Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от realprofesora »

Тази вечер ще пътувам за Норвегия и се чудя : що така тези норвежци не искат да влезат в Европейския съюз. Направо са живи -загинали. :helpme:
Popopopopo
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от System_error »

Щото имат петрол да се удавят и това ги прави независими и силни с най високия стандарт на живот.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

Не е само до петрола, имат манталитет на свободни хора, а не на гейтолерасти!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от admin »

Винаги ще има такива които няма да спечелят, пък и да спечелят ще бъде интересно. Да, имат манталитет на свободни хора, а не на гейтолерасти!
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от System_error »

Точно пък норвежците са от най-гейтолерастките нации, както впрочем и всички скандинавци, с малко уговорки за финландците и вековното им руско влияние...
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от stivans »

System_error написа:Точно пък норвежците са от най-гейтолерастките нации, както впрочем и всички скандинавци, с малко уговорки за финландците и вековното им руско влияние...
Как се толерира педофилията и хомосексуализма в Норвегия и Европа.
Отделете време да прочетете тази статия за Норвегия- ТУК
За трескавото формиране на нови т. нар. "толерантни ценности" в Западна Европа разказва правозащитничката Ирина Бергсет.
Ако поне половината от написаното е вярно е просто ужасно!!!
Професора като се прибере от Норвегия,може да сподели какво му е направило най-силно впечатление,за малкото време прекарано там, и има ли нещо вярно от публикуваното по-горе.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от realprofesora »

Tоку що се връщам и не съм стоял много в Норвегия...да не кажа хич. Стоях само 10 часа и то повечето време прекарах с поляци на маса. Колкото до норвежците-няма такава нация по света-спокойни, усмихнати и вежливи. Там е друга планета. И да ви разказвам няма как да го разберете докато не идете и видите и после не се върнете през цяла Европа та чак до БГ. По -късно пак ще пиша ,че сега съм малко изморен.
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

realprofesora написа:Tоку що се връщам и не съм стоял много в Норвегия...да не кажа хич. Стоях само 10 часа и то повечето време прекарах с поляци на маса. Колкото до норвежците-няма такава нация по света-спокойни, усмихнати и вежливи. Там е друга планета. И да ви разказвам няма как да го разберете докато не идете и видите и после не се върнете през цяла Европа та чак до БГ. По -късно пак ще пиша ,че сега съм малко изморен.
Пита ли ги дали гласуват....или не ти остана време от поркане?С поляци на маса.....друго не се очаква :grin2: :grin2:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

Как се толерира педофилията и хомосексуализма в Норвегия и Европа.
Отделете време да прочетете тази статия за Норвегия- ТУК
За трескавото формиране на нови т. нар. "толерантни ценности" в Западна Европа разказва правозащитничката Ирина Бергсет.
Ако поне половината от написаното е вярно е просто ужасно!!!
Професора като се прибере от Норвегия,може да сподели какво му е направило най-силно впечатление,за малкото време прекарано там, и има ли нещо вярно от публикуваното по-горе.
Май, май, социализма ще ни се види рай, пред това, което ни се сервира от "свободния" Запад. Не половината, а дори и стотна от това да е вярно, лошо, много лошо ни се пише, и то вече е започнало да се пише! И нека да продължаваме да се правим на толерасти, то вече започва да ни излиза през носа.

И един въпрос, който ме гложди от известно време, за себе си съм почти сигурен, но все пак, да запитам и другите - как смятате, дали "спечелването" на Евровизията от онова неопределено същество, нарекло се Кончита Вурст, не беше чисто и просто, един пропаганден ход, едно противопоставяне на Русия, и нейното антихомо законодателство? Че всичко е било манипулирано, защото, не ми се иска да повярвам, че може да има такъв голям брой, тотално изтрещели хора, които да гласуват за това извращение?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от System_error »

