Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от System_error »

Как изобщо можеш да вярваш на някакъв блог? Какви факти, ква проверка? Та повечето местни медии бълват лъжа след лъжа и никой не успява да им потърси сметка, камо ли някакъв блог и излиянията на няква луда.
Много е лошо в западния толерастки свят. Мъка е там. Само извратеняци и психари... леле майко. А братска Русия, която е като щатите преди 120 години е рай и стожер на православните ценности. Нищо, че престъпността, изверщините, корупцията и морала е в пъти по зле даже от близките им предишни сателити. Айде няма нужда да казваме на бялото - черно...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

Хайде сега, кой намесва религиите тука? Може би, като контратеза, на изявлението на един скандинавец (май, много взеха да стават скандинавските връзки, дали е случайно), че най-голямата заплаха за западната цивилизация, е именно православието! Не исляма, не ислямския фундаментализъм, не разните сатанински секти, а именно православието! Интересна теза, как едни християни, ще са най-голямата заплаха за други християни? Но пък, има един тънък момент - той казва ...заплаха за западната ЦИВИЛИЗАЦИЯ, а не за Запада изобщо! Тоест, те виждат заплаха за модела си на съществуване, който неистово и истерично искат да наложат на целия свят. Модела на античовешкия, неолиберален модел, където обикновените хора са сведени до нивото на елементарни консуматори, изпитващи истинско нещастие, ако не могат да си купят поредната лъскава, и в повечето случаи - напълно ненужна, играчка! И тогава, на помощ се "притичват" банките, отпускайки щедри и прещедри кредити, като напълно дозаробват, и безтова вече заробения, елементарен консуматор!

А иначе, историята ни показва, че тая война, се води от векове насам. Кръстоносните походи от Средновековието, чиято цел вече не е Ерусалим, а православна Византия, нашествията на изток на шведи, поляци, французи, германци... Винаги от запад на изток, никога наобратно!

Апропо, не в Русия, допреди 40тина години е имало съвсем официална расова дискриминация, а точно в прехвалените САЩ. Нека видим, и кой е разпалил най-много войни по света, от 70 години насам? Ей таквиз дреееебни, ама много показателни фактчета...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от System_error »

Някакъв идиот казал някаква тъпня и хоп - видиш ли, тва е официална доктрина на целия Запад ... Ха хахаха.... ай стига де.....

А вие защо биете негрите?
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

Ако тоя Карл Билд е някакъв уличен идиот, да, бих се съгласил! Но той е идиот, облечен в официална власт, така че, не подлежи на съмнение, че това е позиция и на ЕС, все пак, не знам Брюксел да се е разграничил от това изявление!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от System_error »

В момента е пълно с малоумници в ЕС, особено от набиращите популярност националистични - популистки партии като тези на Фараж и ЛьоПен... Брюксел хич не са го и отразили тоя луд, ама на нас само ни дай да се хванем за нещо, ако ще да е казано и от някой клошар...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

Не знаех, че външният министър на Швеция е клошар, интересно...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от System_error »

muhogon написа:Не знаех, че външният министър на Швеция е клошар, интересно...
Я сега пак ме прочети и кажи дали съм казал, че ТОЙ е клошар. ..
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

System_error написа:
muhogon написа:Не знаех, че външният министър на Швеция е клошар, интересно...
Я сега пак ме прочети и кажи дали съм казал, че ТОЙ е клошар. ..
Да, прав си, каза още, че е и малоумник! И една поправка, този индивид няма нищо общо с каквито и да е националистически формации на Льо Пен, или Фараж, той е един от архитектите на източната политика на ЕС, поне така го квалифицират! Е, сега започва ли да ти светва, що сме на тва дередже, те просто ни искат унищожението, нали сме православни?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор