Електрическа самобръсначка?

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Електрическа самобръсначка?

Мнение от Nirvana »

Колеги,
нека тука да споделим мнение кое е по-добро - ел. бръсначка или обикновена?

Харесал съм си няколко модела четириглави и един модел с ролки, но ме притеснява, че ще има ефекта на епилатор, а това на лицето си е уникална болка!
Струва ли си да минавам на електрическа или да карам по старо му?
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Електрическа самобръсначка?

Мнение от Nirvana »

Ам... предполагам, че не всички ходят брадясали като пещерни хора, та да нямат мнение по въпроса!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: Електрическа самобръсначка?

Мнение от The enD »

Аз не съм се бръснал с години, само минавам брадата с машинката за подстригване.
potrebitel
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 10:44 am
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Електрическа самобръсначка?

Мнение от potrebitel »

Бях си взел някакво нео. Порядък 40-50 лв.
Пълен боклук - веднага я хвърлих.
Това е опита ми с електрическите. :-)

A за повече мнения виж по форумите - в хардуербг и в сетком мисля че имаше големи теми по въпроса.
Аватар
JO_MASTERA89
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Май 28, 2010 12:12 pm

Re: Електрическа самобръсначка?

Мнение от JO_MASTERA89 »

От както си взех ел. самобръсначка се родих. :D Брадата ми е малка и що-годе рядка и за това съм много доволен от самобръсначката. Модела е Philips RQ1180 става и за мокро и за сухо бръснене. Ползвам я 3 пъти седмично , зарежда се за 40 минути и я ползвам след това 1 месец. За 2 години употреба , не съм сменял ножчетата , защото си режат още добре. Иначе резервните ножчета (цялата глава) струват около 90-100лв , но от ebay се намират и за по-малко. Чувал съм оплаквания от хора с гъста брада към ел. самобръсначките за това, ако брадата ти е малка/рядка вземай без да се замисляш , в противен случай си карай с ножчета.
Публикувай отговор