Малко статистика - най много гласове за К Вурст са пуснати от Русия. Който не вярва, да направи справка. А горната глупост даже не си заслужава коментара. Измислици премислици на болни мозъци. Имам големи приятели живеещи в Норвегия, както и норвежки приятели с които сме яли и пили безброй пъти. Ако им покажа статията ще умрат от погнуса и ще ми се чудят на акъла що се занимавам с малоумщини.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от realprofesora »

bsbs написа:
realprofesora написа:Tоку що се връщам и не съм стоял много в Норвегия...да не кажа хич. Стоях само 10 часа и то повечето време прекарах с поляци на маса. Колкото до норвежците-няма такава нация по света-спокойни, усмихнати и вежливи. Там е друга планета. И да ви разказвам няма как да го разберете докато не идете и видите и после не се върнете през цяла Европа та чак до БГ. По -късно пак ще пиша ,че сега съм малко изморен.
Пита ли ги дали гласуват....или не ти остана време от поркане?С поляци на маса.....друго не се очаква :grin2: :grin2:
Отсега нататък всеки път като заговоря за политика ме проклинайте.
За мен специално това пътуване ми отвори очите за много неща. Говорих с хора както в Норвегия така и в Германия. Видях как живеят хората и как се държат с останалите. Какво имат в магазините и на какви цени и т.н.
На нашето летище в Бургас са открили нов терминал и аз се зарадвах, че Европата вече е дошла и в нас, но не биде. Запецнаха лентите на чека на багажа и 180 човека стояха смирено строени( само около 40 бяха българите) и си чакаха. Опашката не мръдна доста време и никой не дойде да ни информира за какво става въпрос. По едно време се разбра че 4-5 лента имат технически проблем и ни преместиха на 15-16 и "о небеса" отново проблем. Но за щастие аз нямах куфар за чекиране и минах набързо с ръчния си багаж. Изчаках още час да чекират и останалите и се качихме в самолета на Норвежка компания. Още в самолета ми направи впечатление, че норвежците си поръчват яко и за ядене и козметика (да в самолета се продава козметика и аксесоари) и въобще не се интересуват от цени. Просто си подават кредитната карта и си плащат .
Обслужват ги културно и усмихнато, пускат и шеги ( у нас това се смята за раболепие).
В Норвегия се разходих из Лилехамер и там същата работа-магазините им пращят от качествена стока, храната им е далеч по качествена от нашата. Вярно цените са с 4-5 пъти по високи, но си имат парички. Например им разгледах бурканчетата със сладко-толкова плодове в един буркан не съм виждал по нашите магазини. Имат и евтина бира излизаща около 1лев кутия 500мл. но нещо не ми хареса(сигурно защото съм свикнал на по горчива) ...на другия ден във ферибота( има фрийшоп) си купих Carlsberg(Дания) за из пътя :cheers: .В Лилехамер е толкова спокойно-не чух и куче да залае. Норвежците живеят с основното мото на живота си -"БЕЗ СТРЕС" Нямат броячи на светофарите защото това се смята за стрес- като светне тогава се тръгва.
Пътищата и културата на движение са извънземни , просто и да ви го казвам няма да повярвате. Навсякъде където има ремонт на пътя си има знаци и предупреждения отдалеч и табели които ти казват колко км е ремонта. Караш и пак табела усмихнато човече ти кзва че остават още 2 км и така....(На идване към Лилехамер пътувах и с влак, но там представите ми за железопътен транспорт съвсем се объркаха. Билета ми беше купен още месец назад и си беше в телефона ми. Като дойде кондуктора просто му го показах и той каза ОК. Всеки си има място на билета и СЕ СПАЗВА. Във влака всеки си беше извадил смартфон, таблет или лаптоп( на крака на седалките има 220в за зареждане на такива джаджи), някои четяха, други плетяха( да плетат и то много, в самолета една жена плетеше терлици на 4 куки, черни с бели фигурки) някои четяха вестници, списания...пред мен един тинейджър яко ломеше някви гадове на игра онлайн и си бъбреше с френда си по игра със слушалки, но майка му му направи забележка и той си свали слушалките си си пусна друга игра -някаква стратегия. До мен стоеше един старец с бяло спортно яке и слънчеви очила, пийна си сокче( останалите също си консумираха яко каквото им падне) и по едно време стареца бръкна в една торба и извади един супер модерен таблет с няква разпъваща се клавиатура- е падна ми шапката. За чистотата във влака ще ви кажа само едно -всичко беше така сякаш влака излзиа ей сега от завода. Вратите между вагоните са тройни автоматични(казвам ви го защото вътре не се чува изобщо нищо, като казвам нищо, значи нищо, няма никакви шумове, само чува чаткане на клавиатури. Говоренето по телефон във вагона е прието за причиняване на стрес на околните и се говори в коридора между вагоните). Не ми се ходеше до тоалетна но реших да я посетя. Е само на вратата имаше 3 копчета, вътре чистота до бога, течена сапун, чиста вода , хартия 2 вида-останах ням).
По едно време на 10на километра преди Лилехамер имаше ремонт на релсите и влака се забави, веднага по радиоуредбата машиниста каза на 2 езика норвежки и английски, че имало проблем с трасето и влака ще продължи в останалите 10 км с редуцирана скорост( иначе се движи с около 150км/ч :heat: ). След малко се засили и набра скорост , но пак забави...последва гласа на машиниста и пак взе да се обяснява( та се сетих за нашето БДЖ, никой няма да ти даде обяснение дори да се обърне влака. :Alvarin: За влаковете толкова
Пътища:
Какви скали разбиват за да си построят пътищата не е истина. Няма тревичка не оправена по пътищата. Маркировките са правени с някаква боя като нашите червените пешеходни пътеки- дебелината на слоя е огромен.
В Норвегия извън града се кара с 80км и като кажа 80 значи карат с 80. Пред мен караше една готина мацка руса, с бяло БМВ мноо яко, но си го караше с ..80 и аз кво да правя карам зад нея. На магистралата се кара със 110 и там се спазва много. Глобите са солени и хората си спазват. Мигачи се дават постоянно. В града важи правилото за дясно стоящия и не навсякъде има знаци..даже повечето улици нямат. Просто хората си гледат само дясната страна и си карат. Ако искаш да караш курсове за шофьор си правиш на един картон или лист табелка и пишеш само едно L (Learn) лепваш го отзад на колата и майка ти или баща ти или някой с книжка те учи да караш...видях поне 5 такива коли. Номерата на колите са около 4 вида и най-старите видове не се сменят- купуваш си кола , тя се регистрира и си се кара до края на живота на колата. И ако ще да се продаде 10 пъти в различни градове , пак си остава с номера.
На ферибота за Дания преди да пристигнем имало забавяне от 30мин и бяхме известени за забавянето с СМС, понеже билета ни също беше купен месец назад. На пристанището на ферибота имаше табло светлинно и се изнасяше информация на 3 езика кога ще пристигне ферибота и колко мин е забавянето , придружено с хиляди извинения. Като се качихме децата и някои възрастни веднага се събуха боси и започнаха да се веселят и играят. Забавления за 4 часовото пътуване имаше много- барове , фрийшопове, зали с филми, игрална зала за деца, и за комарджии. Капитана се извини по уредбата за забавянето и каза ,че ще се постарае да го компенсира. И наистина даде газ на кораба и стопи с 15 мин забавянето което никак не е малко.
Дания -няма какво да се говори за нея , стандарта й е като на Норвегия.Пътища перфектни. Култура на движение също.По магистралите има места за почивка като приказки. Безплатно е всичко. Тоалетна заредена с хартия , топла вода, сапуни ....чистота.Масички и зелена тревичка. Няма фасове, няма хартии ит.н.
Германия- (тук вече ще ви се качи разхода за гориво)-да немците карат яко-150 по магистрала е нормална скорост за немците, а тези които профучават покрай теб отляво не знам с каква скорост се движат. Културата на движение е на висота-дават се мигачи (и на изпреварване и на прибиране в лента)и се спазва дистанция, понеже скоростта не се следи( там няма ограничение на магистралите) там камерите следят дистанцията и глобяват за неспазване. Направи ми впечатление върволицата от камиони по пътищата на цяла Германия- от Дания, през Хамбург, надолу до Мюнхен и от там до Австрия. Толкова камиони не бях виждал през живота си. Братя тази страна наистина има Велика икономика. Маркировките им са страхотни- всички ленти по магистралата на разделени с прекъснати линии които са набраздени и като минеш отгоре им издават свирещ звук...отначало мислех че на колата ми има проблем. Имат 3 ленти за движение- нямат аварийна лента (каква ли полза от нея) а имат отбивки на които има табела ""SOS"
