Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от realprofesora »

Хело съфорумци. Хубав, слънчев ден, почивен..за повечето хора. Избори..европейски. Глупости. Писна ми да ме лъжат. От зората на демокрацията не съм пропуснал избори. Но ви казвам стига. Просто се наслушах на лъжи и обещания, а какво се получава наистина: Вместо да се създават работни места те се съкращават, включително и в печеливши предприятия, каквито са предприятията в бирения бранш например...да не говорим,че в цяла България се закриват цели заводи. Някой ще каже -Да ама така е в целия свят. Мене "целия свят " не ме интересува, тук съм роден тук са приятелите ми, роднините ми, тук са живели родата ми и техните прадеди.Тук са се борили и са проливали кръвта си героите преди нас, за да ни има нас, за да живеем тук, в добро и лошо.
Но какво се получава на практика-Изберем някой който най-мазно лъже и той започва да служи на чужди интереси и просто го виждаш, че този човек прави нещо което той самия не го мисли, а слуша какво му казват отгоре. Уж за народа и неговото благо трябва да служат избраните от нас политици, но те правят всичко възможно на народа да му е зле.
А какво му трябва на един човек-Да има работа каквато и да е ,само и само да се чувства полезен с нещо, да чувства че има някаква сигурност тук на тази земя в България. Да изкара някой лев не да чака на помощи, да се нахрани и да нахрани децата си. И тогава този човек си ляга с мисълта, че е изпълнил човешкия си дълг към семейството и обществото. Но не -няма работа, човека си ляга гладен, но не знам някой от вас пробвал ли е да заспи ГЛАДЕН...е не се спи ви казвам-пробвал съм.Тогава човека става и си казва: Еми не се трае, ставам да търся нещо да се нахраня и започва да краде, съзнанието му деградира до ниво на животно. Точно това целят и нашите политици-ОТ ХОРА ДА НИ ПРЕВЪРНАТ В ЖИВОТНИ!
Какво представляват Властимащите-Охранени, с чуство за безнаказаност, арогантно държание и никакви скрупули, крадящи в огромни размери от нашия залък, грубо потъпкват законите и искат още и още.
Съжалявам мили мои политици. Мен повече няма да ме излъжете. Просто ви обръщам гръб. Нека цигани, турци, пенсионери, необразовани хора и други такива да си гласуват и да им вярват.....за едните 20-30лв които им дават на избори, по един или друг начин.
Това е моят избор за 48 години живот в България, преживял съм и комунизъм, бил съм чавдарче, пионерче, комсомолец. И "демокрация" съм преживял и "преход" и "криза", ще преживея и Европейския съюз. Жалко само за хубавата ни страна България-една страна с изчезващо население Българи.
Последно промяна от realprofesora на Нед Май 25, 2014 18:31 pm, променено общо 1 път.
Popopopopo
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от niggaz_nature »

Вчера като погледнах кои партии са се кандидатирали , ами то няма за кой да гласува човек. Смятам просто да пропусна с моя глас. То или едните ще ни крадът или другите , по добре да са същите с надеждата че вече са крали достатъчно и за напред ще ни крадът по малко . Не тепърва нова партия която да почва отначало да се храни от нас.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

Поддържам изцяло професора! Браво професоре, веднъж да си съвпаднем почти напълно в мненията! :cheers: Казвам почти, понеже 100% неща и съвпадения в природата няма!

Но все пак, в типично мой стил, ще "поохладя" малко ентусиазма ти, не нарочно, разбира се! Скапаната система е така направена, че колкото по-малко гласуват, толкова по-добре за тия, дето описваш! Защото, ако не си гласувал, гласът ти накрая се разпределя служебно, по пропорционалната система! Така купените цигански, и прочие малцинствени гласове, натежават изключително много!

Все пак, има един начин за "отрицателен" вот - невалидната бюлетина! Зачетен глас, който няма да иде към другите парти по служебен път. Но, всеки прави избора си...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

:cheers: Правилно сте решили и двамата да не гласувате.....не знаете за какво се гласува днес.
Предполагам следващите дни обаче ,ще сте най-активни в споровете за постигнатите резултати на изборите.
Не съм циганин,не съм турчин,не съм пенсионер,не съм необразован....и аз съм бил съм чавдарче, пионерче, комсомолец........но
това не ще ми попречи да дам мнението си на този вот.Щом ще сте доволни други да определят съдбините Ви и тези на децата Ви....не гласувайте. Добре са Ви промили хардовете,че нищо не зависи от Вас.:cheers:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от System_error »

bsbs написа::cheers: Правилно сте решили и двамата да не гласувате.....не знаете за какво се гласува днес.
Предполагам следващите дни обаче ,ще сте най-активни в споровете за постигнатите резултати на изборите.
Не съм циганин,не съм турчин,не съм пенсионер,не съм необразован....и аз съм бил съм чавдарче, пионерче, комсомолец........но
това не ще ми попречи да дам мнението си на този вот.Щом ще сте доволни други да определят съдбините Ви и тези на децата Ви....не гласувайте. Добре са Ви промили хардовете,че нищо не зависи от Вас.:cheers:
+1, макар че и muhogon е прав с разпределението на вота.
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

System_error написа:
bsbs написа::cheers: Правилно сте решили и двамата да не гласувате.....не знаете за какво се гласува днес.
Предполагам следващите дни обаче ,ще сте най-активни в споровете за постигнатите резултати на изборите.
Не съм циганин,не съм турчин,не съм пенсионер,не съм необразован....и аз съм бил съм чавдарче, пионерче, комсомолец........но
това не ще ми попречи да дам мнението си на този вот.Щом ще сте доволни други да определят съдбините Ви и тези на децата Ви....не гласувайте. Добре са Ви промили хардовете,че нищо не зависи от Вас.:cheers:
+1, макар че и muhogon е прав с разпределението на вота.
Разбира се,че е прав за разпределението на гласовете....само ,че има хора които никога няма да го разберат.
Лошото е ,че с бездействието и апатията си позволяват на шепа манипулатори да разделят нацията....до колкото е останала.
Те(манипулаторите) това и целят....разделяй и владей предполагайки,че сме малък но особенно прост народ.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

Аз лично, ще гласувам, за кого, не е важно, трябва да се спази олимпийския принцип :mrgreen: ! А и, ще ми е кеф, да поогорча нечии физиономии в комисията! :cheers:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
FCBeroe1916
Потребител
Потребител
Мнения: 234
Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 17:18 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от FCBeroe1916 »

Точно така не гласувайте, ама после не се оплаквайте, че турци, цигани и пенсионери гласуват вместо вас и те ви решават бъдещето.
И без тези оправдания, че няма за кого да се гласува, има, но като не гласувате други избират вместо вас.
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

muhogon написа:Аз лично, ще гласувам, за кого, не е важно, трябва да се спази олимпийския принцип :mrgreen: ! А и, ще ми е кеф, да поогорча нечии физиономии в комисията! :cheers:
Ясно ми е как ще гласуваш :grin2: Не е важно за кого и как....важното е ,че гласуваш. :cheers:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от muhogon »

bsbs написа:
muhogon написа:Аз лично, ще гласувам, за кого, не е важно, трябва да се спази олимпийския принцип :mrgreen: ! А и, ще ми е кеф, да поогорча нечии физиономии в комисията! :cheers:
Ясно ми е как ще гласуваш :grin2: Не е важно за кого и как....важното е ,че гласуваш. :cheers:
Хахх, откъде знаеш, след като и аз още не знам? :grin2: Е, поне няма да е за никоя от гореизброените, това обещавам! 8O
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

muhogon написа:
bsbs написа:
muhogon написа:Аз лично, ще гласувам, за кого, не е важно, трябва да се спази олимпийския принцип :mrgreen: ! А и, ще ми е кеф, да поогорча нечии физиономии в комисията! :cheers:
Ясно ми е как ще гласуваш :grin2: Не е важно за кого и как....важното е ,че гласуваш. :cheers:
Хахх, откъде знаеш, след като и аз още не знам? :grin2: Е, поне няма да е за никоя от гореизброените, това обещавам! 8O
Неправилно се изразих...предполагам е по- точно. :grin2: :grin2:
Все пак, има един начин за "отрицателен" вот - невалидната бюлетина! Зачетен глас, който няма да иде към другите парти по служебен път.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от realprofesora »

Попитали професор по математика:

- Ще гласувате ли на предстоящите избори?

- Не, разбира се. Имам си по-важни занимания – отвърнал той.


- Но защо? Това е ваш граждански дълг! Вие сте обществено значима личност!

- Знаете ли – отвърнал ученият, - аз съм математик и изчислих, че вероятността моят глас да повлияе на нещо, е близка до нулата.

- Но какво ще стане, ако всички се покажат такива „умници” като вас? Изборите ще пропаднат!

- Знаете ли... аз съм математик. И изчислих, че вероятността в нашата страна да се намерят толкова много умни хора също клони към нулата.
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

realprofesora написа:Попитали професор по математика:

- Ще гласувате ли на предстоящите избори?

- Не, разбира се. Имам си по-важни занимания – отвърнал той.


- Но защо? Това е ваш граждански дълг! Вие сте обществено значима личност!

- Знаете ли – отвърнал ученият, - аз съм математик и изчислих, че вероятността моят глас да повлияе на нещо, е близка до нулата.

- Но какво ще стане, ако всички се покажат такива „умници” като вас? Изборите ще пропаднат!

- Знаете ли... аз съм математик. И изчислих, че вероятността в нашата страна да се намерят толкова много умни хора също клони към нулата.
Като гледам не си нито професор(освен по ник)нито математик. :grin2:
П.П.Представи си какви по-важни занимания има един математик в неделя,че да му подражаваш. :haha:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от realprofesora »

Ако гласуването води до промяна, те нямаше да ни позволят да гласуваме. Марк Твен
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Защо няма да ме излъжат на тези избори...и на другите

Мнение от bsbs »

realprofesora написа:Ако гласуването води до промяна, те нямаше да ни позволят да гласуваме. Марк Твен
И Марк Твен не си :grin2: Не може да убедиш никого цитирайки други за решението си да не гласуваш. :grin2:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Публикувай отговор