Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

Хайде, да им е честито на гербаджиите, техния пророк Буда пак спечели! :mrgreen: Макар че, с такава "победа", не ти трябва загуба...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от System_error »

Айде мерси. Както обикновено, селото и неграмотните избраха популисти и демагози...

Моята прогноза е следната: До следващите избори, били те редовни или предсрочни, Бареков ще бъде забравен, още повече от Брюксел няма да се чува глупостта му. Ще си пият заедно питиетата с Пеевски по брюкселските кръчми. Волен ще си остане на косъм от влизане в парламента, въпреки че анализаторите предричат изчезването им. Десните ще си повярват и ще съберат доста повече от сегашните девет процента. Станишев ще го свалят от ръководния пост и е възможно пак да настигнат ГЕРБ, но не достатъчно. Много ще зависи кой ще е новия председател. Евентуален парламент ще бъде съставен от неконсолидирана дясна коалиция на ГЕРБ и РБ, с бясна опозиция от ДПС, БСП и АБВ.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

System_error написа:Айде мерси. Както обикновено, селото и неграмотните избраха популисти и демагози...

Моята прогноза е следната: До следващите избори, били те редовни или предсрочни, Бареков ще бъде забравен, още повече от Брюксел няма да се чува глупостта му. Ще си пият заедно питиетата с Пеевски по брюкселските кръчми. Волен ще си остане на косъм от влизане в парламента, въпреки че анализаторите предричат изчезването им. Десните ще си повярват и ще съберат доста повече от сегашните девет процента. Станишев ще го свалят от ръководния пост и е възможно пак да настигнат ГЕРБ, но не достатъчно. Много ще зависи кой ще е новия председател. Евентуален парламент ще бъде съставен от неконсолидирана дясна коалиция на ГЕРБ и РБ, с бясна опозиция от ДПС, БСП и АБВ.

Хайде, хайде, много взе да си вЕрваш нещо! Като казах, че с такава "победа", не ти трябва загуба, имах точно това предвид - Буда, бавно, но безвъзвратно, отива в небитието. Не искам да съм лош пророк, но при тоя нисък процент гласували, няма да се учудя, ако всичките гласове на "печелившите", са купени, под каквато и да е форма! Тука визирам и всичките подгласници на ГЕРБ, взели проценти за влизане!

Десните може и да си "повЕрват", ама ме съмнява, че някой вече изобщо им вЕрва, и също са пътници, по същия сценарий на НДСВ. И те са толкова "десни", колкото аз съм патагонец.

БСП няма що да обсъждам, там всичко е ясно от години, ДПС също, Дудука идва на мястото на Болен, и всички заживяват доволно и щастливо, щом има будали, да избират все едни и същи душмани да ги управляват!

Както обикновено, селото и неграмотните избраха популисти и демагози...
Тъй, тъй, а "умниците" като тебе, избраха криминалната мутра Буда, щото е мноооого ...умен... :lol:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от System_error »

Купени?? Хахаххахаха. БСП, ДПС и Барека изляха толкова много кинта, ама даже и с тях не успяха да счупят преднината на ГЕРБ.
Въпреки натиска на служителите в държавни институции и държавни предприятия, налетите мноооого пари в Бареков, жестоката пропаганда и тролстване, нелогичните отсъждания на ЦИК срещу явни злоупотреби в кампанията, ГЕРБ пак са с 10 процента напред. Айде да има за кво да си вярвам а? Да спечелиш избори срещу партията, в чиито ръце е властта и всички лостове и инструменти за манипулация, мисля е повече от повод да си вярвам, че има светлина в тунела срещу руските марионетки.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от realprofesora »

muhogon написа:
System_error написа:Айде мерси. Както обикновено, селото и неграмотните избраха популисти и демагози...

Моята прогноза е следната: До следващите избори, били те редовни или предсрочни, Бареков ще бъде забравен, още повече от Брюксел няма да се чува глупостта му. Ще си пият заедно питиетата с Пеевски по брюкселските кръчми. Волен ще си остане на косъм от влизане в парламента, въпреки че анализаторите предричат изчезването им. Десните ще си повярват и ще съберат доста повече от сегашните девет процента. Станишев ще го свалят от ръководния пост и е възможно пак да настигнат ГЕРБ, но не достатъчно. Много ще зависи кой ще е новия председател. Евентуален парламент ще бъде съставен от неконсолидирана дясна коалиция на ГЕРБ и РБ, с бясна опозиция от ДПС, БСП и АБВ.

Хайде, хайде, много взе да си вЕрваш нещо! Като казах, че с такава "победа", не ти трябва загуба, имах точно това предвид - Буда, бавно, но безвъзвратно, отива в небитието. Не искам да съм лош пророк, но при тоя нисък процент гласували, няма да се учудя, ако всичките гласове на "печелившите", са купени, под каквато и да е форма! Тука визирам и всичките подгласници на ГЕРБ, взели проценти за влизане!

Десните може и да си "повЕрват", ама ме съмнява, че някой вече изобщо им вЕрва, и също са пътници, по същия сценарий на НДСВ. И те са толкова "десни", колкото аз съм патагонец.

БСП няма що да обсъждам, там всичко е ясно от години, ДПС също, Дудука идва на мястото на Болен, и всички заживяват доволно и щастливо, щом има будали, да избират все едни и същи душмани да ги управляват!
Май, малко по малко започвате да идвате на моя ъкъл. Но аз не го натяквам на никого бе хора . Просто изказах мнението си и се започна една. Не го вземайте моето мнение за чиста монета ..или за меродавно. Вие сте достатъчно зрели хора...........
А Бареков как приказва на пресконференцията си ..не е истина.
Преди малко чух гърмежи...фойрверки и си помислих най-лошото: някои гадни партийци се радват на изборния вот и се кефят...но после се замислих и се сетих че има балове, да баловете на нашите мили дечица, тези които са бъдещето на страната ни. Съвсем забравих за тях заради тези гадни политици...извинявайте мили съфорумци но започва пресконференцията на Станишев и не мога да я изтърва, надали друг път ще мога да чуя цветна помия да влиза в ушите ми.
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

realprofesora написа:. Съвсем забравих за тях заради тези гадни политици...извинявайте мили съфорумци но започва пресконференцията на Станишев и не мога да я изтърва, надали друг път ще мога да чуя цветна помия да влиза в ушите ми.
Слушай,слушай......утре постове тряа да пишеш по темата :cheers: :cheers:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
FCBeroe1916
Потребител
Потребител
Мнения: 234
Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 17:18 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от FCBeroe1916 »

Все си мислех, че все още има някакъв шанс за България, но не, надежда всяка тука оставете.
Понеже следя гласовете конкретно на Глас Народен, ами то няма такива машинации ей, в една от секциите имат 30 гласа, от които 29 ги обявяват за недействителни и така остава само 1.
А голяма част от младите хора излезнаха и гласуваха за тях, но те няма как да спечелят такива избори.
Интересно как всички политици излизат и казват : Електронното гласуване може да доведе до измами и не може да се проведе такова в България, но защо никой не казва, че същевременно се правят такива измами с бюлетините на хората?
Също така искам да кажа, че България е единствената страна в целия свят сигурно, в която Етническа партия е втора политическа сила в България. Ето сега май си показаха, че всъщност това е и партията, която е най-богата и която управлява и разрушава България.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от realprofesora »

Имам 2ма приятели полицаи и днес разговарях с тях за изборите, не че нещо ме еб*е(чети най-горе) ами просто защото те започнаха темата. Двамата охранявали в различни села и единия разправя ,че когато свършили изборите в селото са "броили" бюлетините от 19ч до 22 ч. ....става въпрос за 50(петдесет) броя бюлетини). Бе то караници за 1-2 гласа, тази е невалидна , не тази е невалидна и т.н..... Смешна история.
А другия какви работи и той разправя бедна ви е фантазията, не ми се говори. Просто се отвратих още повече. :heat:
Ето ви и едно показно видео...Антон Тодоров е човека с който съм стоял в гимназията на един чин 3 години.
http://btvnews.bg/video/videos/tazi-sut ... enija.html
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

realprofesora написа:Имам 2ма приятели полицаи и днес разговарях с тях за изборите, не че нещо ме еб*е(чети най-горе) ами просто защото те започнаха темата. Двамата охранявали в различни села и единия разправя ,че когато свършили изборите в селото са "броили" бюлетините от 19ч до 22 ч. ....става въпрос за 50(петдесет) броя бюлетини). Бе то караници за 1-2 гласа, тази е невалидна , не тази е невалидна и т.н..... Смешна история.
А другия какви работи и той разправя бедна ви е фантазията, не ми се говори. Просто се отвратих още повече. :heat:
Ето ви и едно показно видео...Антон Тодоров е човека с който съм стоял в гимназията на един чин 3 години.
http://btvnews.bg/video/videos/tazi-sut ... enija.html
Наистина "смешна история"Само,че има едно но.Тези твои приятели нямам как да знаят какво е ставало в заключената секция.
Понеже съм присъствал на броене на бюлетини...времето е малко даже.Ти да не мислиш ,че само това е им работата :crazyeye:
Всички непредставени ще говорят,че има нарушения.....ти какво очакваш? :grin2:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от nike718 »

А какво ще кажете за Светльо Хиподилски и Глас Народен?
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

nike718 написа:А какво ще кажете за Светльо Хиподилски и Глас Народен?
Какво те интересува?Светльо Хиподилски и Глас Народен са аут от тези избори....иначе си получават субсидията.....какво да кажем :)
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от admin »

Аз гласувах за някакви нещастници които няма да спечелят само и само да не ми се претопи гласа. В същност това е по - правилния вариант от колкото да не се гласува.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

admin написа:Аз гласувах за някакви нещастници които няма да спечелят само и само да не ми се претопи гласа. В същност това е по - правилния вариант от колкото да не се гласува.
Я си представи всички да гласува по този начин......нещастни ще са другите ....сега спечелили. :cheers:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от nike718 »

admin написа:Аз гласувах за някакви нещастници които няма да спечелят само и само да не ми се претопи гласа. В същност това е по - правилния вариант от колкото да не се гласува.
Ами тъкмо за това споменах Глас Народен, като възможна алтернатива, за да не се гласува за всички останали миндили.
Лично аз ги намирам за най-непокварени от всички партии.
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

nike718 написа:
admin написа:Аз гласувах за някакви нещастници които няма да спечелят само и само да не ми се претопи гласа. В същност това е по - правилния вариант от колкото да не се гласува.
Ами тъкмо за това споменах Глас Народен, като възможна алтернатива, за да не се гласува за всички останали миндили.
Лично аз ги намирам за най-непокварени от всички партии.
Мислиш,че са нещастници и няма да спечелят ли? :crazyeye: Не търсим най-непокварени ,а непокварени политици :grin2:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Публикувай отговор