Храната на немците: Магазините им пращят от разнообразна качествена храна и хората пазарят якоооооо. Дрехи и други работи също ги вземат все едно са без пари. Но като им погледнах цените се оказа че наистина е така. Дрехите им са на цени като нашите - качествена блуза струва около 10 евро, маратонки маркови около 60-70 евро. Но хранатааааааа, храната братя мили е направо на безценица за немците. 6Х500мл. бира добра пилзенска е 1.69 за 6те броя или по 56стотинки български ти излиза бирата. Моцарела сирене тука в БГ струва 1,45лв, а там е 0,55 еврцента или 1,10 лв :x , вурстчета в буркан, пушени меса, шунки, всичко е по-евтино от България..(как ли го постигат това тези немци). Една бабичка -хазяйка на мои познати в град Ердинг- мноо близо до Мюнхен. Та бабата взема 1200евро пенсия и за 4 стаи с гараж взема 700евра наем ... и как да ги пръска тези пари като храната е по евтина от нашата. Била отишла на фризьор дъртата и чакала на опашка с дуги пенсии да си запази час за 4 дена напред били заети часовете....е тва е стандарт.
Унгария- добре дошли в соцлагера. Тоалетните по магистралата не работят. Имат места за почивка, но са мръсни и неугледни. Пътища -ИДЕАЛНИ. Да Унгарците имат идеални пътища . Горивото е много скъпо обаче...по скъпо от Германия.
Сърбия-добре дошли у дома..почти. Мръсотия , цигания, ремонти по пътищата ...леко сигнализирани, работят и в неделя....изобщо Братя. Сърбите не дават мигачи ...може би някой им е казал ,че така колата харчи повече. Изобщо не спазват ограничения.
България-ужасен ужасон. Малко преди София ремонт на пътя без означения, прекараха ни по околовръстен до магистралата- кърпежи впечатляващи-разрешена скорост 90..но никой не кара с повече от 70. И тук измислих дефиницията за "Лош път" Това е път на който не можеш да караш с позволената скорост, поради възможност на разпад на автомобила.
И едно друго впечатление- ПОЛИЦИЯ. От Норвегия до тук за 3300км не видях и един полицай по пътищата....дори в Югославия имаше една полицейска кола на бензиностанция, но те не следяха трафика. Тука в БГ за 250км. видях 7 полицейски коли следящи за трафика.Дори ме изненадаха на един завой и единия се затича да ме спира ,но другия му каза нещо и той се отказа. :heat:
На магистралата понеже двете платна не бяха много за каране , едни цигани с Бус-форд транзит си караха яко like a boss в аварийната лента. Е тогава разбрах защо е измислена тази лента-ако другите две са в авария да се движиш по нея. :google:
Извод: След лични впечатления и разговори с хора работещи в Германия от 92г, ще ви кажа едно и няма да споря с никого. Вие си влизайте в полемики колкото си искате. Който не вярва да иде да и да го види.
В ТАЗИ СИСТЕМА ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ ВСИЧКО СЕ ПРАВИ САМО С ЕДНА ЕДИНСТВЕНА ЦЕЛ: ДА СЕ ЗАПАЗЯТ РАБОТНИТЕ МЕСТА НА СТРАНИ КАТО ГЕРМАНИЯ ( В Германия си произвеждат всичко...ВСИЧКО- мебели, храна, тежка и лека промишленост, химикали, медицинска апаратура и каквото ви дойде на ъкъла, тука в БГ не се произвежда нищо), НА НАС БЪЛГАРИТЕ И РУМЪНЦИТЕ Е ОТРЕДЕНО ДА СЕ ЗАНИМАВАМЕ С ТУРИЗЪМ И СЕЛСКО СТОПАНСТВО, УПРАВЛЯВАЩИТЕ СА ИНСТРУКТИРАНИ ДА СЕ ПРАВИ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ТОВА ДА СЕ ПОСТИГА ПО ЕДИН ИЛИ ДРУГ НАЧИН, А ТЕ ДА СИ КРАДАТ КАКВОТО ИМ ПАДНЕ, ЕВРОПЕЙЦИТЕ ЩЕ СИ ЗАТВАРЯТ ОЧИТЕ ЗА КОРУПЦИИТЕ И СХЕМИТЕ ИМ. ОСТАНАЛОТО С ПАРЛАМЕНТА И РАЗНИТЕ ПАРТИИ СИ Е ЕДИН ГОЛЯМ КАФЕ-ТЕАТЪР ЗА ПРЕД ПРОСТИЯ НАРОД.
Ako някой вижда някакво бъдеще за тази държава наречена България, бъдеще за което да си живееш един достоен живот, да работиш и да получаваш , да се възроди някаква поне минимална икономика, да се отворят работни места , аз поне не виждам такова........
Толкова от мен по политически теми. Няма да отговарям на въпроси свързани с политика. Господ да бди над изстрадалия български народ и дано да накаже продажниците предатели.
Popopopopo
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

