упойваща мъгла, се счита за вражеско нападение :mrgreen: ! Надявам се, че си схванал метафората, ако не, твой проблем!

Дали ще ми пишеш името с малка или голяма буква, ще си помисля, за левия или десния крачол, както се казва! Но пък се замислям за друго - откъде идва тая злоба и дори, комплексираност, в индивиди като тебе? Обикновено, причините са много банални, като например завист, или някаква недостатъчност, недооцененост, и т.н.! А може би, се дължи и на някаква духовна импотентност, като нашия мил другар, с двата ника? След като нямаш свое мнение, по простата причина, че не ставало само с ядене, най-предпочитания начин е, да тръгваш да нападаш и оплюваш тия, дето го имат! Но, както вече ти казах, твоите "обиди", са комплимент за мен, така само показваш, доста по-ниското си ниво! Надявам се, че дори и ти ще разбереш това, няма как да го напиша по-простичко!

Много ми е чудно, като има такива "радетели" за форумна "чистота", защо не си пишат в темата за Русия срещу гейовете, по темата, ами от 5 поста, 3,5 са по мой адрес? И то, след като заявих, че няма да се меся, и си го спазвам? Май, май, пак трябва да се повторя - не става само с ядене, трябва и акъл, духовната нищета не се лекува! От доста време, както е видно, пиша само в повдигнати от мен теми, тъй че, не виждам проблем, като някой не ме харесва, да не чете самите теми! Или, все пак им е интересно, колкото и да ме плюят после, че темите събират двуцифрено число страници, докато други такива, "умират" още на първата!

А пък оная ревачка, с двата ника, ме забавлява, от доста време :mrgreen: ! Вече ме е обявил против света, явно воден от шизофренията си, с двата си ника, вече се изживява като "световен" :lol: ! Не знам, ама ако си направи още някой ник, какво, за "междупланетен" или "галактически" ли ще се има? Както казах, шизофренията е лоша работа, не прощава! Какво да прави човечеца, толкова си може, в днешно време не е лесно, да си нещо средно, между детски недоразвит и аутист, да са ти купили мама и тате диплома, и неистово да се напъваш, да си това, което, никога няма да бъдеш!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от Roshavv »

System_error написа:
vkv написа:
System_error написа:Че кое пък правило не съм спазил, "враже"? Един осира всички теми във форума и когато някой реши да му се заяде на простотията, става лош, така ли... Овча работа... "на мен нали ми е добре, другите да се оправят".
Ами Т.2 от правилата на форума приятелю. viewtopic.php?f=1&t=14260
Както съм пояснил съм чекнал "враг"(за да не Ви виждам нападките един към друг),а не че сте ми врагове......даже не се познаваме камо ли да сте ми врагове в точния смисъл на думата. :grin2:
Не знам какво визираш с последното изречение,но ако е моето решение по въпроса.....това предлага форума.Замислете се малко.Щеше да е смешно,ако не беше тъжно. :cheers:
Това е последният пост който коментирам и чета......чекнати сте. :grin2:
Ако беше следил сагата отначало, щеше да знаеш, че нашия "приятел" многократно е банван от форума с доста други никове. Даже беше злобно оплюл целия форум, барабар с модераторите и админите на чело в някакъв блог, който смело развяваше наляво - надясно. Да се чудиш къв е тоя мерак пак да се изявява тук. Многократно сме си премълчвали обидите и агресията му и сме започвали много пъти "на чисто", но уви.
Аз смея да кажа, че няма случай в който да тръгна с рогата напред и да почна да обиждам и осгърбявам от раз. За да го направя, значи този срещу мен трябва яко да е прелял чашата и много да е прекалил. Ако е позволено един да пренепрегват правилата и да ползват агресията и злобата за оръжие, няма как да стоиш пред такъв човек с овчо смирение. Така че, ако обичаш, не ме слагай в един кюп с него. Бъди малко по-обективен.


Късно е ... чекнати сте :grin2: ахаххаххаха :cheers:
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от System_error »

Много ме кефи как човек с празна глава и интелект на пеперуда дава оценка на акъла на другите. Искрено се забавлявам :D :D :D Горкото...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от muhogon »

http://www.dnes.bg/world/2015/02/24/djo ... ata.255475


Ей на туй му викам аз, хубава новина! Таман се чудех, какво им липсва на еврогейския съюз, и тоя Кери, сякаш ми е прочел мислите! Правата на ЛГБТ трябва да се спазват, и точка! Ама едно не разбрах само, що го праща в Холандия, та там ЛГБТ са вече мнозинство, както и в други еврогейски държави, и надали имат нужда от такъв "посланик"? Що не го прати в източна Украйна, или направо в Русия, те сепаратистите сами ще се предадат и побягнат, като го видят! И край на войната!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свободен

Мнение от muhogon »

http://www.dnes.bg/index/2015/03/04/dem ... ge13#photo

Ето, това е велика "демокрация", жива педалофилия!

П.С. Снимка 12 ми напомня силно, за един тукашен, страстен и ентусиазиран привърженик на тази "демокрация"...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свободен

Мнение от muhogon »

http://www.dnes.bg/eu/2015/03/04/sloven ... ove.256207


Лека полека настъпват гейтлантическите "ценности", кога ли ще дойде и нашият ред? Забележете, че този закон се приема, въпреки референдума отпреди три години, който отхвърля подобна извратенящина! Явно еврогейския натиск в тази насока е много силен, очаквам и тук да "похлопат" в скоро време! След това ще има забрана и на разнополовите бракове. Ама какво да се прави, нали Русия е виновна...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свободен

Мнение от System_error »

Ахахаххаах ... .голям страх някой да не почука на нещастния ти задник :D
Аватар
JO_MASTERA89
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Май 28, 2010 12:12 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свободен

Мнение от JO_MASTERA89 »

Двамата защо не си спретнете един бой :D
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свободен

Мнение от System_error »

Щото ще е доста смешна картинка :) Ще има голямо дрънчене на... очила...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свободен

Мнение от muhogon »

Тоя не се бие, неговото "оръжие" и "сила" са в това, да те топне пред шефа ти, да клюкарства зад гърба ти, изобщо, цял набор прийоми, заимствани от еврогейски "ценности"! Ако не вярваш, питай го! Ама какви ги говоря, де се е чуло и видяло, честност при индивид, изповядващ некви измислени, съмнителни, и извратени "ценности", нема такова животно, по-добре не го питай, освен ако не държиш, да бъдеш излъган!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор