Микровълнови ? Коя от двете

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Микровълнови ? Коя от двете

Мнение от realprofesora »

В къщи имам 2 микровълнови печки и ме хвана рак на половия орган- постоянно ми е вкочанен..,,,,,,... ужас. :Alvarin:
Бах тее микровълнови, питате все едно лека кола ще купувате. Е тва е веселото на живота. :heat:
Popopopopo
Аватар
EX-Con
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: Сря Мар 07, 2007 21:04 pm
skype: - Hristo Kolew
Местоположение: Стара Загора

Re: Микровълнови ? Коя от двете

Мнение от EX-Con »

а не може ли направо да си е запаметено и направо да въртиш само и готово
Изображение
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Микровълнови ? Коя от двете

Мнение от admin »

Ай на здраве ... за микровълновата ... :lol:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Микровълнови ? Коя от двете

Мнение от realprofesora »

admin написа:Ай на здраве ... за микровълновата ... :lol:
И от мен едно, заа цялата компания...
Popopopopo
Just me
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Юни 22, 2014 12:02 pm

Re: Микровълнови ? Коя от двете

Мнение от Just me »

Странно е как хората много внимават да не налеят неправилно гориво в колата си, а са готови да се хранят с изключително вредна храна, знаейки че за автомобила си ще намерят нови части, а за организма си - не... Учудвам се как с лека ръка отхвърлихте предупреждението на nike 718, че микровълновата печка убива. Може би давате такава храна и на децата си. От изключително компетентен специалист знам, че дори в информациите в медиите за вредата от храна, обработена в микровълнова фурна, са спестени част от всичките поражения върху здравето на живите организми. Ако не вярвате, направете си тест - поливайте две еднакви цветя - едното с вода от чешмата, а другото с такава, която предварително е била обработена в микровълнова и изстинала.
Моят съвет също е да се откажете от използването на този уред, ако искате семейството си здраво и цяло.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Микровълнови ? Коя от двете

Мнение от admin »

Аи ся, малко се превземате. Че вреди, вреди ама човека няма да я използва по 5 пъти на ден. Тука има доста тъмни моменти които обаче не споменавате, примерно продуктите с които са правени експериментите от къде са взети, как са отглеждани, с какво са торени и т.н. Като си купиш доматки от пазара знаеш ли как са гледани и торени ? Цялата картина за храненето е една много голяма тема в която има много критерии. След употребяване на храна от микровълновата може да хапнеш нещо друго според зависи от типа на предходното ядене за да неутрализира ефекта който е оставила микровълновата.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Микровълнови ? Коя от двете

Мнение от didka »

Ами клетъчните телефони? Ами GPS ? Рутера у вас? Ми слънчевите изригвания? Ами ефирното радио? Телевизия?
А пък ако знаеш колко още електромагнитни вълни те облъчват, за които въобще не знаеш, ще се гръмнеш...
За предния пост.
Dog drags - no tracks...
Just me
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Юни 22, 2014 12:02 pm

Re: Микровълнови ? Коя от двете

Мнение от Just me »

Така е - вредните лъчения и отровената храна са факт, но защо да не отбягваме поне това, което зависи от избора ни? Микровълновата е достатъчна да унищожи и добрата храна...Винаги има начин да ограничиш силно токсичните продукти в храната си и да предпочетеш здравословното хранене, по-малко да говориш по телефона, да планираш повече време сред природата и по-малко пред монитора , да избереш почивка с палатка на брега на морето, а не в хотела с телевизия и интернет :).
Всеки решава за себе си. Оправданията, че няма смисъл да се пазим като не можем от всичко да се опазим, не променят законите, които противодействат на нашите действия. Самонадеяността и нагласите от типа "на мен няма да се случи", е право на възрастния, но безотговорност, когато се грижи така и за децата, които нямат възможност за избор.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Микровълнови ? Коя от двете

Мнение от didka »

Хубаво...няма грешка, но е трудно за изпълнение.
Dog drags - no tracks...
Just me
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Юни 22, 2014 12:02 pm

Re: Микровълнови ? Коя от двете

Мнение от Just me »

Да робуваш на зависимостите също не е алтернатива :).
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Микровълнови ? Коя от двете

Мнение от nike718 »

didka написа:Хубаво...няма грешка, но е трудно за изпълнение.
Кое му е трудното за изпълнение?
Публикувай отговор