Малко статистика - най много гласове за К Вурст са пуснати от Русия. Който не вярва, да направи справка
Точно затова мисля, че е манипулация, едва ли не, ни се показва, че руснаците са си готови гейтолерасти, ама видите ли, управниците им ги държат на каишка, не им дават свободно волеизявление!

А колкото до описаните от профа пътешествия, сигурно е така, но както се казва, това е фасадата. Но пък е вярно, че никой там няма да си жертва стандарта, поне мъничко, за да се даде възможност за просперитет на такива като нас, за нас наистина е отредена ролята на обслуга в туризма, и земеделието. Нещо като Гърция, но с далеч по-нисък стандарт на живота.

Затова, в чест на тая "светла" и весела перспектива в живота ни, сте добре дошли, да покажете "толерастията" си, като се присъедините към следващия гейпарад, скоро ще е! Или, ако мога да перифразирам една стара приказка - елате вие на гейпарада, за да не дойде той при вас...

А горната глупост даже не си заслужава коментара. Измислици премислици на болни мозъци.
Откъде знаеш, че са глупости? Ти лично, колко години си живял там, че да казваш толкова категорично, кое, как и що? И изобщо, бил ли си някъде зад граница?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от System_error »

Тва са или писанки на някоя умопомрачена женица или руска пропаганда. За такава може да мине и историята с Русия вот за Вурсст. Умишлено деяние, направено за да каже - "видите ли ги европейците какъв идол с избраха". Айде да не им познаваме тактиките...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

System_error написа:Тва са или писанки на някоя умопомрачена женица или руска пропаганда. За такава може да мине и историята с Русия вот за Вурсст. Умишлено деяние, направено за да каже - "видите ли ги европейците какъв идол с избраха". Айде да не им познаваме тактиките...
Ама нека обърнем нещата под друг ъгъл, казването на подобно нещо, е следствие от направен избор, а не обратното! И идва въпроса - защо тогава изобщо беше допуснато това Нещо, щото и определение не мога да му дам, май е прототипа на налагащия се "трети" пол, това Нещо, да се появи изобщо там? Сега ще ме контрираш, че това е всъщност толерастията, и ще си прав, да, това е всъщност западната толерастия - налагане на сбърканото и извратеното, като модел за подражание. И който каже, че все пак това е сбъркано и извратено, веднага му се лепват етикети - расист, националист, фашист, комунист, антисемит, и прочие.

Тъй че, съм склонен да повярвам на тая жена, понеже, там се говори с факти, които могат да бъдат проверени, това първо. Второ, малко е тъпо да се насочва пропаганден удар точно към Норвегия, страната дори не е член на ЕС. Но пък, както е видно, същите неща стават и в други "демокрации", като Великобритания например, така че, повече иде реч за правило, отколкото за изключение, в тая сбъркана система.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от sawo »

Цялата Евровизия е 100% политически конкурс. Няма нищо общо с таланта, участниците и т.н. Нещата винаги опират до отправяне на послание, демонстриране на дадена позиция и т.н. Винаги когато се говори за Евровизия, всичко трябва да се гледа от политическа гледна точка. За мен този конкурс винаги е бил един отвратителен фарс, при това всеки път e по-пропаднал от предишния.
Публикувай отговор